475 Shares 5483 views

Assassins Creed Unity: zapisz grę

Oszukiwanie w większości współczesnych gier komputerowych postrzępione w zarodku. Po prostu Nie oferuje dostęp do trybu programisty, który wcześniej był tak popularny. I korzystanie z programów innych firm, które uczestniczą w kodzie gry jest dokładnie monitorowany. Istnieją jednak sytuacje, w których gra użytkownik może utknąć na konkretnym punkcie, albo nie działa funkcja oszczędzania. Następnie chciałby jakiś sposób przyspieszyć miejsce, które jest trudne, ale to jest niemożliwe bez kodów. Dlatego gracze są rozłożone w sieci ochrony, który można pobrać ze pobrać swoją grę i zacząć od właściwym miejscu. Jednak w niektórych grach, gracze kłopoty ze znalezieniem żądany folder, w którym chcesz przesłać oszczędza. Na przykład, w Assassins Creed Jedność zapisz ukryty bardzo poważnie, więc trzeba będzie poświęcić dużo czasu, aby osiągnąć pożądany efekt.


Zapisz gra

W ochronie Assassins Creed Unity prezentowane w ogromnej różnorodności, dzięki czemu można wybrać dowolnie. Nie oszczędza, co pozwala na rozpoczęcie odtwarzania natychmiast po dowiedzeniu się, że powoduje wiele problemów technicznych, więc stało się nieprzejezdne. Można również pobrać aktualnie oszczędzania, który pozwala rozpocząć grę z kompletem wszystkich możliwych broni, rzadkich kostiumy i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, będzie w stanie złagodzić przejście procesu, jak również zrobić wrażenie znacznie bardziej wyraziste. Jednak wielu graczy nie można znaleźć gdzie Assassins Creed ochrony Unity są. Oczywiście, jeśli nie zna właściwego folderu, nie będzie w stanie przesłać zapisuje pobrane i nie będą działać. Dlatego problem ten powinien być najpierw rozwiązać.

Folder zapisuje w wersjach pirackich

Jeśli jesteś właścicielem pirackich wersji gry Assassins Creed Unity, konserwacja nie znajdzie się zbyt trudne. Niech inny repack mogą być przechowywane w różnych folderach, najważniejszą rzeczą jest to, zawsze można znaleźć w katalogu z grą. Nie musisz szukać tylko wtedy, gdy zainstalowano projekt, a nie będzie podfolder o nazwie Zapisz profil, lub, być może, w tej wersji, a być może z pewnymi dodatkami, takimi jak save3dmgames lub coś podobnego. Wszystko, co musisz zrobić – umieścić pobraną grę zaoszczędzić w tym folderze, uruchomić grę i wczytać retencji, która właśnie pojawiła się na liście. Ochrona Assassins Creed Unity mają swój własny system numeracji, więc nie zapomnij, aby zmienić nazwę pliku zgodnie z okazji resztę wygląd, jeśli nie zostało zrobione na początku.

Oszczędność dla „licencja”

Jeśli masz licencjonowanej kopii gry, to kwestia gdzie zapisać Assassins Creed Jedności, odpowiedz nieco bardziej skomplikowana. Istnieje możliwość, że komputer nie będzie je znaleźć, ale zostanie to omówione dalej. Najczęściej są one nadal można znaleźć, ale nie w katalogu, w którym normalnie można oczekiwać, aby znaleźć oszczędza. Najpierw trzeba iść do dysku systemowego, a tam znaleźć folder Program Files, ale dlatego, że musi iść do folderu z zapisanymi grami dla Uplay. Pod numerem 720 można znaleźć folder zarezerwowane dla tej gry. Dalsze schemat powinno być jasne.

przechowywanie w chmurze

Współczesne gry komputerowe bardzo często umieszczać pliki zapisywać nie są na komputerze i chmurze. Znajduje się w internecie. W związku z tym Twój konserwacja nie zajmują miejsca na dysku twardym, i jest w pełni chroniony przed jakimkolwiek zagrożeniem. Nawet jeśli komputer lub nagrać system operacyjny zawiedzie, i trzeba sformatować dysk, niszcząc wszelkie informacje, a następnie można ponownie zainstalować grę i użyj broni z repozytorium. Ale jedyną wadą jest to, że nie można przesyłać do chmury zapisuje pliki pobrane.