649 Shares 7419 views

Detskoselskiy gospodarskie, Petersburg: opis, powierzchnia, lokalizacja i opinie

Detskoselskiy State Farm – osada, centralny dwór o tej samej nazwie przedsiębiorstwa rolnego, która jest częścią gminy Shushary. Aby się tam dostać, trzeba jechać 25 kilometrów od centrum Petersburga na południu. 2 km od niej są Puszkin i pociąg / Stacja kolejowa „Wioska dziecięca”. Dużo ciekawych faktów o miejscowości uczyć się dalej od artykułu.


opis

Administracyjnie obszar ten podlega str. Shushary. Przez wieś przepływa str. Slavyanka, który wpada do potoku Vangaži. Teraz tutaj jest głównym roślin hodowlanych, część gospodarstwa przemysłu rolnego „Detskoselskiy”.

Ta organizacja rozpoczął pracę w 1931 roku, kiedy kolektywizacja została przeprowadzona tutaj. Produkty wytwarzane były warzywa, nabiał i produkty mięsne. W 1997 roku zaczęła rosnąć elitarnych bydło – krowy i pstrokacizna czarnego koloru.

W tej chwili „Detskoselskiy” – State Farm, która plasuje się wśród najlepszych rolnictwa Federacji Rosyjskiej. Tu działają potężne maszyny do obróbki produktów. Powstała sieć dystrybucji detalicznej świadczone przez sieci supermarketów.

Rozwój firmy

W lecie 2000 roku na podstawie JSC „Detskoselskiy” został stworzony przez firmę do hodowli bydła. 80 lat, organizacja rozwinęła i urosła do dużego kompleksu skalę produkujących mięso i produkty mleczne oraz warzywa. W 2006 roku rozpoczął działalność kompleksu mlecznego, dzięki czemu wydajność organizacyjną znacznie się poprawiła. Krowy były dojone trzykrotnie na dwie zmiany.

W 2007 roku dołączył do grupy SEC „Detskoselskiy” jako podstawowej przedsiębiorstwa. Teraz tutaj są skoncentrowane najważniejszym przetwarzanie organizacje rolnicze i przemysłowe Federacji Rosyjskiej. W przypadku produktów wytworzonych mleko, mięso, warzywa, ziemniaki, oleju słonecznikowego. Holding i obecnie rozwija się dynamicznie. Jego struktura jest częścią rosyjsko-białoruskiej Trading House i wiele innych sklepach sieci sprzedaży żywności, kawiarni i restauracji, kompleksu sanatoryjnego dla rehabilitacji i fizykoterapii, który został zbudowany w 2007 roku.

SPC także w jej członkostwa kotłowni Domu Kultury, jadalnię. W 2007 roku przeprowadziła się do obchodów 75-lecia firmy.

warunki życia

Wioska Detskoselskiy State Farm ma dość dobrą infrastrukturę. Mieszkańcy nabyć produkty w wielu sklepach, a drug – aptekach. Działać kawiarnia, salony kosmetyczne. Wykonano budowę nowych budynków mieszkalnych, które spełniają wszystkie nowoczesne wymagania.

Aktywnie rozwija Detskoselskiy State Farm. Mieszkania są wynajmowane i sprzedawane przez wiele dużych firm działających w sektorze nieruchomości. Dla dzieci jest szkoła numer 297 i numer przedszkola 38. Dziecko może być podawana w wolnym sekcji piłki nożnej działa jako część oddziału Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego „Pushkinets” lub w basenie. Nie mniej uwagi poświęca się twórczości. Działa Domu Kultury.

Założona wiadomość e-mail. Dział pracuje codziennie od 8:00 do 20:00, z wyjątkiem niedziel. Przerwa na lunch – od 13:00 do 14:00. Warto zauważyć, że poczta (State Farm Detskoselskiy ma indeks 196634) we wsi jest tylko jeden, więc o pomyłkę w wyborze separację niemożliwe. Można wysyłać i odbierać jako zwykłego listu lub paczki. Poczta – State Farm Detskoselskiy choć mały, ale zgubić tutaj jest nadal możliwe – znajduje się pod adresem: Kolpinskaya Highway 6.

Recenzje sanatoriów

Detskoselskiy State Farm – miejsce, gdzie ludzie poprawy ich zdrowia. Lokalny ośrodek w 2004 roku otrzymał tytuł najlepszego regionie poradni. Tam odbywa się całkowitą terapię. Zasadniczo, jego goście są osoby starsze. Jednak wielu turystów do miasta i odpocząć tutaj i zwrócił uwagę na wysoki poziom usług.

Around – sosna i brzoza uliczka z oświetleniem elektrycznym, znajduje się staw i plaża z leżakami. odtwórz lato i tenis stołowy. Istnieje specjalny park dla fińskiego stopy. Trzymać się tych lekcji są wynajmowane. W sanatorium obudowy 4 piętra.

Dość blisko siebie zabiegów, jadalnia, pokoje dla dwóch foteli. Razem ośrodek może jednocześnie przyjąć 100 gości. W salach – telewizory i mebli tapicerowanych. Wielu wczasowiczów mówią, że czują się lepiej po pobycie tutaj. Ciekawy zwane koncerty i imprezy taneczne. W sali śniadaniowej, która może pomieścić 500 osób na raz, konferencje.

W sumie kompleks jest charakteryzowany jako wygodne i nowoczesne. Pozytywną cechą jest niskie ceny na bilety. Gdy w okolicy na wycieczki, spojrzeć na lokalnym pomnikiem poświęconym wyczynach bohaterów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Pomnik ten został nazwany „Unbroken”. Autorzy projektu są architekci Bychkov i Karasev, zakończone wcielenie swojego pomysłu w czerwcu 1966 r.

klinika stomatologiczna

Ważnym warunkiem normalnego życia ludności jest rozwój medycyny. Czy to dobra funkcja dentystyczny tutaj? Detskoselskiy State Farm Nie nowoczesne centrum stomatologicznego "MK-Dent". Trzy piętra w oddzielnym budynku przeznaczonym do kliniki. Pacjenci zostawić swoje samochody na parkingu należącym do niego.

Istnieje siedem zabiegów i oddzielenie RTG, laboratorium, pomieszczenia sterylizacji. Traktuje dzieci i dorosłych. Lekarze zmniejszona i usunięte zęby prowadzone zapobieganie chorobom, ustalenie koron, wkładów, prawidłowy zgryz jest przeprowadzane operacje chirurgiczne i wybielania.

Zawsze być w formie

Poważnie jest sport. Istnieje duża siłownia. Basen w Detskoselskiy gospodarstwa jest jego bezpośredni udział. Łączna powierzchnia hal instytucji wynosi 1,8 tys. M. M. Tutaj przychodzą ludzie w różnym wieku – poćwiczyć w sali, pójść do sauny.

Zajęcia odbywają się w grupach, są sekcję dzieci pływania pracy. Tutaj korzystna cena. Wielu odwiedzających kupić bilet. Są one wyposażone w bezpłatny parking, korzystanie z szafki, aby przyjść na siłownię w dowolnym momencie. Klientela Corporate otrzyma korzystne rabaty.

Posiada najnowsze przyrządy do ćwiczeń na sali. Kobiety są tu subtelne i pełne wdzięku, a przedstawiciele silniejszej płci – Manly i muskularne. Gospodarze wysłać instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Każdego roku są przygotowani do świadczenia opieki zdrowotnej i obiektów sportowych, poprawić swoją pracę.

lekcje pływania

Każdy rodzic chce, aby dziecko było dobrze rozwinięte fizycznie i miał doskonałe zdrowie. Niektóre rodziny nie mają zdolność do ciągłego podróżowania do Petersburga. State Farm Detskoselskiy, niestety, nie ma ogromną ilość sekcjach sportowych. Korzyść w Puszkina jest doskonałym miejscem. Rodzice zabierają swoje dzieci na basenie w sekcji pływania. On jest tylko jeden w mieście. Tutaj zabrać dzieci od 5 do 10 lat.

Trener kontroluje poczynania dziecka w każdej klasie. Treningi prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach. 4 lekcje są 2,1 tysiąca rubli, oraz 8 wizyt – .. 3,2 tysiąca rubli .. Basen ma wymiary 12,5 6,5 metrów. Maksymalna głębokość 1,1 m. Aby pomieścić dzieci klas posiadających certyfikat wydany przez pediatrę. Również dwa razy w roku odbioru analiz enterobiosis. Jeśli dziecko zdobywa klasę z powodu choroby, ale daje dokument z lekarzem, pieniądze nie mogą być usunięte.

Inne sporty

Oprócz pływania, istnieje kilka innych sekcji i grup: tenis (3 lata), sztuki walki (7-12 lat), gimnastyka (3-8 lat). Fani sportu jeździeckiego są zaangażowane w lokalnym klubie, zbudowany na bazie stajni, którego historia sięga 1966 roku. Wtedy gospodarka potrzebowała workhorse. Kiedy nastąpił technologia maszyna, potrzeba dla nich nie było tak wielkie.

Ciężka stalowa zastąpiony skały sport. W tym momencie w stajni trzydzieści głowach. Jest autorem 70 o wymiarach 40 metrów otwartej areny, a także ma Levada i pastwiska, które zajmują 4 ha. Dla pracowników w specjalnej przyczepie z prysznicem, garderoba i kuchnia. W 2009 roku rozpoczęła się trzymać konkursy, które następnie stały się coroczną tradycją.

Populacja State Farm Detskoselskiy mieszka bogaty i aktywnego życia w obszarze stale rozwijającego.