155 Shares 4824 views

Gordon Noz Abdulvasieva Żona: A Biography, Zdjęcia

Fani Aleksandra Gordona byli mile zaskoczeni, że znany prezenter telewizyjny po raz czwarty zawiązać węzeł. Tym razem jego wybór był młodym studentem WGIK Noz Abdulvasieva. Młoda dziewczyna właśnie zdobyła serce Alexandra, i stał się prawdziwą muzą w jego życiu. Ale kim jest ta dziewczyna?


biografia

Noz Abdulvasieva urodził się w lipcu 1994 roku. Etniczne tadżycki dziewczyna, ale urodził się w Moskwie. Pełna nazwa to Nozanin, ale podobna nazwa czule Nozoy. Urodziła się i dorastała w rodzinie bardzo artystycznej, gdzie każda rodzina była w stanie w pełni realizować swój potencjał. Nozanin dziadek – narodowy poeta, dziadek – reżyser.

Jej rodzice również nie pozostał z dala od sztuki, matka dziewczyny – aktorki, a jego ojciec – producenta. Nic dziwnego, że Noz upadł śladami członków rodziny i wybrał kino. Po talent aktorski i przywódcze cechy zostały w jej krwi. Dziewczynka z dzieciństwa miłe rodzicom dobre stopnie w szkole i charakter celowy. Dlatego też pójść do college'u, ona już zaczęła starać się w filmie.

Pierwszy sukces

Już w latach 17 latach przyszłej żony Gordona, Noz Abdulvasieva, próbowała ją za rękę w melodramacie „Pokuta”: dostała małą rolę w kilku odcinkach. Grała gypsy Zara. Ale dla młodej dziewczyny, było to wielkie przeżycie i szansa, aby spotkać wielu znanych aktorów.

Druga praca była seria dziewczyna „Wszystko prawo”, gdzie zagrała postać o imieniu Maryam. Pracowała jako aktorka, jak mama, Noz chciał spróbować na temat roli reżysera jako ojca. W 2015 roku, nie był jej debiutem reżyserskim. Noz Abdulvasieva przedstawiony krótki film trwający zaledwie 15 minut. Film jest o szczęśliwych ludzi, którzy są pozytywne patrzeć w przyszłość. Skupiono się zwykle dużej rodziny, którzy tłoczyli się w małym mieszkaniu, ale cieszyć się chwile szczęścia, nie wiem co. Dziewczynka o imieniu krótki film „Karpunin”.

romans

Przybywając w miejscu, które zostało przeprowadzone film „Egghead” Noz Abdulvasieva trochę sobie wyobrazić, że to spotkanie będzie fatalny dla niej. Podeszła do podjęcia raport z pewnego Aleksandra Gordona, kreatywności, które nie powinny. Wiedział, że był to znany prezenter telewizyjny, który prowadził swój ulubiony program „zamknięty pokaz”. Ale nawet ona nie podoba program ze względu na gospodarza, a ze względu na demonstracji w przekazywaniu ciekawych filmów. Od tego momentu między Nozoy i Aleksander wsunął iskry.

I nawet fakt, że dużej różnicy wieku, nikt nie mylić między nimi. Krewni aspirująca aktorka, jak również. Jak przyznała Nozy, z Aleksandrem było o wiele bardziej interesujące niż chłopcy w jej wieku. Alexander – wspaniały, oczytany człowiek, z którym zawsze jest o czym rozmawiać. Mężczyzna przedstawił swoją pasję dla rodziców i dzieci, a następnie spotkał się z sławnych krewnych Nozy. Dziadek był zachwycony wiadomością, że wnuczka znalazła prawdziwą miłość w słowach ludzi, a Gordon Noz doskonale uzupełniają się wzajemnie.

ślub

Young nie spotkał się na długo przed człowiekiem złożyła wniosek do ukochanej. Ślub odbył się w czerwcu. Miłośnicy postanowiliśmy zorganizować małą uroczystość z rodziną i można ukryć przed wzrokiem ciekawskich to wydarzenie. Po ślubie para poszła do Duszanbe, a następnie do Pamiru.

Po okazało się, że Alexander Gordon ożenił się po raz czwarty, publiczność zareagowała na ten fakt niejednoznaczne. Ten sam mężczyzna przyznał się, że to była jego ostatnia małżeństwa, że jest szaleńczo zakochany i zaangażowany w urządzaniu domu na wsi. Noz Abdulvasieva, zdjęcia, które są umieszczone w tym artykule, należy skontaktować się z mediami i nie stara się trzymać z dala od życia publicznego. Ona jest szczęśliwie żonaty i ma zamiar ignorować szum wokół swojej pary.

dzieci

W 2014 roku Gordon i Noz Abdulvasieva stał szczęśliwych rodziców. Alexander jest trzecim dzieckiem, a na pierwszym Nozy. Chłopiec został nazwany po ojcu, Alexander. Mężczyzna przyznał, że nie mógł na chwilę rozstać się z ukochanym dzieckiem. Według opowieści Aleksandra, uwielbia spędzać czas z dzieckiem i często zastępuje żonę gdyby musiała nauczyć się biegać. W swojej zwartej rodziny to wszystko opiera się na wzajemnej pomocy. Gordon uporać, ale przyznaje, że ojcostwo – dość trudnym zadaniem.

W 2016 roku stwierdzono, że oczekuje para uzupełnianie. Im starsze dziecko przez dwa lata, więc para zdecydowała się napełniać. Nikt nie wiedział o ciąży Nozy, ale kiedy para pojawiła się na premierze „Lodołamacz”, nikt nie miał wątpliwości, że cieszą się szczęściem rodzinnym. Noz nie chowa się z prasy i spokojnie wykazać swoją pozycję dziennikarzy „ciekawe”. Przez parę uznania, że nie będzie tam zatrzymać i planujemy dużą rodzinę. 14 stycznia Noz urodziła swoje drugie dziecko. Imię dziecka przy zachowaniu tajemnicy. Sieć dostał zdjęcia szczęśliwych rodziców, które opublikował położnika-ginekologa. Według lekarza, że nigdy nie widział tak harmonijną parę. Aleksander nie uronić ani jednego USG i jest bardzo szczęśliwy, że jego żona dała mu drugie dziecko.

Kilka ciekawych faktów

  • Gordon Noz Abdulvasieva żona otrzymała ogólnopolską popularność ze względu na małżeństwo znanego prezentera telewizyjnego.
  • Różnica wieku między para – 30 lat.
  • Na Aleksandra z poprzednich małżeństw pozostawił dwie córki i czwarta żona dała jej mąż dwóch synów.

Noz Abdulvasieva, którego biografia jest dość dobrze ukryta, nie wulgarnych sukienki i zachowuje się dość skromne. Nie pojawiają się publicznie i rzadko odwiedzane zdarzenie z mężem. Ze względu na dziewczynki trzy filmy i udane małżeństwo. Dziewczyna nie chce zakończyć karierę aktorki i po dzieci dorastają, chce powrócić do świata sztuki. Pomimo faktu, że dziewczyna jest bardzo młody wygląd, jest to osoba bardzo odpowiedzialna i poważna. Gordon Noz Abdulvasieva żona może naprawdę cieszyć, należy zauważyć, przez wszystkich ludzi wokół aktorki. Twierdzi mądra ponad swój wiek, ale często konsultuje się z mężem do niektórych kwestii, ponieważ uważa, że jest to bardzo mądry człowiek. Para zbudowali wspaniałe relacje pełne harmonii i miłości, a nawet różnicy wiekowej i publicznym potępieniem nie mógł ich powstrzymać.