629 Shares 9749 views

Seria „Tatyana Night”: opis serii

Wielu rosyjskich filmy charakteryzują się nieoczekiwanym zakończeniem, a serial „Tatiany Noc”, opis serii, które są zawarte w tym artykule nie jest wyjątkiem. Ogólny obraz jest bardzo dynamiczna akcja i jasny i tragiczne wydarzenia są stale wyprzedzony przez głównego bohatera.


Fabuła serialu i aktorów

Niezależnie od tego, stabilne i dostatnie życie nie wydaje się w tej chwili, wszystko może się zmienić w każdej chwili. Jest to historia podstawą serii „Tatianina nocy.” Opis serii filmowej pokazuje jak nagle szczęśliwe życie studenta Moskwie zapada się i rzuca w dół.

Główną rolę Tatyany Golubevoy trwa Kseniya Brodskaya, znany rosyjskich odbiorców dla wielu krajowych serialu. Rola odgrywana przez jej chorej matki Ludmiła Titova. Głównym KGB Jurij Rogow bardzo przekonujący sposób Alexey Fateev. I innych znanych aktorów kina rosyjskiego są zaangażowane w „noc Tatianina” serii. Krótki opis serii nie ocenia całą dramaturgię obrazu. Dla lepszego zrozumienia potrzeby bardziej szczegółowo.

początek

Seria „Tatianina noc” rozpoczyna się piękny obraz, w którym główny bohater Tanya Gołubiewa pojawia ulubioną córką bogatych i znanych rodziców. Studiuje niemieckiego i historii w jednej z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Rosji – Moscow State University, gdzie jej ojciec uczy.

Życie osobiste Thani przebiega również gładko. Jej chłopak i kolega, z którym już znaleźć kilka miesięcy, co czyni go propozycją małżeństwa. Bierze go, a obie rodziny przygotowują się do ślubu.

W badaniu w języku niemieckim ona przyciąga uwagę KGB, który wybrać najbardziej udanych studentów do pracy w ich strukturze. Tania został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, która sprawia, że major KGB Jurij Rogov, ale odmawia współpracy pod pretekstem, że szafka praca naukowa bliżej niej niż praca z tajnej policji. Poza tym studenci myślenia są zaangażowane nadchodzących tylko ślub.

Pierwsze jaskółki alarmujące pojawiają się, gdy Tanya dowiaduje się o istnieniu dorosłego syna z pierwszego małżeństwa ojca. Były żona papieża przychodzi do domu i poprosił go, aby pomóc ich syna Andrzeja, który kłótni z zarządzania, dla którego został wysłany do walki w Afganistanie, gdzie otrzymał śmiertelną ranę.

Ojciec Thani torturowanie myśli, że nie mógł uratować jej jedyny syn. Pije dużo i na ślad w sercach nieostrożnego oszczerstw wobec sowieckiego reżimu, który jest jednocześnie burza emocji i dyskusji w komitecie organizacyjnym.

Pod koniec serii rodzice Thani dostać w wypadku samochodowym.

odwrócenie fortuny

Ponadto, radykalnie zmieniając fabułę serialu „Tatianina nocy.” Opis serii, począwszy od drugiego, jest dramatyczna.

W wypadku samochodowym zginął ojciec i matka Tanya w ciężkim stanie do szpitala. To wymaga bardzo kosztownego leczenia, w szczególności rzadkiego leku. Ponadto, to kosztuje, to jest bardzo trudne do znalezienia. Tanya stara się zarabiać pieniądze, ale finanse nadal nie jest wystarczająca. Jej narzeczony zerwał zaręczyny i zatrzymał się, aby porozmawiać z nią, bo po ojca nieostrożnych słów wobec sowieckiego reżimu i późniejszego konfliktu, może to źle wpłynąć na reputację jego rodziny.

Do „pomocy” przychodzi sąsiad Golubev – Xenia, która niesie ze Tanya Czeskiej Karel. Mężczyzna w zamian za noc spędził z nim dostaje odpowiedniego leku dla Tanya matki, która wkrótce zaczyna się odzyskać.

Bohaterka zawiadomienie w Domu mody Slava Volkov i propozycję pracy jako modelka. Tatiana Gołubiewa życie zaczyna się poprawiać.

Fabuła trzeciej serii

Znowu rozczarowanie czeka na głównego bohatera serialu „Tatianina nocy.” Opis serii to potwierdza. W Domu Mody na Tatianę zwraca uwagę na właściciela klubu elitarnych prostytutek Regina Boritskaya, grany przez Marina Kudelinskaya. Jednak on nadzoruje wszystkie działania burdelu KGB major Jurij Rogov, tego samego agenta, który przeprowadził wywiad z Tanya. Od tamtej pory nieustannie po jej przeznaczenie.

Rogi Regina instruuje pilnować Tatiana. Dowiaduje się, że jej koledzy-manekiny Lily i Sophie zarobić drogich prostytutek. Starają się przekonać Tanya, to jest w porządku. Ze względu na uparty i dumny charakter bohaterki konfrontuje żonę wpływowego polityka, a to bezpośrednio wpływa na jej pracę. Kobieta zwolniony.

nowa rola

Tanya znowu w lewo bez pracy i bez środków do życia. Tymczasem matka został wypisany ze szpitala, a ona znowu wymaga drogich leków i profesjonalną opiekę. Przez wzgląd na matkę Tatiana jest zmuszona przyjąć pracę w Regina. Ona odbiera pierwszy Klient – zagranicznego dziennikarza Armin. Lek dla matki pomaga jej znaleźć przyjaciela domu mody Gunter Kleystner nic wymagającego zamiast dziewczyny.

Tymczasem dla Gunthera ściśle monitoruje Rogov, chcąc uzyskać informacje potrzebne mu się od niego. Pyta Regina zmniejszyć Kleystnera z Tatianą kładąc dziewczynę przysług. Zakochany w Tanya muzyk Peter, który pomimo swojego losu, stara się pomóc, mogą.

nowa tragedia

Seria „Tatianina Noc”, opis serii, której jest niemożliwe, aby wyrazić w kilku słowach, na środku coraz bardziej skomplikowanej fabuły. Tanya przychodzi do Regina przenieść część pieniędzy, i spotkał się tam z córką Lily – Masha, a także dowiedzieć się o trudnej sytuacji znajomego. Ona zgadza się pomóc Maszy i pozostawić na dwa dni w domu. Ponadto, kiedy stoi się na swojego przyjaciela, niż rozgniewać Regina. Następnej nocy, okazuje się, że Lily został zabity. Tanya sama zostaje pobity i traci Armin swojego klienta.

Wojna to wojna

Film „Tatianina Noc”, którego ujawnienie przypomina serię pojedynczego zamachowca, posiada uwagę widzów ogniu namiętności. 6-seria Lily wake Tanya głośno za złe fakt, że morderstwo z dziewczyną z pomocą Regina nie będzie nawet być badane. Prostytutki wzbudziła falę protestów i odmówić pracy. Zemścić się na nich i podporządkować, Regina podpalił włosy jednej z dziewcząt, zwanych Vava, dzięki czemu otrzymała poważne oparzenia. Tania Regina wysyła się zamówić w Izmailovo, gdzie został brutalnie pobity. To przychodzi z pomocą jej rogi, które są już głęboko w niej zakochany i nie ukrywa swoich uczuć.

Mama Tani, nic nie wiedząc, do tej pory, zaczyna podejrzewać, że córki problemu. Ale muzyk Piotr, który ciągle idzie do nich rozwiać jej obawy.

rodzina

Każdego dnia, główny bohater jest coraz bardziej związany z córką Lily Masha, która mieszka z nimi. Tanya sąsiad Xenia, zły na nią ze względu na konflikt, podżeganie jej eksperci z Urzędu dla nieletnich. Chcą odebrać Masza, ale Larissa A., matka Tanya, mówi, że przyjmie Masza i inspektorzy zostawić dziecko w rodzinie Golubev.

Yuri Rogow aktywnie wspiera dziewczynę. Pomaga jej w celu ustalenia jej matkę w Suzdal sanatorium odzyskać. Przez Tanyi o pomoc okazuje Wawa i prośbą o pomoc do domu do Zaporoża. Sąsiad znowu podżeganie policję Tanya, i znowu przychodzi na ratunek Rogov. Z majorem Tanya Vava zorganizować do domu i odkrywa relacje z Xenia.

tragedia

W 8 części serii „Tatianina noc” opis serii sprowadza się do najbardziej nieszczęśliwych zdarzeń. Larisa Alekseevna dowiaduje się, że jej córka Tanya dawna wydalony z uczelni. A to nie wszystkie „niespodzianki”. Próbuje dowiedzieć się, co robi jej córkę, Larissa Alekseevna zaczyna dzwonić z pytaniami do wszystkich przyjaciół i z przerażeniem dowiaduje się prawdy. Zdaje sobie sprawę, że to wszystko Tatiana zrobił dla niej. W stanie poradzić sobie z tym bólem, matka wkłada ręce, uważając, że nie byłoby łatwiej żyć z Tanya. Kobieta w szoku i rozpaczy, ponieważ wszystkie jej wysiłki były daremne. Rogi próbuje ją wspierać, cały czas jest bliski.

Końcowa seria

Opis najnowszej serii „Tatiany Night” nie pozostawia nikogo obojętnym. Główny bohater odkrywa, że Rogow, z kim ona jest zakochana w bardzo kochają je stosować go do pracy, pomimo faktu, że jego uczucia do niej były prawdziwe. Nie można oprzeć się zdrady ukochanej i śmierć rodziców, Tanya zaczyna myśleć o samobójstwie, ale trochę Masza trzyma ją przed tym fatalnym kroku. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że oprócz niej, Masha nikt. Ona naprawdę kocha tę dziewczynę.

Tymczasem Rogow prosi ją, aby doprowadzić operację do końca i dowiedzieć się od Gunther Kleystnera niezbędnych informacji. Tanya początkowo zgadza się, ale w ostatniej chwili zdaje sobie sprawę, że nie może przynieść Gunther, że nie zrobił nic złego. Kleystner nadal jest zrobione agentów KGB bez udziału Tanya, ale kierownictwo Rogow żywił jej zła. Zdając sobie sprawę, że dziewczyna była w niebezpieczeństwie, major pomaga jej i Masha do opuszczenia miasta. Rozdzielenie obu końcach Tatianina nocy kochanków „(ostatecznego serii). Opis emocji i uczuć bohaterów nie ma sensu, bo trzeba zobaczyć na własne oczy.

To dzięki rozpalać wydarzenia i emocje tak mocno utrzymując uwagę publiczności pokaz „Tatiany Night”, opis każdej serii, które najpełniej reprezentowane w tym artykule. Ale nawet najbardziej szczegółowa analiza nie daje uczucia i emocje, które publiczność będzie uzyskać podczas przeglądania.