210 Shares 5201 views

Kilka Zasady Sprzedaży Nieruchomości

Ludzie w sprzedaży swojej nieruchomości w Moskwie prowadzony przez różnych powodów: niektórzy dążą do zmiany miejsca zamieszkania, pracy na drugą zmianę, która wymaga obecnie ruch, trzecia była tylko decyzja o zakupie nowego domu. Powodem, w rzeczywistości nie jest tak ważne, jeżeli zostanie podjęta decyzja w sprawie sprzedaży nieruchomości. Teraz najważniejsze jest prawo do sprzedaży i otrzymać pełną satysfakcję z pomyślnym zakończeniu transakcji. Sprzedawcy w tym przypadku dość często sprawiają wiele typowych błędów, które są bardzo łatwe do uniknięcia.


Istnieje kilka zasad, na których opiera się każdy powinien działać ze sprzedawcą:

– powinno się upewnić, że specjalista pośrednik, lub, innymi słowy, nieruchomości będzie działać wyłącznie w najlepszym interesie. Dodatkowo pan zwrócił się do niego, musi być w pełni przekonany, że on, jako ekspert w więcej niż właściwy i literat w sprawach związanych ze sprzedażą nieruchomości. Tak więc agent musi doskonale wiedzieć, co robić. Również ekspert jest zobowiązany do złożenia do wymogu doskonałej pracy;

– najczęstszym błędem jest przecenić cenę nieruchomości. Sprawiają, że niemal wszyscy ludzie sprzedaży domu na przedmieściach. Jednakże, jest to swoista i kupowane z innych regionów. Przeszacowanie cen nieruchomości spowalnia proces jego sprzedaży, a czasami nawet odstraszyć potencjalnych nabywców. Bądź pewien, przed sprzedażą domu jest warte zwiedzania wszystkich aktualnych cen na rynku nieruchomości, i dowiedzieć się, co koszt podobnych stron do domu, co przeciętny okres sprzedaży jest typowe dla nich. Dopiero wtedy będziesz wiedzieć, że to nie jest zły interes, a cena jest obiektywnie przypisany do ciebie, będzie bardzo realne;

– będzie to duży plus, jeśli propozycja sprzedać swoją własność dodać jakiś dodatkowy bodziec, aby pomóc potencjalnemu nabywcy, aby dokonać zakupu. Dla ciebie, to będzie dobrą okazję go zainteresowania. Na przykład, można określić, że dobrym stanie, lub nie jest dobrze utrzymany trawnik, bardzo przyjaznych sąsiadów, okno zapewnia dobry widok, i tak dalej.

Tak, kupujący kontroli przestrzeni życiowej, zgadza się na zakup nieruchomości, ale zaczyna handlować, a przypisywanie bardzo niskiej cenie. Nie powinno być nieśmiały, dołącz aukcję. Koniecznie wyjaśnić kupującego, dlaczego sądzisz, że można ustawić cenę najbardziej godne dla tej nieruchomości. Balashikha, Lyubertsy, Shchelkovo, Mytishchi niedaleko Moskwy i innych miast w ostatnich latach stały się bardzo popularne, aby przenieść się w nich, to także lepiej wspomnieć. Nie bój się, aby omówić wszystkie kwestie bez wątpienia przedmiotem aktywnego obrotu, innymi słowy, do prowadzenia negocjacji handlowych z kupującym. W jaki sposób będą, będzie zależeć od wyniku spotkania. Warto zauważyć, że jesteś szczęśliwy, jeśli sprzedać dom znajduje się w Railway. Nieruchomości staje się coraz bardziej popularne. Na to też może być dobrym wygrana. Wszystko w twoich rękach.