473 Shares 4276 views

Dodatek „Strzałka” (czujnik radarowy) dla „Android”: Opinie

Różnorodność zastosowań dla kierowców do „GuglPley” nie może jednak cieszyć. Niektóre z nich są rzeczywiście użyteczne. Na przykład, „Strzałka” – ostrzeżenie pułapka dla „Android”. Opinie o nim, możliwości i cechy tej aplikacji zostaną omówione w tym artykule.


podstawowe informacje

Pomimo faktu, że wszystko jest już przyzwyczajony do tego, że smartfon – to znacznie więcej niż tylko „dialer”, nie używają ich gadżet na pełnych obrotach.

Ale urządzenia z „Android” (w tym samochodzie) wyższa niż druga wersja może być bardzo skuteczne w pomaganiu, aby uniknąć kamer stacjonarnych i posty policji drogowej poprzez zastosowanie „WWW” (czujnik radarowy). Opis – poniżej.

możliwości

„Strzałka” ostrzeżenie pułapka – aplikacja radzi sobie z jego głównym zadaniem: pracuje w tle, ostrzegając radary wyświetla na wierzchu wszystkich innych otwartych okien, pozwalając, aby nie pominąć ostrzeżenie i nie dać się zaskoczyć.

Druga strona medalu jest również dobre – bo to oznacza, że gdy jesteś w podróży, możesz w pełni skupić się na drodze i nawigatora i „strzałka” w międzyczasie ona dbać o wszystko.

Zauważa, że pułapki ostrzeżenie zarówno stacjonarne i niestacjonarne aparatu. Wszystko inne, można skonfigurować go do pracy na własnych warunkach.

Ostrzeżenia są zwykle kilka: w tym długim dystansie. Jest wykonany specjalnie dla radaru, który monitoruje drogę przed czasem.

W ustawieniach użytkownik może ustawić żądaną odległość do niego, a także od rodzaju zgłoszenia: Sygnał audiozvonok lub zawodowego komunikatu głosowego.

wygoda klienta – przede wszystkim

Każde ogłoszenie zawiera szczegółowe informacje na temat radaru: jego rodzaj, limit odległości i prędkości, z jaką w tej chwili przez pojazd.

Mapa sporządzona na podstawie baz danych (dostępny do pobrania za pośrednictwem Internetu, a wyeksportować plik tekstowy).

Dostępne nieruchomość automatycznie aktualizować codziennie.

Dodatkowe „chips”

Oprócz podstawowych ustawień, dzięki którym „Strzałka” (czujnik radarowy) jest jedną z najlepszych aplikacji tego typu, ma też kilka dodatkowych „chipów”, nie mniej przydatne i wygodne.

To, na przykład, zdolność do kontroli podświetlenia ekranu. Również zależność od reżimu stosowania obecnego poziomu naładowania urządzenia, na którym jest zainstalowany. I między innymi, pełna automatyzacja programu (jeśli ta opcja będzie obsługiwany na wyznaczonym harmonogramem działań). Zastanów się, jak się to wszystko działa „strzałki” ostrzeżenie pułapkę.

Przegląd

Pierwszą rzeczą, aby pamiętać – dobry interfejs oprogramowania. Twórcy próbowali jak najwięcej, aby ułatwić uczestnictwo użytkowników. Jest to dość proste i jasne: przy pierwszym uruchomieniu należy pobrać z bazy danych (w jednym kliknięciem), w razie potrzeby, ale również mogą być widoczne na mapie (w tym celu jednak trzeba pobrać aplikację bliźniaka „Strzałka karty”).

szalupa

Jeśli ustawienie „strzały” w widget ekranu głównego jest przewidziane. Program prac rozpoczyna się natychmiast – od razu po kliknięciu na odpowiednią ikonę.

parametry

Istnieją opcje podstawowe i zaawansowane. Pierwszy został już wymienione i omówione nieco powyżej. Drugim jest to, że dla każdego z trybów pracy (miasto, metropolia, etc …) Może być ustawiony, aby funkcjonować wyłącznie – kiedy i jak będą prowadzone powiadomienia tylko na bieżącej ścieżce radaru.

Nawiasem mówiąc, przełączanie trybów może być ręczne i automatyczne. Pierwsza opcja nie jest bardzo skomplikowane zadanie – opcja ta jest również wykonywana z tylko jednym naciśnięciem klawisza.

domyślnie

Producenci nie smakują. Jak w przypadku każdego wniosku na początku pracy, „Strzałki” wystawiał swoje ustawienia domyślne. Są one optymalnie dopasowane – prawdopodobnie nie będzie nawet trzeba je zmienić.

widgety

Pomimo głównym widget programu „Strzałka Antyradar”, ma też inne małe ikony kazhogo rodzaju radaru, które są wyświetlane na ekranie głównym. To sprawia, że nawet łatwiejsze do pracy z aplikacją.

Różne wersje, różne gadżety

Zdecydowanie plus „Strzałki” jest to, że działa na różnych urządzeniach. Po pierwsze, obsługuje różne wersje „Android” (czyli w drodze, i „Strzałka Beltronics” dla iPhone). Po drugie, jak już wspomniano w tym artykule – „to” nawet radioodtwarzacze samochodowe (biegi, oczywiście). I po trzecie, różne tryby ekranu aby mogła ona pozostać popularne nawet wśród właścicieli, na przykład, jeden z nowego Galaxy z „Samsung” firma przedstawiła model z zakrzywionych ekranów.

automatyzacja

Ta nieruchomość już zostało powiedziane, ale nie wszystkie. Automatyzacja pozwala na „pluć” najpóźniej z GPS lub Bluetooth (lub obu), ale także może automatycznie uruchomić wiele „bułki” w postaci dodatkowych programów.

opinie

Co ludzie mówią o „strzałka” prawdziwych profesjonalistów z branży i amatorów w dziedzinie motoryzacji? Przede wszystkim warto zauważyć, że popularność po prostu nie przyjść. Jeśli aplikacja na rozprawie, oznacza to coś szczególnego w nim właśnie jest. Z drugiej strony, czasami – wszystko, co może się pochwalić oprogramowania pewnego rodzaju. W końcu, czarna reklama – świetny PR.

Ale spieszę się podobać – „strzałki” jest wykonana z dobrego testu. Wszystkie jego opcje są stabilnie i płynnie pracujący i wszystkie szanse rzeczywiście bardzo dobry koncert sami.

ważna uwaga

„Strzałka Antyradar” jest bezpośrednio zależne od GPS. Jeśli są błędy w pracy, należy sprawdzić i system nawigacji, jak również.

Cena i jakość

Jeśli chodzi o jakość, jak się wydaje, wszystko jest jasne – producenci próbowali testerzy nie popełnił błąd, użytkownicy byli w pełni zadowoleni. Ale co aspekcie cenowym?

W „ręce” ma swoją oficjalną stronę internetową, na której można kupić app nikogo. Wartość że deweloperzy zapytać zaledwie sto pięćdziesiąt rubli. Obejmuje ona pełną aktywację programu, który nazywa się zespół „Weźcie go i cieszyć się nim.”

Co ciekawe, ten sam program na „GuglPley” droższe – sto dziewięćdziesiąt dziewięć rubli (nie dużo, ale to jest bardzo ważne, ponieważ w zasadzie).

Jest to warte swojej ceny?

Na pytanie, ilu z 150-200 rubli, albo niewiele, każdy odpowie inaczej, odnosząc się do własnego doświadczenia i jego sytuacji finansowej (pamiętaj przyjaciela Einsteina i jego wszechobecną względności), ale w tym przypadku rozumiemy wartość w porównaniu.

Jak pamiętamy, głównym zadaniem „Strzałki” (z której obsługuje bardzo dobrze) jest ochrona kierowcy i jego portfel z grzywien za przekroczenie prędkości i podobnych „szkół”. Nawet minimalna grzywna w wysokości pięciuset rubli, nie wspominając o większych wad. Oznacza to, że lepiej jest zapłacić z góry, nawet dwieście na „GuglPley” i jeździć bez obawy jakichkolwiek patroli.

wersja demonstracyjna

Ale co jeśli chcesz wstępnie przetestować działanie programu, a dopiero potem podjąć decyzję o zakupie? Producenci zadbali o to – „strzałka” ma wersji demo, która jest, oczywiście, nie ma szans na pełne (jednak dla wiecznego korzystanie z niej i nie przeznaczonych), ale daje wyobrażenie, czego się spodziewać użytkownikowi.

Konkludując

„Strzałka” ostrzeżenie pułapka – aplikacja jest niemal unikalny. Wśród oprogramowania motoryzacyjnym jest mocno brane swoje miejsce we właściwym czasie i dopiero teraz rozwija się na lepsze.

Przestrzegać zasad ruchu drogowego wymagana jest każdy szanujący się kierowca, i nikt nie twierdzi, że słupki i radar DPS to najbardziej, że nie jest szlachetny – w celu ochrony zarówno pieszych i kierowców się przed wypadkami. Ale trzeba wiedzieć, jak chwiejny rzeczywistość jest systemem zresztą przez przypadkowych błędów i nieprzewidzianych sytuacjach nikt nie jest odporny. „Strzałka” (czujnik radarowy) – ciągłe asystent pracuje w tle i daje o sobie znać w najbardziej odpowiednich momentach, chroniąc nie tylko kierowcy, ale również swoją torebkę z karami.