458 Shares 9664 views

Wybór rejestru czystsze oprogramowania dla komputera

Czy wiesz, że w czasie działania systemu Windows raz drugi odwołania do rejestru? To jest klucz do odczytu i zapisu istniejących nowych. Jest to istotne dla funkcjonowania systemu operacyjnego, ponieważ krytyczne dane przechowywane w rejestrze. W trakcie długotrwałego korzystania z komputera, co oznacza instalację nowych programów, a następnie ich usunięcie nie jest aktywnym zatkany z niepotrzebnych kluczy rejestru i partycji. A wszystko to jest następnie ładowany do pamięci, zajmowania cennych zasobów.


Ale istnieje cała rodzina programów, które mogą wspierać część programu komputera w „formie”. Najbardziej przydatne z nich – do czyszczenia rejestru i defragmentacji. Jeśli pierwszy po prostu usuwa zbędnych przycisków i partycji, drugi organizuje rejestru na dysku twardym plików napędowy dla łatwego odniesienia do nich, trochę przyspieszenia systemu. Zobaczmy, co użyteczne programy w tym kierunku, możemy zaoferować w Internecie. Dla wygody, będziemy rozmawiać tylko o wolnym oprogramowaniu, lub nie muszą płacić za jednego z nich do ciebie.

Należy również zauważyć, że wpływ takich optymalizacje są stosunkowo małe. Dlatego też wybrać program powinien być oparty na osobistych preferencji w odniesieniu do interfejsu estetyczny wygląd. Zaczynajmy.

1. CCleaner. To pomaga usunąć niepotrzebne klucze i pliki tymczasowe. Wśród nich – tymczasowe pliki z Internetu, zakupów, autouzupełnianie formularzy, plików cookie, ukryte pliki index.dat. Ponadto CCleaner jest w stanie pracować z czyszczeniem niepotrzebne pliki niestandardowe programy – Opera, Firefox, winzip i tak dalej. Możliwe jest utworzenie kopii zapasowej. Program nadaje się jako czyszczenia rejestru systemu Windows 7, „ósemka” jest również już obsługiwane, jak również wszystkie poprzednie wersje systemu operacyjnego.

2. Wise Registry Cleaner bezpłatny. Innym zautomatyzowanego czyszczenia rejestru. Funkcje – pełne bezpieczeństwo wszystkich operacji poprzez kopii zapasowej, szybki powrót do poprzedniej wersji rejestru. Zaprojektowany do pracy z systemem operacyjnym Windows Vista, Seven i starego dobrego XP.

3. Vit Registry Fix. Pakiet programów z ukraińskiego utalentowany programista. Nie tylko usuwa nieprawidłowe klucze rejestru, ale również niepotrzebne pliki. Ponadto zawiera aplikacje do zarządzania uruchamiania i zarządzania dostępność (w przeciwieństwie do pełnej czasie ostrożnie rozebrać się niepotrzebne klucze rejestru podczas usuwania).

4. Glary narzędziowe. Również przydatny zestaw oprogramowania do optymalizacji wydajności systemu. Główną zaletą – rozwiązać główne problemy z rejestru, skróty, podejrzane programy startowe, spyware w ciągu zaledwie jednego kliknięcia lewym przyciskiem myszy. Albo raczej jeszcze powiedzieć, że dwa, ponieważ zmiany w rejestrze musi zostać potwierdzone. W uzupełnieniu do jednostki głównej, tam avtooptimizatsiya RAM, menedżera zabezpieczeń i usuwanie modułów plików „śmieci”.

5. Auslogics Software Pty Ltd. Ten Registry Cleaner charakteryzuje się dużą prędkością. Wygoda jest teraz klasyczny układ trzech etapach. Wystarczy kliknąć „Dalej” kilka razy – i gotowe. Nawet ze wszystkimi minimalnymi funkcjami przewidzianymi zapasową. Zalecane dla tych, którzy potrzebują narzędzia do optymalizacji rejestru dla bardziej „czystym sumieniem”, na przykład inżynierów serwisowych, ale nie interesuje optymalizacji Windows oraz wszelkiego rodzaju Tweakers.

6. PowerTools Lite. Program ten, nie możemy zignorować. od firmy Macecraft Software, ponieważ jest to darmowa wersja jv16 PowerTools, prawdziwie legendarna użyteczności. Zgodnie z wynikami opinii, tego programu – najlepszy do czyszczenia rejestru. Wersja lite różni największą prostotę i zaostrzone na czyszczenie rejestru i nieaktualnych wpisów MRU. W trybie prostym, program po prostu wykrywa i koryguje błędy (wybierz własne), a tryb zaawansowany oferuje wybór systemów bezpieczeństwa związanych z liczbą wykrytych błędów. W związku z tym większa liczba błędów, które chcesz poprawić, tym większe ryzyko kolejnej awarii systemu, dlatego należy zachować szczególną ostrożność.