297 Shares 8301 views

Zacznij talię na Szamana: tajemnice gry Hearthstone

Hearthstone, ze względu na swoją prostotę, a zarazem fascynujące, zdobył sławę jednego z najbardziej popularnych strategii na całym świecie. A liczba fanów tej gry rośnie z każdym dniem. Nowicjusz jest dość trudne do czynienia ze wszystkimi postaciami na raz, ponieważ karty są rzeczywiście wiele i wszystkie są przydatne dla początkujących. W tym przypadku, począwszy od pokładu Szamana będzie najlepszym wyborem. O tym, jak wybrać właściwą strategię i mapy, a także inne sekrety gry, ten poradnik pokaże.


Od czego zacząć?

Szaman – jeden z najlepszych znak dla początkujących. Fakt, że podstawa ma talię na Szamana naprawdę mocne karty, niespotykany nawet wśród legendarna. Weźmy, na przykład, Rockbiter, żywiołaków ognia, i warte 2 punkty many Totem Flametongue. Te stwory i czary są bardzo silne i z prawidłowymi taktyki będą zadawać śmiertelne obrażenia wroga. Ale należy je stosować bardzo ostrożnie, na przykład, Totem Flametongue powinien być umieszczony między dwoma mocnymi kartami – zwiększy to ich atak na 2 jednostki.

Pokład podstawowy na Szamana ma kolejną doskonałą kartę, która będzie miała decydujące znaczenie w walce – to Żądza krwi. Chodzi o to, że ta karta dodaje 3 jednostki do ataku wszystkie znaki. Użyj go lepiej w końcu gry. Marshall cicho ciąg słabego charakteru, ponieważ większość przeciwników nie zwracają uwagi do kart przed uszkodzeniami w 1-2 jednostek, próbując uderzyć albo do odtwarzacza lub silniejszych przeciwników. Większość totemów, stojąc 2 mana, tylko słaby i wydają się bezradni. A kiedy na swojej stronie planszy zbudować łańcuch kilku kart, stosuje żądzę krwi. To będzie radykalnie zmienić wynik walki.

Co musi jeszcze zawierać talię Shaman?

Hearthstone – gra, której wynik zależy nie tylko na karcie mocy, ale także na ich oddziaływanie. Oprócz tych znaków, warto dodać Hex – zaklęcie, które zamienia dowolny wroga istota żaba o zerowej mocy i ochrony w jednym urządzeniu. Zastosuj ta karta powinna być zneutralizować szczególny charakter silnego przeciwnika.

Ponadto baza na pokład Szamana będzie silniejszy, jeśli zawarte w mapie wilka Północna Leader. Powinien on być umieszczony tylko w przypadku, gdy na swojej stronie planszy jest warta tyle stworzeń, jak to możliwe. Po tym wszystkim, lider otrzyma premię dla każdego znaku. I będzie od niemal nieskończone totemy Shaman wykazywały, że do osiągnięcia tego celu będzie łatwe.

Kolejna karta, dając przewagę szamana – bohaterem Stormwind. Z pomocą bezradnych totemów będą mieli dość potężną siłą. Wszystkie te karty pomogą pozyskać środku wroga, ale jeśli chcesz, aby przełączyć się do bardziej poważnego wroga, bez rzadkich i legendarnych kart nie można zrobić.

Shaman na ewolucję

Pokład ten znak z rzadkimi i legendarnych bohaterów i totemy będzie niepokonany, jeśli go utworzyć z tych kart: Rockbiter, piorun, Ziemia wstrząs, Tunel trogg, ewolucja, Totem Golem (2) Scarab Precious (2), Wieczny Sentinel, Totem Flametongue , Thunderbolt, Burza, Hex (2), mistrz ewolucji (2), tuskarr szaman (2), niszcząc katastrofy, Azure dragon (2), Knight of thunder Bluff, coś z głębi (2), Hammer Twilight Hallazil odrodzenia Elemental ogień (2), Al'Akir.