648 Shares 4138 views

walidacja konto i wirusy w sieci


Co jest szare i monotonne było nasze życie przed pojawieniem się sieci społecznych! Co robimy, po prostu budzi się rano i nie wypił filiżankę gorącej kawy? Zgadza się! Włącz komputer i przejdź do swojej ulubionej witryny. Ulubione zasobów na wszystkich, najczęściej jest to popularne „Koledzy”, „VKontakte”, „Mamba”, etc.

Więc rano idziemy do swojej strony i zamiast wiadomości bliscy ludzie widzą słowa „Walidacja konta.” Co to znaczy? Przede wszystkim fakt, że wirus komputerowy pojawiły. Oto główne powody ich wystąpienia:

– w ostatnim czasie została ona włożona do komputera już zawierającej wirusa karty pamięci flash;

– na komputerze nie ma oprogramowania antywirusowego;

– w niedawnej przeszłości odwiedzonych (celowo lub przypadkowo) nieznaną stronę, na której znajduje się wirus, który jest teraz szczęśliwie osiadł w was;

– otwarciu niezrozumiałe i który przyszedł znikąd odnośnik zawiera wirusa.

Nawiasem mówiąc, każdy złośliwy plik można usunąć z komputera bez uciekania się do tak poważnych wydarzeń, takich jak ponowna instalacja systemu operacyjnego. Jeśli programista mówi, że jest to niemożliwe, najprawdopodobniej, że laik lub leniwi.

Jak podłączony weryfikacji konta i wirus?

Walidacja – to przede wszystkim dowód tożsamości właściciela znajduje się w konkretnych stron internetowych poprzez powiązanie go z określonym numerem telefonu komórkowego do nich. Procedura ta odbywa się każdego nowego użytkownika na stronie, zanim pojawi się możliwość pełnego wykorzystania nim (na czat, przesyłanie zdjęć, itd.). Jeden numer telefonu może być powiązany z tej samej strony na tej stronie. Odbywa się to w celu ochrony sieci społecznej różnego rodzaju robotów i spam.

Walidacja konto dawna zalogowanego użytkownika może być wymagane tylko w przypadku wirusa na swoim komputerze. Jest zwykle towarzyszy prośbą o wysłanie kodu do określonego krótki numer, albo z prośbą, aby wybrać numer telefonu. Do tych działań muszą być przestrzegane przez usunięcie pewnej ilości pieniędzy ze swojego numeru telefonu komórkowego. Ale jest też, niestety, nie oznacza, że strona nadal się. Złapany w podobnej sytuacji, należy spróbować usunąć wirusa z komputera przez siebie. Aby to zrobić, trzeba go znaleźć hosts.txt złożyć ręcznie lub za pomocą programu antywirusowego.

Jeśli walidacja została jeszcze na wniosek, w każdym razie nie jest to zalecane, aby wskazać zablokowanego stronie miejscu swoje dane, wprowadź numer telefonu, wysłać wiadomość tekstową na określony numer. W skrajnym przypadku, wskazane jest, aby skonsultować się ze specjalistą. Że ta sytuacja się nie powtarza, trzeba zainstalować na swoim oprogramowaniu komputer antywirusowego, nie zapomnij go regularnie aktualizować, aby sprawdzić w poszukiwaniu wirusów. walidacja konto jest synonimem pojęcia „strona walidacji”, również związane z obecnością wirusa.

W zakresie programowania, walidacji – jest to strona testowa na miejscu jego zgodności ze wszystkimi zasadami hipertekstowe (HTML). Proces ten odbywa się zazwyczaj w trakcie opracowania zasobu. walidacja witryna nie jest związana z obecnością programów antywirusowych. Dobrze rozplanowane stronę internetową (zawierający żadnych błędów w kodzie HTML, ważność) szybko ładuje, jest wyświetlana poprawnie we wszystkich przeglądarkach. Ponadto roboty preferują ten sposób „prawo” witryn. Dlatego dobrym koderem pracy – klucz do wysokiej pozycji strony wśród podobnych, a zatem gwarantuje duży napływ turystów i wysokie dochody jego właściciela.

Sprawdzanie kodu jest poprawna przy użyciu specjalnie napisany dla tego programów celowych. „Poprawność” terenu zależy z reguły od kompetencji specjalistów, którzy pracują nad tym.