783 Shares 9704 views

Jak uciec od męża


Ucichły dźwięki marsza weselnego, wypalony impulsy i namiętności – i w życiu pary, wiele się zmieniło. Nie ma poczucia szczęścia od tego, co jest bliskie i drogie bliskiej osoby, nie jest zadowolony z czasu spędzonego, a całe życie razem nie jest szczęśliwy. Zamiast tego, dusza skumulowane podrażnienie, a czasami myśl: „Jak uciec od męża?”.

Ten pomysł jest dość powszechne w dzisiejszych czasach i stawia pytania o przyszłość wielu płci pięknej. Jeśli – w tym kobiet i dziewcząt, a także okresowo zakłócony przez myśl o przyszłości, w szczególności, jest jednym z najważniejszych: jak zdecydujesz się opuścić męża, to ten artykuł jest dla Ciebie. Lek będzie podawany porad i wskazówek, w jaki sposób zdecydować się na ten krok i sprawiają, że rozstanie mniej bolesne.

Więc myślisz o pytaniu „Jak uciec od męża?”. Aby zacząć, to mocno uchwycić jedną złotą zasadę: nigdy nie akceptować takich decyzji pochopnie iw pośpiechu. Ponieważ w grę – swojego przyszłego życia. Po podjęciu decyzji o rozpadzie, upewnij się, że to jest – solidne i prawdziwe. Aby to zrobić, można zaznaczyć wszystkie pozytywne aspekty swojego życia „przed i po”, wynoszącymi „listy roboczej”. Podobnie, można zaznaczyć wszystkie pozytywne i negatywne cechy swojego partnera w życiu. Następnie konieczne jest, aby analizować i oceniać napisane. Jeśli jednak przeważyć „negatywne aspekty” współżycia i nie stracić chęć opuścić męża, powinien zdecydować się na ten krok. Po raz kolejny – krok rozpatrywane.

Decyzja została podjęta, zważono i analizowano, pozostaje do rozwiązania: jak opuścić męża? Odpowiadamy w jednym słowie: piękne. Tak, to jest piękne. Zerwanie stosunków nie powinno być przeszkodą. Wszystko można teraz zrobić w cywilizowany sposób. Aby rozpocząć po podjęciu decyzji o rozwodzie powinien poinformować małżonka. Zaniechania nie są dobre. Przekazuje swoją decyzję uzasadnić, które z zasady i spowodował rozpad. Nie należy jednak zapominać o wzajemnym szacunku. Kłótnie, napady złości, wzajemne obelgi w tym przypadku – nie najlepsze asystentów. Proste zestawienie faktów w spokojnej atmosferze, bez niepotrzebnych emocji i obsesji drobiazgach życia – to, co trzeba.

Po ogłoszeniu swojej decyzji małżonka nie jest konieczne, aby opóźnić przygotowanie dokumentów rozwodowych. Im szybciej to zrobisz, tym mniejsza nadzieja daje jego towarzysz możliwe rozwiązanie tego problemu. Nie jest konieczne, aby ukryć swoje działania od męża: przygotowanie dokumentów i zapewnienie im do właściwych organów niezwłocznie poinformować go. Jeśli małżonek miał chęć rozpoczęcia konfliktu, w każdym razie nie należą do jego prowokacje. Szanuj siebie i jego. Starają się odejść z godnością, zachowując przynajmniej trochę szacunku i przyjaznych relacji.

Następnie wnieść ważny i decydujący krok (oczywiście, jeśli jest to możliwe) – zmiany miejsca zamieszkania, tak aby nie pogorszyć sytuację do postępowania rozwodowego. Wszystkie podjęte środki związane z rozstaniem, raport małżonka. Nie jest konieczne, aby ukryć coś od niego. Odnosi się to przede wszystkim do edukacji dzieci i podziału majątku. Jeśli pojawią się trudności, należy skonsultować specjalistów: prawników, notariuszy, prawników i innych.

Trzeba myśleć o tym, jak opuścić męża? Potem kolejna mała rada: jeśli rodzina ma dzieci, myśleć o nich. Zbędny szkoda, że nie potrzebują. Zawsze należy pamiętać, że dziecko musi mieć matkę i ojca, nawet jeśli nie mieszkają razem. Oznacza to, że trzeba zrobić wszystko, aby upewnić się, że dziecko (dzieci) zachował szacunek i miłość do drogiej osoby, chciał się z nim spotkać i dzielić swoje radości i smutki. Tylko w tym przypadku będzie cię dręczyć sumienie i nie muszą budzić przeszłość …