632 Shares 6614 views

Jak zwrócić kogoś bliskiego? kilka sposobów

Żaden ze związków nie są bez kłótni, walki, obelg … Ważne jest, aby te sytuacja nie odwrócił rozstanie. Ale jeśli tak się stanie, jako powrót do ulubionej osoby? Czy spróbować prosić o przebaczenie, ciągle oglądać go w domu, spróbuj wyjaśnić, dlaczego zrobił tak i tak?


Jak powrócić chłopca? Dziewczyna jest ważne, aby zdecydować, dla siebie – i czy chcesz wrócić? Przed udzieleniem porady, Przekonajmy się, czy mężczyzna i spróbować go zwrócić? Wiele osób od razu odpowiedzieć, że nie ma nic o tym myśleć, a to jest miłość swojego życia, jeśli można bez niej? Ale często takie momenty w swoich emocjach mówić. Lepiej jest spróbować ocenić sytuację trzeźwo, jasno i starannie zastanowić się nad tym, że wszystko, co zostało dobrze? Po kłótni tam bez powodu, a mianowicie spór staje się decydującym elementem w relacji. Jeśli nadal liczone więcej minusów niż plusów w swoim związku, to lepiej umieścić w tej kwestii. Po zjednoczeniu często sprawia, że ludzie są szczęśliwi, ale tylko pogarsza i tak trudną sytuację. Pomyśl o tym, jak przywrócić kogoś bliskiego, aby rzucić się – także nie wchodzi w grę. To jest głupie i zupełnie dziecinne. Lepiej to już dokładnie nikt nie będzie.

Jak powrócić do ukochanej. Kilka porad

Jak wrócić? Kochanek z powrotem jest łatwe. Sam ciężko na to, co pokłócili. Ale gdyby nie zrobić pierwsze kroki, a cenisz relacje są wystarczająco duże, a przykry spór lub przestępstwo dokonane im się kłócić, a następnie podać kilka sposobów, które pomogą odpowiedzieć na pytanie: „Jak zwrócić faworyta lub ulubiony”

Jedna wskazówka

Wielu psychologów, a twój zdrowy rozsądek, w tym, o poinformowanie nas, aby się uspokoić. Nie można na emocje zaczynają podjąć pewne działania. Boli, to boli … to najlepszy sposób na rozpoczęcie – zarówno uspokoić. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby trochę więcej błędów, które następnie będzie przykro. Take siebie, swój czas, dać kilka dni na przemyślenie, znowu ponownej oceny sytuacji. Spotkać się z przyjaciółmi, wynoś się z mojej głowy w pracy, w ogóle zrobić wszystko, aby zmniejszyć ilość wolnego czasu, nie zatrzymują się na samą myśl o tym, jak powrócić do ukochanej. Żyć zróżnicowana.

Wskazówka dwa

Dbać o siebie i swój wygląd. Staraj się wyglądać dobrze. Turystyka w salonie piękności, sklepów, ćwiczenia w klubie fitness – Użyj czegokolwiek, które pomogą Ci wyglądać atrakcyjnie i pewnie.

Wskazówka trzy

Prędzej czy później trzeba komunikować się z najbliższymi. Spróbuj zachować się w dłoni, nie wpadają w skrajności „och, jak dobrze bez ciebie” na „Nie mogę żyć bez ciebie.” Wszelkie cierpienie dla publiczności i agresji. Nie powinno się poświęcić człowiekowi w szczegóły ich życia, a nie narzucać go. Najlepszym rozwiązaniem jest, gdy postęp powie mu o swoich przyjaciół. Oraz fakt, że jest on zainteresowany w was mają wspólnych znajomych – w stu procentach! Jeśli rozumiesz, że osobisty kontakt nie będzie w stanie poradzić sobie z własnymi emocjami, a następnie przejść do joty. SMS lub e-mail, a może być odręczny literami – cokolwiek chcesz. Kiedy można wrócić z tej metody komunikowania się z powrotem zegar i przepisać to, co ci się nie podoba to albo wydawało się ostre i obraźliwe.

Wskazówka cztery

Ale jeśli mimo sugestię o spotkanie, Twój mężczyzna odmówił, mają dumę, nie nalegam i nie prosić! Najskuteczniejszym – nawet zatrzymać na chwilę kontakt. Nie spełniają, nie dzwoń, nie próbują złapać oko. Wszystko to jest prowadzone z korzyścią dla siebie. Nie ściskać poduszkę i płacz w nocy, spróbuj zachować świeży i radosny wygląd i nie pozwól człowiekowi myśleć, że bez niego nie do zniesienia. Po pewnym czasie można zacząć komunikować się ponownie, ale proszę nie wskazywać na uczucia miłości, traktować go jak przyjaciela. Pamiętaj, że jeśli twój mężczyzna cię kocha, że prędzej czy później będzie odpowiadał zarówno pozytywnie na ofertę lub pokazać własną inicjatywę wznowienia stosunków.