628 Shares 954 views

Tomato „broody” – godny alternatywą dla wysokich odmian


Pomimo faktu, że wielu uważa mniej niewymiarowe pomidory plony w porównaniu wyższy, coraz więcej rolników preferują nisko rosnących odmian nowego wyboru. Jeden z najlepszych pod każdym względem odmiany pomidora jest pomidor „broody”. Pomimo nazwy nieco komiczny, roślina ta jest w pełni uzasadnione nadzieje ogrodnicy, aby zmniejszyć złożoność procesu uprawy i wysoką wydajnością. Nazwa pomidorem dostał za to, co ma zwarte krzewy, wizualnie przypominający kurze kurczaka.

Pomidor „broody” odnosi się do średnich wczesnych odmian przeznaczonych do uprawy w otwartym polu, chociaż okazały się doskonałe, a cieplarnianych metoda uprawy. Ten niewymiarowe pomidor Shtambovji krzak ma bardzo stabilne i rozgałęzione. Cechą charakterystyczną jest to, że on nie potrzebuje pasynkovanie. To także znacznie ułatwia uprawę i pielęgnację. pomidory te są niemal rozciągnięte do sadzonek.

Pomidorowy „brooby” owoc daje średni ciężar 120 gramów z dobrą pielęgnacji wielkość owoców znacznie wzrasta i osiąga waga 150 g powlekania czerwonych owoców. Kształt okrągłe pomidory. Jedną uderzającą cechą tej klasy jest to, że prawie wszystkie owoce ukrywanie wewnątrz krzaka, pod grubą i obfitego liści. Ten pomidor należy do uniwersalny, ponieważ jest doskonale nadaje się do spożycia świeżych i do dalszego przetwarzania. Bardzo smaczne pomidory w puszkach w tej klasie. Mają silne ciało, więc nawet krótki zabieg nie narusza ich strukturę.

Pomidor „broody” najlepiej rośnie w żyznych glebach łagodne. Przed siewem nasion ich przetwarzanie przeprowadzane roztworu nadmanganianu potasu, a następnie przemywa się bieżącą wodą. Zasiać nasiona w marcu. Osadzanie głębokości -. 2 cm Dive wykonywane, gdy 1-2 liści. Aby poprawić rozwój rośliny mogą być karmione złożonych nawozów dla pomidorów.

Przed przesadzania w otwartym terenie należy przeprowadzić jej twardnienie przez 10 dni. W nieogrzewanych szklarni sadzonki sadzi się w połowie maja, w ogrzewanych szklarniach można składać już w kwietniu. Najlepszy wiek do sadzenia sadzonek – 60 dni. Od pomidor „broody” ma dość zwarte krzewy, gęstość sadzenia umożliwia umieszczenie 6-7 roślin na metr kwadratowy. Silniejszy Zagesccie sadzenia nie jest zalecane, ponieważ rośliny będą kolidować ze sobą. To nie powinno być zbyt pogrzebać młode rośliny, ponieważ nie dorastają być silna.

Odmiana ta jest bardzo wrażliwy na regularne odżywianie, które powinno być dokonane co najmniej 3 razy w okresie wegetacji. Najlepiej użyć do tego celu, nawozów wieloskładnikowych. Pomidor „broody” raczej higrofilnych, ale nie podoba mi się silne podłoże podmokłe. Podlewanie najlepiej jest przeprowadzić w ciągu 2 dni, ale nie w dużych ilościach.

pomidory te różnią druzhnostyu dojrzewania, dlatego należy regularnie zbierać dojrzałe pomidory, zapewniając szybkie dojrzewanie niedojrzałych. Owoce dość dobrze tolerowane w transporcie i przechowywaniu.

Odmiana pomidora „broody” ogrodników amatorów lubiący jeszcze jego odporność na różne choroby roślin uprawnych z rodziny psiankowatych. Niezwykła cechą jest fakt, że dobrze rośnie i owocuje w różnych strefach klimatycznych. Rzucił się do wszystkich warunków klimatycznych Rosji.

Pomidor „broody”, którego opinii wskazują na łatwość uprawy i wysoką wydajnością, zaleca się dla tych, którzy nie mogą poświęcić zbyt wiele czasu, aby dbać o wysokich odmian pomidorów. On spełnił oczekiwań ogrodnika.