778 Shares 4707 views

Baterie „Delta”: opis, charakterystyka, producenci i opinie

Firma „Delta” sprawia, akumulatorów o różnych pojemnościach. Modele żywotność, co do zasady, nie przekracza sześciu lat. Elektrolit stosowany serii AM, lub AP. Do oświetlenia awaryjnego Akumulatory są idealne. Urządzenia 12 są stosowane do motocykli.

Również na rynku są modyfikowane dla kas i urządzeń mobilnych. Urządzenie praca stanie się z kilku trybach. Ładowanie baterii przy stałym prądzie. Poziom napięcia w tym przypadku zależy od konkretnego znaku.

Producenci akumulatorów

Przewodnik „Delta” Spółka jest w Ameryce. Jednak główne zakłady działające w Chinach. Istnieje również fabryka w Niemczech. przeważnie są one zaangażowane w produkcji akumulatorów do motocykli i samochodów. Warto dziś jakościowy model 10 w rejonie 1600 rubli.

Opinii "Delta 6012"

Jak naładować baterię „Delta 6012”? Wielu kupujących powiedzieć, że można to zrobić z generatora przy napięciu 3 V. Model ten jest produkowany z serii elektrolit AR. Jeśli wierzyć nabywców, może przeciekać tylko gdy Nieprawidłowe korzystanie z baterii. Samorozładowania z akumulatora jest bardzo niski. Ważne jest również wspomnieć o dużej gęstości energii.

Zastosuj ten model jest głównie dla motorowerów. Przeciążenie granica wskaźnik wynosi 4 A. Zdaniem nabywców, transport baterii nie jest problemem. Zawory bezpieczeństwa w urządzeniu są wykonane z gumy. Kupić baterię na motorower „Delta 6012” użytkownik jest w stanie tak niskie, jak 1700 rubli.

Dane techniczne Model "Delta 6033"

Baterie „Delta 6033” posiada wytrzymałą obudowę. Obudowa wykonana jest w całości z żywicy syntetycznej. Terminal ustawić typ dwuprzewodowy. Według właścicieli, to utlenia się tylko na gwałtowną zmianą temperatury. Górna płyta jest utworzona z ołowiu tarczy. Elektrolit jest używany ze znakiem zmiennego. Rezerwowe modyfikacje pojemność wynosi 140 Ah.

Bezpośredni żywotność pięciu lat. Maksymalne napięcie akumulatora wynosi 8 V. Akumulatory te są idealne dla motocykli. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na niską cenę produktu. Wartość rynkowa baterii wynosi około 1400 rubli.

Opis Bateria „Delta 6045”

Te baterie „Delta” (producent – Chiny) sprzedawane są pokryte warstwą ołowiu. W tym przypadku, zdolność ograniczania parametru 120 Ah. Bezpośrednio do elektrolitu stosowany serii AR. Korpus baterii jest uszczelniona. Nagła zmiana ona nie boi się temperatury. W tym przypadku system rekombinacji gazu nie jest przewidziane przez producenta.

Jeśli wierzyć nabywców, a następnie naładować akumulator nawet na 3 V. separatora używany w modelu włókna szklanego. Terminal wyznacza standardy – typ dwuprzewodowy. Ołów ekranowanie na nim znajduje. Kupić baterię na rynku, użytkownik może w cenie 2100 rubli.

Opinia o „Delta 6100”

Baterie te są dość uciążliwe, ale ważne jest, aby pamiętać o wysokiej zdolności rezerwowej. Limit napięcie akumulatora wynosi 10 V. Dla kas, modele te są idealne. Ponadto, są one zakupu dla różnych urządzeń przenośnych. System rekombinacji gazu akumulatora jest świadczona. Minimalna dopuszczalna temperatura akumulatora wynosi -20 ° C.

Obudowa stosować ołów osłonowego. Poziom wewnętrznego oporu modelu nie jest bardzo wysoka. Stosowane bezpośrednio wklejone płytowy. Kupić baterię w sklepie może być do 2300 rubli.

Opinii "Delta 1212"

Jak naładować baterię „Delta 1212”? W zasadzie można to zrobić za pomocą konwencjonalnego generatora. Ogólnie rzecz biorąc, te baterie są dla kas. są one również wykorzystywane do sprzętu geofizycznych. Wskaźnik naładowania baterii wynosi do 130 Ah. Elektrolit używa serii AM. Jeśli wierzyć nabywców, a następnie model ten jest bardzo niski stopień samorozładowania.

Urządzenie może pracować w trybie gotowości przez długi czas. Terminal, model jest stosowany typ dwuprzewodowy. Separator w tym przypadku nie jest przewidziane. Dla systemów kontroli modele te idealnie pasują. Kupować baterii tej serii, użytkownik może w cenie 2100 rubli.

Dane techniczne Model "Delta 1222"

Te baterie „Delta” sprzedał z klocków ołowiu. Terminal w tym przypadku wykorzystuje typ dwuprzewodowy. Z kolei płyta wklejony stosowany typ. Żywotność tych baterii jest bardzo wysoka. To także zaletami są kompaktowe wymiary. Waży dokładnie 3,4 kg baterii. jego ograniczenie napięcie 10 V. Cała konstrukcja jest zamknięty. opór wewnętrzny jest wysoka i wynosi od modelu rynku jest około 1500 rubli.

Opis Bateria „Delta 1245”

Baterie „Delta 1245” nadają się nie tylko do kas, ale także na urządzeniach mobilnych. W tym przypadku, życia baterii wynosi do pięciu lat. pojemność modyfikacja warunkiem jest 120 Ah. Urządzenie to może działać tylko w trybie cyklicznym.

Granica napięcia baterii 12 V. płyta model wykonany z ołowiu osłonowego. System rekombinacji w tym przypadku nie występuje. Minimalna dopuszczalna temperatura urządzenia jest równa -25 ° C. Terminale instalowane typ dwuprzewodowy. Bateria sprzedawane w sklepach w cenie 2100 rubli.

Opinia o „Delta 1207”

Wymieniony akumulator został wyprodukowany specjalnie dla samochodów. W razie potrzeby może on być stosowany do oświetlenia awaryjnego. Nadstawki płyta jest wykonana z ołowiu tarczy. Minimalna dopuszczalna temperatura akumulatora nie przekracza -20 °. Żywotność tego modelu wynosi sześć lat. Elektrolit w akumulatorze służy serii AM.

Wyposażenie geofizyczne do baterii nie pasują jednoznacznie. Zdaniem nabywców, model Solo boi się gwałtownych zmian temperatury. Utlenia się w podwyższonej wilgotności urządzenie końcowe. Bateria sprzedawane w sklepach za około 2300 rubli.

Opinii "Delta 1218"

Te baterie „Delta” są do pracy w trybie cyklicznym. Urządzenie do ładowania następuje przy napięciu 3 V. systemu rekombinacji, w tym przypadku, jest wykonywana. Tak więc, wyciek elektrolitu występuje bardzo rzadko. Urządzenie jest rezerwa pojemności 120 Ah. Żywotność tego modelu wynosi sześć lat. Model jest dobrze nadaje się do sprzętu medycznego.

Potrzeba pokropienie wodą nie jest. Gęstość energii akumulatora jest dość wysoki. To również zalety to niska cena baterii. Na rynku sprzedaje za 1400 rubli.

Przegląd modelu „Delta 1226”

Te baterie „Delta” feedback od klientów są w większości pozytywne. Przede wszystkim warto wspomnieć niezawodnego systemu ochrony. Podszewka w tym przypadku wykonane ze szkła. Separator modelu umieszczono dość dobrej jakości. Zaciski są stosowane jako standardowy typ dwużyłowy. Obudowa baterii jest wykonany ze specjalnej żywicy syntetycznej. Zdaniem nabywców, płyta może wytrzymać ciężkie ładunki. Poziom oporu wewnętrznego akumulatora na wysokim poziomie.

Również tego należy dodać dużą pojemność 130 Ah. Limit napięcie akumulatora wynosi 8 V. gęstości energetycznej modelu jest dobra. Dla kas, takie urządzenia są rzadko stosowane. Jednak dla urządzeń geofizycznych pasują idealnie. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy akumulatora nie przekracza -15 °. Urządzenie można kupić w cenie 1800 rubli.

Opinia o „Delta 1240”

Baterie „Delta 1240” nadaje się dla geofizycznych i sprzętu medycznego. nadają się one również do systemów kontrolnych. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o wysokiej gęstości energetycznej. Elektrolit w akumulatorze dostarczyła seria AP.

Rezerwowe modyfikacje pojemność całkowitą równą 150 Ah. Natomiast napięcie baterii 12 V. minimalna dopuszczalna temperatura pracy urządzenia nie przekracza -15 °. Separator jest wykonany w całości ze szkła. Kup modelu, użytkownik może w cenie 1900 rubli.