635 Shares 9852 views

Trend – To dla mody?

Słowo „tendencja” teraz dość powszechne. Trend – co to znaczy? W języku angielskim termin oznacza „dążenie, koncentrują się”, „tendencję”. Początkowo była często używana na rynkach kapitałowych, aby określić kierunek zmian cen. Później zaczęto używać w innych dziedzinach, w tym w modzie.


Trend – co to jest dla tych, którzy chcą wyglądać modnie? Eksperci uważają, że jest to faza istnienia pewnych rzeczy na rynku, gdy ich znaczenie obsługuje sporo ludzi z dobrym smakiem. Trendy w sposób podobny do tego samego procesu na rynkach finansowych. Na początku, kiedy nie są, na przykład, neon-kolorowe ubrania, ogromne wyściełane ramiona lub kwadratowe noski ich butów, są one uważane za nieco bez smaku na tle pastelowych kolorach lub eleganckich kształtów butów. Są tylko ekstrawagancki osobowość, zadowolony z ich poglądów. Więc pojawia się trend. Że będzie to po pewnym czasie – trudno powiedzieć. Jeśli ta tendencja będzie odebrać więcej ludzi i mody pojawiają się w butikach, początkowy impuls do tendencji mody będą rozwijane i sformalizowane.

W innych przypadkach, wybitny coś zestawy na poszczególnych znaków może być tylko wspomnienia w postaci fotografii. Oznacza to, że kierunek nie został opracowany. Trzecią opcją byłoby przejście nowego trendu w scenie, gdy modne obrazy zaczęły kopiować, produkowany w państwach trzecich, zakończyły swoje tanie rynki. A teraz upłynął rok temu, rzeczy lub kolor jest już pół miasta. Możemy powiedzieć, że widzimy trend? Co jest dla społeczności mody?

Ci, którzy podążają nowości z rzeczy, która jest najbardziej trend prawdopodobnie nie wierzyć. Na przykład, na rosyjskich dziewcząt dzisiaj rzadko można zobaczyć ubrania z płaskiej łopatki i obszernymi rękawami lub próbek z szerokiej taśmy (które wypełnia kilka). A Europejskie stolice na pasy startowe letnich trendów prezentowanych właśnie w tej formie. Również nie widać obrazu na ubraniu w 3D, przejrzysty odzież, ultra-małych i supermaxi stylów. Oczywiście, niektóre opcje odzież może pojawić się w Rosji, ale stanie się to w ciągu 1-2 lat.

Jest możliwe, że wiele pomysłów nie znaleźć wsparcie w masie ludzi. Na przykład, „Dolce Gabanna End” jest przeznaczona na całkiem zwykłych stylów jasnych dużych obrazów w stylu etnicznym, która nie bardzo nadaje się do codziennego noszenia. I kostiumy z „Acne” nieco przypominają ubrania więźniów do ich czarno-biały wzór poziomej.

Trendy 2013 na jesień-zimę oferują nam szkockiej klatkę. Wśród modnych wzorów można znaleźć jako rzecz do noszenia w domu i ekstrawaganckich jasnych garniturach kratę. Ponadto bardzo istotne futro kołnierz, noszone nie tylko na płaszcz, ale także na kurtki, poncza i sukienki. Ponadto, tym bardziej widoczny trend w kierunku męskiego pierwiastka w szatni damskiej. Tutaj można znaleźć dość bezkształtne kombinezony, czapki i ciężkie buty, które oferują sobie piękną połowę ludzkości. I być łagodne i delikatne rzeczy mogą być w odcieniach złota i srebra, które są w tych samych kolorach „Magic” buty metalicznych.