363 Shares 2265 views

Jak zrobić szpagat w 10 dni? Rozciąganie i wykonywać program szybkiego sznurka w domu

Ćwiczenia, które są potrzebne, aby zwiększyć stretch, co następuje: stopy muszą być umieszczone w kierunku przeciwnym do siebie i znajduje się na tej samej linii. Wewnętrzne strony ud powinna tworzyć z kątem 180 stopni. Sytuacja ta jest nazywana sznurka. Zwykle jest to konieczne w sportach takich jak gimnastyka, łyżwiarstwo figurowe, taniec, sztuki walki, pływanie i joga. Ponadto, kable służy jako najprostszej wskaźnik elastyczności ciała. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że w ostatnich latach szczególny popularność zaczęła się na pytanie, jak zrobić szpagat przez 10 dni, a nawet szybciej.


Każdy może to zrobić

To nie jest tajemnicą fakt, że takie ćwiczenie może spełniać zarówno młody człowiek i ten, który już przekroczył linię pod nazwą „przeciętnego” wieku. Wiele, jeśli nie wszystkie, będzie zależeć przede wszystkim od chęci i właściwego treningu.

Jak zrobić rozpada? Przez 10 dni można to zrobić, lub na dłuższy okres, będzie zależało od ciebie. Warto zastanowić się, która jest podobna do ćwiczeń i jak przygotować się do jego realizacji.

Powody, dzięki którym wiele osób chce wykonać to ćwiczenie

Co jest powodem masz jakieś pytania na temat jak to zrobić szpagat przez 10 dni w każdym wieku? Znacznie wpływa na czynnik, który to ćwiczenie przynosi ogromne korzyści dla organizmu. Przede wszystkim zwiększona mobilność w obrębie miednicy, a mianowicie – krzyżowej kręgosłupa. Ponadto, istnieje poprawa krążenia krwi, podwyższa ruchliwość miednicy, poprawia funkcję jamy brzusznej. Na szczycie tego łańcucha jest uważany za doskonałe narzędzie w zapobieganiu wielu chorób, które występują w obszarze moczowo-płciowego. Wykonywanie tego rodzaju wpływa na normalizację jelit.

Ważną rolę w tej kwestii, jak zrobić szpagat przez 10 dni, odgrywa ostrzeżenie takich chorób jak żylaki. Gdy wszystkie te pozytywne aspekty są bardzo ważne, aby właściwie podejść do kwestii szkolenia. Najpierw jednak zastanówmy się te rodzaje ćwiczeń, które są przeznaczone na sznurku.

Jakie rodzaje ćwiczeń są?

Istnieje kilka odmian takich rozszerzeń. I trzeba je znać, jeśli masz zamiar siedzieć na ciąg do 10 dni.

1. Krzyż. W tej sytuacji konieczne jest, aby podnieść nogi do boku.

2. podłużnej. Takie rozciąganie powoduje, że stopy powinny rozwodu iz powrotem.

3. Provisnoy. W tej sytuacji, przy czym kąt między ramionami jest większa niż 180 stopni.

4. pionowej. Aby wykonać to musi być w pozycji stojącej, opierając się na jednej nodze.

5. Ćwiczenia na ręce.

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj wybrać, aby siedzieć na ciąg do 10 dni, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że każdy z nich ma swoje własne cechy. Najbardziej proste dla niektórych ludzi jest uważany za wzdłużne rozciąganie, ponieważ jest to najbardziej naturalny. W przypadku przekroju sznurka w mniejszym stopniu pracę mięśni występuje. Jednak uraz tyłu i z nią się znacznie łatwiejsze.

W co może być ryzyko?

Wiele wziąć dla siebie niebezpieczną decyzję: „Wszystko usiąść na strunie przez 10 dni!” Dlaczego jest to niebezpieczne? Ponieważ takie ćwiczenie powinno towarzyszyć systematyczny trening. Im mniej, tym większa szansa na uszkodzenia. Jednakże, nie jest zdenerwowany, ponieważ tego rodzaju rozciąganie pod wpływem siły każdego z nas. Po tym wszystkim, istnieje wiele sposobów, aby pomóc dzieli nawet po 30 latach. Ale nic z tego wieku, co 15 lat, i powiedzieć, że nie jest to konieczne. A wszystko tak oczywiste.

Co trzeba wiedzieć?

Jak szybko nauczyć się usiąść na ciąg? Zrozumiałe jest, że jest to rodzaj ćwiczeń, które niektórzy mogą mieć dość łatwo, a inni i nie ma cierpliwości, aby upewnić się, że jego pana. Co jest tego powodem? Pod wieloma względami, fakt, że rozciąganie jest bolesna wstęp. Dlatego konieczne jest, aby przygotować się wcześniej na co będzie musiał pracować nad sobą na tyle poważnie, zanim do opanowania tych umiejętności. I szybko rozpada się będzie tylko wtedy, gdy istnieje pewna umiejętność.

Potrzeba w terminie nie

Wielu chciałoby, aby dowiedzieć się sznurka jak najszybciej. Tacy ludzie są zawsze szuka sposobu, aby zakończyć ćwiczenie w krótkim okresie czasu. Jednakże, powinno być zrozumiałe, że w tym przypadku okres, nie jest konieczne. Jeśli chcesz nauczyć się tych umiejętności, to możesz zacząć się zastanawiać, jak rozciągnąć pole sznurka. Wyznaczyć sobie cel i go osiągnąć, niezależnie od czasu spędzonego przez użytkownika. Następne będą pewne zalecenia, które pomogą opanować tego ćwiczenia.

Nie ćwiczenie rozgrzewka nie może wykonywać

Bezboleśnie nauczyć się tej umiejętności, jest specjalny zestaw ćwiczeń do sznurka. Oni pomogą przygotować ciało. Oczywiście, jak w każdej innej imprezie sportowej, na początek potrzebny jest dobry trening. Mięśni wymagana do ogrzania się i przygotowaniu. Z tego doskonałego liny. Wystarczy wskoczyć na jakiś czas. Ponadto, można uruchomić na bieżni. I warto zastanowić się nad znalezieniem kompetentnego instruktora, który pomoże Ci rozwiązać trudny problem, w jaki sposób wykonać, na przykład przekroju sznurka. W domu, to ćwiczenie może być wykonywane. Jednak proces ten jest bardziej skomplikowany.

Co trzeba pamiętać, aby odnieść sukces

Aby móc to zrobić szpagat, należy zapoznać się z poniższymi zaleceniami.

1. Należy przestrzegać prawidłowości procesu treningowego. musi odbywać się przynajmniej trzy razy w tygodniu. Przez jego długość to zwykle około trzydziestu minut. Jeśli chcesz jak najszybciej osiągnąć rezultaty, konieczne jest zwiększenie szkolenia do pięciu razy w tygodniu. Należy wziąć pod uwagę jedną ważną cechę: jeśli mięśnie po wysiłku kompleksu zacznie boli bardzo, potrzeba zaangażowania się w dniu, ciało dostosować się do stresu.

2. Konieczne jest, aby wybrać odpowiednie ubrania. Optymalnym wariantem są spodnie z elastycznej tkaniny. Ciało jest w takiej sytuacji będzie zamknięty, co oznacza, że ryzyko hipotermii i mięśni zostanie zmniejszona.

3. W celu rozgrzania, należy wykonać to ćwiczenie, jak rotacji stawów biodrowych i kolanowych. Ponadto, można uruchomić lub poćwiczyć na rowerze stacjonarnym. Fit i bieżni.

4. Konieczne jest, aby dodać do swojego procesu szkolenia są ćwiczenia energetyczne jak rzuca z hantlami i przysiady z niską wagą. Mahi jest również doskonale nadaje się do różnych kierunkach z ważeniem. Stretching staje się bardziej skuteczne w przypadku, będą wykonywane ćwiczenia wytrzymałościowe.

5. Gdy kompleks szkolenia konieczne jest, aby spróbować rozluźnić mięśnie. W tej sytuacji, jeśli jesteś spięty i rozstępy skutecznie znacznie zmniejszona. Ma swoje własne cechy, które muszą być brane pod uwagę. Przykładowo, siły rozciągające powinny być kontynuowane maksymalnie 15 sekund. Rozwiązanie to jest wymagane do wydechu. Na wdechu należy powrócić do pozycji wyjściowej. Jeśli jest to uczucie bólu, stresu jest nieco złagodzone.

6. Konieczne jest określenie, które mięśnie są rozciągnięte na tyle – tylna część uda lub wewnątrz. Muszą pracować jak najwięcej.

7. W programie ćwiczeń, należy dodać następujące zadanie: trzeba siedzieć na podłodze jak najwięcej pchnąć w różnych kierunkach nogach. Potem zaczyna ciągnąć do przodu. Stretch powinien nie tylko ręce, ale cały organizm jako całość. W rezultacie, należy po prostu położyć się na powierzchni podłogi całego ciała. Musimy stanąć w rozkroku na szerokość barków, ręce wykorzystać łokcie i zaczął ciągnąć w dół, za każdym razem zmniejszając dystans do nóg.

8. Istnieje również podstawowe zadania, które zasiadają w ułamku przodu. Wykonaj nich powinien stopniowo. kompleks treningowy powinien zaczynać się od rozgrzewki. Aby prawidłowo rozciągnąć mięśnie, trzeba wykonywać ćwiczenia ze wsparciem, jako odpowiednie oparcie krzesła, bar baletu, parapecie. Wsparcie to powinno wyrzucić każdą nogę po kolei. Również wysokie mahi efektywności. Każdy trening powinien nastąpić realizacji rozciąganie „do końca”. Konieczne jest, aby ćwiczyć bardzo powoli i najlepiej pod kontrolą kogoś innego.

Spełnienie wszystkich tych technik, szybko sobie sprawę, w jaki sposób dzieli się na 10 dni w domu. Oczywiście czas jest jeszcze lepiej zostać zwiększona w celu zmniejszenia ryzyka obrażeń.

Jakie niebezpieczeństwa można się spodziewać?

Przede wszystkim przed rozpoczęciem ćwiczeń, należy pamiętać, że można uszkodzić mięsień w obecności zbytniego pożądania. Więc należy starać się robić wszystko dokładnie. Jednak w sytuacji, gdy szkoda uniknięcia nie działa, należy natychmiast zatrzymać wszystkie ćwiczenia mięśni dołączony do uszkodzonego lodu i zmniejszenie aktywności ruchowej do minimum.

Zacząć robić ćwiczenia po urazie powinno być bardzo dokładnie

Jeśli zdecydujesz się ponownie rozpocząć ćwiczenia, należy spróbować wykonać wszystko od samego początku i bardzo powolny. Powinien zachować wszystkie ich dokładność. Nie mniej powszechny jest problem z bólem stawu biodrowego po przeprowadzeniu starań, aby rozciągnąć. Wszystko to ze względu na fakt, że ćwiczenia są wykonywane nie jest całkowicie poprawne. W takiej sytuacji konieczne jest, aby odsłonić miednicę do przodu. Podczas wykonywania wariant wzdłużny lub poprzeczny jest zawsze przypadkowe spotkanie z bólem kolana. Należy starać się unikać.

wniosek

Jeśli chcesz szybko zrobić szpagat i nie szkodliwe dla zdrowia w tym samym czasie, konieczne jest, aby wykonać wszystkie ćwiczenia rozciągające na tyle ostrożnie, aby uniknąć uszkodzenia mięśni. Ponadto powinno być wysokiej jakości i gruntowne podejście do realizacji treningu. Jak dobrze będzie rozgrzać mięśnie, wpływa na ich elastyczność. Jednak około reszta ćwiczeń nie należy zapominać. Tylko z intensywnego i regularnego ośrodku szkoleniowym wydajność może osiągnąć swoje cele. To życzę powodzenia w dość łatwe zadanie, i powodzenia w staraniach!