697 Shares 2294 views

Ambasady Syrii w Rosji: Informacje na temat misji dyplomatycznej

Syryjska Republika Arabska od dawna na Newswires. Wydarzenia w kraju są przedmiotem dyskusji wszystkich europejskich liderów, bez wyjątku. Naturalnie, szczegóły spotkania nie może obejść się bez udziału Federacji Rosyjskiej. Po tym wszystkim, nasze państwo od dawna bliski przyjaciel, o czym świadczy aktywnej pracy toczy się według syryjskiej ambasady w Rosji od dziesięcioleci. Aktywność ta jest przeznaczona do naszego dzisiejszego artykułu.


Stosunki rosyjsko-syryjskich historyczne informacje:

Syryjska Republika Arabska ustanowiła stosunki dyplomatyczne z naszego kraju w latach czterdziestych ubiegłego wieku. specjalny dokument, który reguluje wszystkie aspekty współpracy między dwoma krajami została podpisana po prawie czterdziestu lat. Należy zauważyć, że strony przylegają do niej do dziś.

Po upadku Związku Radzieckiego, Syria uznała Federacji Rosyjskiej, aby kontynuować praktykę wzajemnie korzystnej współpracy między obu krajami. Z tego okresu w Moskwie, pracował cztery syryjskiego ambasadora, obecnie interesy Syrii w Rosji Riad Haddad jest.

Ambasady Syrii w Rosji: Adres

Syryjczyk dyplomatyczne w Rosji od wielu lat nie zmienia swojego położenia. Ambasady Syrii w Rosji znajduje się w Moskwie Mansurov, 4. W reprezentacji dano do starego budynku, w którym znajdował się dom rewolucja Apartament kupiec.

Chciałbym wyjaśnić, że syryjska ambasada w Rosji ma tylko jedno biuro w Moskwie. Mieszkańcy innych miast i regionów powinny pochodzić z dokumentów znajdujących się w stolicy naszego kraju. Plany rządu Syrii nie zostało jeszcze zawarte odkrycie innych misji dyplomatycznych w Federacji Rosyjskiej.

Ambasady Syrii w Rosji: telefon i harmonogram

Harmonogram reprezentacji ogranicza się do tygodnia pracy pięć dni. Rozwiąż wszystkie pytania możesz od poniedziałku do piątku o godzinie dziewiątej rano do trzeciej po południu.

Zauważ, że syryjska ambasada w Rosji jest tylko po wcześniejszym umówieniu. Dlatego przed podróżą do Moskwy, należy zadzwonić pod numer telefonu, który jest wymieniony na oficjalnej stronie internetowej, i ustalenia godziny odbioru. W przeciwnym razie, personel dyplomatyczny misji może odmówić ci w spotkaniu.

Usługi Ambasady Arabskiej Republiki Syryjskiej

Misji dyplomatycznej pracuje z obywatelami Rosji i Syryjczyków pracujących i przebywających na terytorium naszego kraju. Z reprezentacją pracowników będzie w stanie rozwiązać na następujące pytania:

  • wiza;
  • Konsultacje w sprawie warunków znalezienia syryjskich obywateli w Rosji;
  • Rejestracja cywilnego;
  • Paszporty;
  • obywatelstwo i więcej.

Profesjonalizm personelu dyplomatycznego jest zawsze tylko podziwiając opinie od ludzi szukających pomocy.

Wizy do Syrii: Charakterystyka projektu

Rosjanie przed wyjazdem do Syryjskiej Republiki Arabskiej powinny ubiegać się o wizę. Bo to jest konieczne, aby zapewnić pakiet dokumentów:

  • paszport i kopie swoich stronach;
  • dwie fotografie (kolor lub czarne i białe);
  • Profile w dwóch egzemplarzach (w języku angielskim); nadzieniem
  • dowód wpłaty pakietu hotelu lub wakacje.

Wizy wydawane zwykle w ciągu pięciu dni. Ale nie należy zapominać, że w Syrii teraz są działania militarne i turysta z terytorium nie jest zalecane przez nasz rząd.

Jeśli nadal muszą podróżować do tego kraju, syryjska ambasada w Rosji pomoże uczynić proces formalności wygodny i szybki.