126 Shares 7712 views

Miałem dom? Książka sen radzi zrozumieć siebie

Dom w snach zazwyczaj symbolizuje naszą fizyczną lub psychiczną Ya Wszystko co dzieje się w domu, we śnie odzwierciedla wydarzenia w naszym życiu. Na przykład, jeśli w domu jest zatkany sen rury, to znaczy, że na tym etapie ludzkich emocji zamknięty i gotowy ma się przebić na krawędzi. Co ważne, niektóre z pokoju widzimy – z których każda odpowiada na pewne aspekty osobowości. Tak, strych zawsze wiąże się z ludzkim super-świadomości i piwnicy – z podświadomości. Łazienka symbolizuje procesy czyszczenia i pozbycie się wszystkich niepotrzebnych, Hall jest symbolem fazie przejściowej. W kuchni jest również wyświetlacz wsparcia, dostawę, wdrożenie nowych pomysłów i kreatywności. I, oczywiście, ważne do stanu, w którym widzimy dom we śnie.


Jeśli miał zepsuty stary dom, książka sen przepowiada złego stanu zdrowia, pecha. Jeśli marzysz jesteś właścicielem luksusową rezydencję, czekasz na zmianę na lepsze, a może nowego domu. Niedokończony dom bez dachu i podłogi, sufitu lub ze starym rozpadającym może zapowiadać czyjąś śmierć. Jeśli odwiedzasz we śnie swojego starego domu, czekać na dobre wieści. Zobaczyć stary dom i krewnych, którzy już nie żyją, to znaczy, że jako ostrzeżenie i chcą pomóc. Opuszczony dom marzeń do tragicznych wydarzeń, Transfer – pilnej podróży. Zobacz ich stary obudowa przytulne i zadbane – długie i szczęśliwe życie, aby być we śnie bez domu – następnie straty finansowe. Jeśli po prostu nie może znaleźć dom wkrótce stracić wiarę w przyzwoitość innych.

Ci, którzy marzą, aby kupić dom, interpretacja sen zwiastuje dobrobyt. Pusty dom jest frustracja. Jeśli robisz napraw, książka sen ostrzega, że nadszedł czas, aby zmienić coś w swoim życiu. Jeśli jesteś w domu przyjaciół lub znajomych, więc ich problemy odnoszą się do ciebie, a ponadto, sen mówi nam, jak w rzeczywistości relacji. Budynek znajduje się na wzgórzu lub stanów wieżowiec, które nie w pełni odpowiadają ich potrzebom. Zwykle, wewnętrzna część budynku sugeruje sposób zachowania i stylu życia śniącego. Tak, w domu bałagan pokazuje, co jest potrzebne obszary zmiany życia, trzeba zastanowić się, które z pomieszczeń widzieliście bałagan. Jeżeli ten pokój – cierpią swoją reputację w społeczności, jeśli sypialni – masz problemy w życiu osobistym, ale co jeśli w łazience – należy zwrócić uwagę na własnych myślach.

Dlaczego marzą o nowym domu?
Aby poznać nowych ludzi, a może i do nowego romansu jest zazwyczaj nowy sen dom. Książka sen przepowiada również rychłe wyjaśnienie niepewnym stosunku do tych, którzy marzyli o nowo odnowionym budynku. Budowanie nowego domu we śnie – do szczęśliwej miłości i pomyślności w biznesie. Ten sen jest zawsze korzystne, ale ma inne znaczenie. Sen Interpretacja nowych traktuje domu jako chęć skręcenia rodzinnego gniazda. Ponadto, kobieta jest jak sen może sygnalizować zbliżające ciąży, mężczyzny – o ciąży żony. nowe domy często marzą, aby przenieść, i sukces – nowe miejsce będziesz zadowolony. A jeśli nowy dom jest piękny i majestatyczny – znajdziesz sławę.

Wielopiętrowy budynek
Dziewięć we śnie symbolizuje władzę. Jeśli przedsiębiorca widzi siebie w otoczeniu wysokich budynków, wkrótce przyjdzie rywalizować. A jeśli istnieje luka, a nad głową niebo jasne między domami – zwycięstwo jest zapewnione. Należy zwrócić uwagę na niedokończonego wieżowca, widziana we śnie. Jak raportów księgowych śnie budynek wielokondygnacyjny, którego budowa nie została zakończona, co wskazuje, niespełnione pragnienia. Kobietę, która ujrzała światło piękny dziewięć-piętrowy dom, interpretacja sen zapowiada łatwego dostawy. Ponadto, jeśli przydzielono żadnych jasnych szczegółów na dziewiątym piętrze, na przykład, łopatki lub wywieszone pranie, bądź pewien, że to chłopiec. Ale ci, którzy widzą dziewięć dziewięć zbudowany w trzech rzędach, spodziewa się wielki sukces finansowy.