673 Shares 4931 views

Co ty jesteś szefem? Dzięki temu dowiesz Twój znak zodiaku!

Nie ma wątpliwości, że istnieją różne bossów. Niektórzy lubią zaufania relacje z podwładnymi, inni utrzymać swoich pracowników na odległość, inne są zbyt wymagające, a czwarty znacznie popyt ze sobą.


Wszystkie te cechy są bardzo łatwe do wyjaśnienia, jeśli zastosujemy do nich wiedzę astrologiczną. Niech nas, jako przedstawiciele danego znak zodiaku działają jako liderów.

Baran – wodzowie prawdziwy alfa

Przedstawiciele znak, otwierając zodiaku, z góry wiedzieć, co się wydarzy. Załadowali ich pracownicy pracują i biorą udział w „opuszczeniem statku”. Baran jak bossów są dobrymi nauczycielami, ponieważ jest to bardzo rzadko źle. Powinien wysłuchać ich opinii i szanować go. Tak, oni wymagają wiele od swoich podwładnych, ale wydają się być zgodne z deklarowanymi statusu.

Taurus – zarządzanie guru

Constellation Byk daje zawodnicy klasyczny widok na pracy. Będą one zawsze być zaniepokojony stanem rzeczy, jak również w celu zapewnienia, że wszystkie zamówienia realizowane są w pewien sposób. Dla swoich pracowników, mają wysokie standardy. Z kolei Byk różnią się znakomitą etykę pracy. Jeśli widzą, że ich podwładni są liczne i ciężka praca, nagrody będą w przygotowaniu.

Gemini – wszechobecne bossów

Chiefs-Gemini może być bardzo napastliwe pracownicy jego firmy. Winię ich nietrwałą naturę i pragnienie, aby złapać kilka rzeczy naraz. Kilkanaście zlecenia – to jest zupełnie normalne, biorąc pod uwagę fakt, że w wskazaniem godziny mogą radykalnie zmienić. Chiefs, które urodziły się na początku lata, pielęgnowanie swoich podwładnych wielozadaniowość guru. Twins można łatwo podjąć się roli Supermana, ale nienawidzą przyznać się do błędów.

Nowotwory wymagają lojalności pracowników

rak szef może być jednym z najlepszych wodzów jak długo ma do czynienia z lojalności podwładnych. Przedstawiciele tego znaku jest bardzo zorientowane na rodzinę, a miejsce pracy postrzegają jako drugiego domu. Oni nie tolerują, kiedy podwładni są późno lub może sobie pozwolić na opuszczenie urzędu wcześnie. Dobra atmosfera w zespole utworzonym szef-Rak zapobiec obroty. Wiedząc o cechach charakteru kierownika, podwładni mogą liczyć na owocną pracę w swojej firmie od kilku dekad.

Lwy – nieformalne bossów

Jak głowy lwów rzeczywiście pojawiają się w swobodnej ręki. Będą zachęcać pracowników do picia razem na koniec dnia lub pójść na zakupy zamiast pracować. Jednak pozorna wesołość ukrywa pragnienie budowania ogromne imperium. Jeśli Lwy nie wsiadają na przygodę, ciężko pracują i są zawsze szuka dla swoich pracowników pochwały i uwagi. Należy uczciwie powiedzieć, że ich pomysły są naprawdę dobre, a to sprawia, że zysk i dla całego zespołu.

Szef-Virgin mają wysokie standardy

Przedstawiciele tego znaku są sami kapitanowie wszystkich transakcji, więc łatwiej jest uruchomić sprawunki siebie niż zlecić zadanie komuś innemu. Oni rzadko szukają pomocy i spojrzeć na swoich podwładnych z pewną nieufnością. W przeciwnym razie nie można, kiedy stawką jest reputacja firmy. Trzymają ich pracowników związanych poza godzinami pracy, uwielbiają spotkania, raporty i planowania. Cała ich praca jest podyktowana dążeniem do najwyższej jakości.

Libra – motyle społeczne

Chiefs, urodzony pod znakiem Libra, koncentruje się na komunikacji. Określają one tabelę z okazji jego urodzin, a pracownicy mogą łatwo mówić do każdego z podwładnych o sprawy rodziny. Ci ludzie są mili, hojny i nie utrzymać porządek. Gdyby nie ich stanu, byliby duszą firmy. Czasami Libra powspominać swoje role i zacząć zbyt wymagający traktować podwładnych. Ale wtedy oni swoje wymagania hojne nagrody.

Bosses Scorpio organ delegat

Dla Scorpios lubią Rakov, ważnym lojalności podwładnych. Jednak szef niedowierzaniem patrzy na swoich pracowników. Gdzieś w podświadomości przedstawicieli tego znaku jest wzór, za pomocą których mierzy wydajność i talent podwładnych. Ludzie, którzy spełniają wszystkie wymagania szefa Scorpio, szybko stając się jego asystent. Wszyscy pozostali członkowie zespołu są zadowoleni z ról drugiego planu. Ogólnie rzecz biorąc, przedstawiciele tego znaku nie lubią prowadzić ludzi, więc mogą delegować uprawnienia do jego asystentów.

Strzelec koncentruje się na nowych elementów

Przeszkadza szef-Strzelec grunt na nowe pozycje. Tacy ludzie są uzależnieni szybko, biorąc pod uwagę nowe projekty i dużo podróżować. Wszystkie te różne umiejętności generować świetne pomysły. Ponadto Sagittarians mają skłonność do improwizacji i spontaniczności, a ich personel dostaje większą niezależność.

Capricorns – opiekuńczy bossów

Gdziekolwiek spojrzeć – Head Koziorożec wykonywać swoje funkcje w 100 procentach. W rzeczywistości, dla swoich pracowników, osoby te są mamusie, tatusiowie, a nawet pielęgniarki. Oni naprawdę dbają o jego stada mają kompetencji biznesowych i chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Podporządkowana Koziorożec szczęście, bo pracują pod kierownictwem wielkiego mentora. Będąc pracoholika, ta osoba będzie mile widziany w gorliwości innych.

Aquarius – zwolennikiem strategii zespołowej

Szefowie tego znaku zodiaku można nazwać dziwaczne, eklektyczna, pełna nowatorskich pomysłów. Kochają pracę zespołową i może znaleźć wspólnego języka z któregokolwiek z jego podwładnych. Przed nami jest najbardziej demokratyczną wszystkich głównych nich.

Ryby nienawidzić odpowiedzialność

Ten typ naczelnym jest wybawieniem dla tych wszystkich, którzy nie lubią kontrolę autorytarny. Ryby nienawidzić dowodzić i wziąć na siebie odpowiedzialność. Jeśli przedstawiciele tego znaku coś zapytać swoich podwładnych, upewnij się, że będziesz przepraszać. Niektóre z nich są bardzo wytrzymałe i mają zmienny charakter. „Nie kłopotów kłopotów aż cicho” – przed nami przykład bierno-agresywne szefa.