847 Shares 5633 views

Jak stosować korę dębu na zębach?

Pozbyć się wielu problemów stomatologicznych może pomóc nie tylko eksperta stomatologa lub drogiego pasty medycznej. W stanie to i pewne środki zaradcze ludowe zrobić. Najskuteczniejszym z nich jest kora dębu, które można przygotować samemu lub kupić w sieci aptek.

Kolekcja medycznych surowców własnymi rękami dokonanych we wczesnym okresie wiosennym. W tym momencie rozpoczyna się przepływ SAP, a kora staje się gładka i błyszcząca. Do zbierania surowców wybranych młode gałęzie drzew lub poniżej dwudziestu lat, które nie zostały jeszcze pokryte korka. Pomocny młoda kora dębu do zębów ze względu na obecność dużej ilości tanin. Zebrane surowce nie rozkładają się na podłożu z arkusza sklejki lub cienkiej warstwy naturalnego materiału. Suszone kory w przewiewnym miejscu. W tym przypadku, należy regularnie mieszać lub odwrócić.

ząb dębu jest stosowany, jako środek przeciwzapalny i wiązania. To może pomóc z jamy ustnej i owrzodzenia w jamie ustnej.

W różnych problemów kora dębu służy do zębów. Wypłukać go z bulionu jest zalecane ze przyzębia. Przygotowanie leku przystawki. Trzy łyżeczki kruszonego materiału umieszcza się w naczynku do szkliwa i wlać do szklanki wrzącej wody. Później, zdolność pokryte nasadką i mieszaninę ogrzewano na łaźni wodnej przez dwadzieścia pięć minut. Następnie brzeczkę przesącza się i doprowadza się do objętości 300 ml. Tak przygotowany lek jest przechowywany jest nie większa niż osiemnaście godzin w chłodnym miejscu. Zastosuj powinno być siedem lub osiem razy w ciągu dnia zarówno na profilaktykę i leczenie chorób przyzębia. Szczególne znaczenie ma leczenie w okresie ciąży, gdy kobieta jest zabronione używać silnych leków i maści.

ząb kory dębu jako środek wzmacniający szkliwa. To przyczynia się do przywrócenia błony śluzowej uszkodzonej tkanki i czyści migdałków. Remedy wzmacnia dziąsła i zapobiega bakterii proces wzrostu, co prowadzi do pojawienia się cuchnący oddech. Kora dębu jest stosowany w najbezpieczniejszym jako środek wybielający. Jednak to nie psuje szkliwo i zapobiega próchnicy.

Kora dębu wykorzystywane do zębów w przypadku obluzowania. Efekt terapeutyczny jest w tym przypadku ze względu na zdolność gojenia drzewa wzmocnienia dziąseł. Napary i wywary z kory dębu jest zalecane i po ekstrakcji zęba. Leki te pomagają zatrzymać krwawienie i przyspieszyć proces dokręcania rany. Płukanie rosół dąb ból zwalniającej. Nie dopuszczaj do rozprzestrzeniania się zakażeń jamy ustnej.

Leczenie kory dębu jest również zalecany do wielu chorób innych narządów. Buliony z leczniczych surowców przyczynia się do pozbycia zespołach bólowych z ciężkim miesiączki. Traktować ich różnych chorób żołądka, wątroby i śledziony. Kora dębu wzmacnia naczynia krwionośne i mają właściwości anthelminthic. Jest on stosowany jako środek gojenia ran i jest zalecane dla biegunki i krwawienia jelitowego.