343 Shares 6869 views

Vladimir Kravtsov: zdjęcie, wzrost, waga, program treningowy, biografia

Vladimir Kravtsov jest nie tylko uznanym sportowcem na świecie, ale także filozofem. Od czasu Jurija Wlasowa prawdopodobnie nie znajdziesz tak idealnej symbiozy wielkiej mocy z inteligencją. Jest to pierwszy czynny mistrz Rosji, który z powodzeniem objawia się w dziedzinie intelektualnej.

Biografia

Vladimir Kravtsov, którego zdjęcie można zobaczyć poniżej, urodził się w Saratowie 4 marca 1972 roku. Jeden z najbardziej utytułowanych współczesnych sportowców w dzieciństwie nagrywał w różnych sekcjach, ale nie można było długo pozostawać w jednym. Ale dopiero wtedy, gdy Vladimir w klasie szóstej zaczął angażować się w zapasy w grecko-rzymskim. Uczestnik tej szczególnej sekcji sportowej, powtarzający się rekord świata zaczął zdobywać nagrody w konkursach w okręgu.

Po ukończeniu szkoły średniej Vladimir Kravtsov został studentem College of Electronic Devices w PN Yablochkov. Studia w tej instytucji trochę przestały walczyć o karierę, ale po otrzymaniu dyplomu młody człowiek natychmiast przystąpił do tego sportu.

Vladimir postanowił doprowadzić swoje ciało do kształtu metodą Arnold Schwarzenegger, aw 1996 zaczął angażować się w powerlifting. W tym sporcie zdołał osiągnąć wysokie wyniki.

Dane antropometryczne

Na pewno wielu będzie zainteresowanych poznaniem parametrów antropometrycznych takiego znakomitego posiadacza rekordu jako Władimira Krawczowa. Wzrost, waga – są współzależnymi wskaźnikami określającymi stan i siłę sportowca w różnych okresach aktywności.

  • Wysokość – 1 metr 83 cm.
  • Waga poza sezonem wynosi od 130 do 135 kg.
  • Waga podczas zawodów – od 125 do 130 kg.
  • Prasa stołowa bez wyposażenia – 310 kg.
  • Prasa stołowa z wyposażeniem – 365 kg.

Motywacja

Włodzimierz Kravzow jest pewny, że aby osiągnąć znaczne wysokości, należy pracować we wszystkich kierunkach: nie tylko do tchawienia w siłowni, ale także dostatecznego odpoczynku, terminowych i wysokiej jakości posiłków. Te trzy elementy warto zainwestować w koncepcję "trybu twardego".

Kolejność jest dokładnie tym, czego potrzebujesz od czasu do czasu, a najlepiej przez długi czas. Tylko wtedy zobaczysz prawdziwe wyniki!

Klasy z żelazem są jak maraton. Tylko zwyciężony będzie tylko sportowiec, który równomiernie rozprowadza siły na całą odległość.

Nie łamaj się, słuchaj ciała lepiej. Jeśli działasz inaczej, możesz po prostu zahamować ważne instynkty. Minęło dużo czasu na opracowanie takiej techniki, ale warto.

Podstawowe zasady szkolenia

Zasady, które obserwuje Włodzimierz Kravzow, pomagają nie tylko jego, ale także wielu ludziom, którzy skorzystali z jego rady.

Więc co mam szukać, jeśli istnieje potrzeba kilkakrotnego zwiększenia wskaźników zasilania?

Głównym punktem jest właściwy cykl obciążeniowy. Szkolenie Władimira Krawczowa charakteryzuje ogromny postęp. A wszystko dzięki kompilacji makrocyklu i mikrocyklu. Przyznając błędy w przygotowaniu kompleksu ćwiczeń i niewłaściwie zmieniając intensywność programu, w ogóle nie widać wzrostu siły.

Okresowość szkolenia

Częstotliwość treningu jest kluczowym czynnikiem postępu. Wierzy , że Władimir Kravtsov, wielokrotny posiadacz rekordu w prasie stołowej . Wzrost i inne wskaźniki antropometryczne są dalekie od zasadniczych elementów promocji i rozwoju sportu.

Optymalna długość okresu przygotowań do ważnych konkursów ma Vladimir od 12 do 16 tygodni. W tym czasie sportowiec porusza się w całości, rozpoczynając ćwiczenia o niskim natężeniu i stosunkowo niewielkim ciężarze, kończąc ćwiczenia z maksymalnym obciążeniem i obciążeniem psychicznym.

Życie można nazwać cyklicznym, więc koncepcja ta może być zastosowana do sportu. Przez cały czas nikt nie potrafił zachowywać się w najwyższej formie. Jeśli ciągle trenujesz, starając się maksymalnie, możesz zranić się tylko dlatego, że jest to bardzo nieproduktywna metoda osiągnięcia celu.

Cykle – to najlepszy sposób na wyjście z sytuacji. Wykorzystując tę technikę stale zwiększasz trening wagi. Zwykle cykle trwa od ośmiu do szesnastu tygodni, a na końcu każdego sportowca wykazuje lepsze wyniki podnoszenia baru.

Po zakończeniu treningu cyklicznego sportowiec musi osiągnąć maksymalny poziom.

Program szkoleniowy Władimira Krawczowa przed zawodem

Większość sportowców regularnie uczestniczy w różnych konkursach, co możemy powiedzieć o takim sportowcu jako Kravtsov Vladimir. Jego biografia mówi, że osiągnął wiele, a wszystko dzięki własnemu systemowi treningu.

Miesiąc i połowa przed zawodem, powerlifter zaczyna praktykować krótkie motocykle. Władimir ściska ogromną wagę tylko 2-3 razy w tygodniu, ponieważ nie ma powodu, aby robić to częściej. W codziennym wysiłku wynik nie zwiększa się, ale stoi nieruchomo.

Pół tygodnia przed rozpoczęciem turnieju, Vladimir Kravtsov próbuje wejść w stan przekwalifikowania, który musi być subtelnie odczuwalny, aby nie przypadkowo wykraczać poza granice. Potem sportowiec daje mu ciało do odpoczynku, a podczas zawodów otrzymuje doskonały wzrost siły.

Zasady żywienia

Włodzimierz Kravzow we własnym zakresie rozumie pojęcie "wysokiej jakości żywności". Każdy kulturyst powinien traktować ciało jako przyjaciela, a nie testować go na siłę, napełniając ogromną ilością żywności.

Aby uzyskać dzienną ilość białka, sportowiec zużywa mleko, 20 jaj i pół kilogramowego kurczaka. Dzieli ptak na dwie równe części: jedzie na obiad, drugie liście na obiad. Jako naczynia boczne kulturysta korzysta z ziemniaków lub ryżu, czasem spaghetti.

Śniadanie Władimira zaczyna się od spożycia jaj, które są wstępnie uwarunkowane we wrzącej wodzie przez dwie minuty. Jedna taka porcja składa się z 4 żółtek i 10 białek. Wszystko to przelewa się do filiżanki, dokładnie wymieszanej i pijanej z siatką. I poranny posiłek owsianki jest gotowy.

Omawiając żywienie, nie należy zapominać o suplementach sportowych. Połowa z tych produktów, które są na wystawie w sklepach, nie są nawet warte zakupu. Żywienie sportu jest bardzo potrzebne i przydatne. Pomaga znacznie zwiększyć wyniki w krótkim czasie. Ale nie zapominaj o zgodności z poniższymi warunkami: unikaj fałszerstwa, zrównoważonego jedzenia naturalnych produktów, intensywnie ćwiczeń i pamiętaj o odpoczynku.

Jeśli chodzi o Władimira Krawczowa, był w stanie osiągnąć rekord prasy, nawet bez dodatków do żywności. Ale nie dlatego, że jest przeciwny wykorzystaniu takich funduszy. Mają tylko własne powody.

Tytuły Sportowca

Vladimir Kravtsov z czasem zauważył swój postęp w prasie stołowej i postawił na niego główny zakład. Tylko kilka miesięcy ciężkiego treningu pozwolił mu wziąć udział w Mistrzostwach All-Rosji, od których zawodnik przyniósł brązową nagrodę. W tym samym roku Vladimir stał się najlepszy w mistrzostwach i Pucharze Moskwy. A rok później został poddany nowej płycie – 300 kg. Od tej chwili liczone są niezliczone nagrania Włodzimierza Krawczowa.

Z listy zwycięstw powtórzonego mistrza świata można przeznaczyć wiele chwil, które miały wpływ na jego karierę.

W 2009 roku Vladimir zdobył 1 miejsce na NutraSport Elite Cup. Prasa 300 kg została wykonana bez specjalnego wyposażenia.

Rok 2011 został oznaczony dla sportowca zwycięskim miejscem Eurolifting-2011. Kulturysta przezwyciężył ciężar 301 kg bez jakiegokolwiek sprzętu.

I w dniu 25 grudnia 2011 r. Wyznaczył na ławce prasy na terytorium Federacji Rosyjskiej, podnosząc w sumie 303,5 kg.

To nie wszystkie osiągnięcia sportowca. Vladimir Kravtsov nadal cieszy nas swoimi sukcesami!

Hobby i hobby

Wydaje się, że taki poważny sportowiec, który wyczerpuje się treningiem, nie ma czasu na hobby i hobby. Ale wszystko nie jest takie smutne, jak rosyjski powerlifter zarządza klasami mistrzowskimi i komunikuje się z przyjaciółmi.

W 2009 r. Sportowiec zadebiutował w centralnej telewizji, pełniąc rolę epizodyczną. Trzy lata później zagrał główny bohater w filmie "Wujek Vova" S. Badyuka. Jak można się domyślić, jest to obraz o powerliftingu, który stał się otwarciem w Rosji.

Włodzimierz Kravzow promuje także siłę napędową w kraju i jego rozwój. Ciągle trenuje młode pokolenie i szuka inwestorów gotowych popierać sprawę.

Rekord świata twierdzi, że to sportowcy z Rosji, którzy są najbardziej silni i silni na całym świecie, potrzebujemy tylko pomagać im dalej rozwijać. Mieszkańcy, w przeciwieństwie do Amerykanów, nie siadają na sterydach, ale zawsze zajmują wysokie pozycje w tym sporcie. Pozostaje tylko zaszczepić wiarę w własną siłę!