114 Shares 1286 views

Medycznej i społecznej Instytut, Petersburg specjalistyczne, zdjęcia i opinie

W Federacji Rosyjskiej funkcjonuje wiele szkół, gdzie można uzyskać dyplom lekarza. Jeden z nich – medyczno-społeczny instytucja (St. Petersburg). On jest pozarządową organizacją edukacyjną. Jednak szkolenie to nie różni się od badania, które prowadzone jest w uczelniach państwowych. Studenci uczestniczą także wykłady, szkolenia praktycznego. W rezultacie, otrzymują dyplom państwowy, i dostać pracę w swojej specjalności.


Podstawowe informacje o uczelni

Te instytucje edukacyjne jest młodą instytucją edukacyjną w mieście. W 2004 roku nie było instytucji medyczno-społeczny (St. Petersburg). Zdjęcia uniwersytetu przedstawiony jest poniżej. Od momentu ustanowienia celów edukacyjnych organizacji w przygotowaniu pracowników opieki zdrowotnej. Instytut działa obecnie. Oferuje on wysokiej jakości edukacji. Do jego dyspozycji są:

 • Nowoczesne komputery, środki techniczne niezbędne w procesie uczenia się;
 • fantomy medyczne, modele, symulatory do lepszej nauki anatomii, umiejętności praktycznych;
 • Instrumenty medyczne i materiały eksploatacyjne.

Instytut nauczyć około 1000 studentów. Nie są one jedynie obywatele Rosji. Wśród uczniów dużo obcokrajowców. Niektóre z nich nie są płynnie w języku rosyjskim, więc proces edukacyjny dla nich opiera się na języku angielskim. Początkowa szybkość zagranicznych studentów poprawić swoją znajomość języka rosyjskiego. Jest to konieczne, ponieważ w przyszłości rozpocznie szkolenie tylko na nim.

Dokumenty Organizacja edukacyjna

Wnioskodawcy ubiegający się o dopuszczenie zastanawiają się, czy istnieją Petersburgu instytucji medycznej-Społecznego wszystkie niezbędne dokumenty. W 2015 roku organizacja edukacyjna wydał licencję, która pozwala nam na świadczenie usług w zakresie edukacji.

Certyfikat organizacji państwowej był w liceum. Został wydany w 2015 roku. W dokumencie wymieniono przygotowanie sposobu, w jaki medyczna i społeczna instytucja (St. Petersburg), aby wykonywać swoje działania.

W 2016 roku, zgodnie z kolejnością Rosobrnadzor Instytut został pozbawiony akredytacji. Kontrola wykazała niespójności w dokumentach. Jeden student odkrył podczas oglądania nazwę paszport niedopasowanie zachetke. Z tego i innych naruszeń studentów ponieważ biorąc zakazane w 2017 roku. Instytut takiej decyzji zareagował spokojnie. Personel zauważyć, że wcześniej nie zostały one dopuszczone odbiór, a później przywrócone akredytację. Uniwersytet postanowił udać się do sądu w celu rozstrzygnięcia sporu.

Struktura organizacji edukacyjnej

Petersburg instytucja Medical-społecznej, jak każda inna instytucja, ma pewną strukturę. przydziela to 10 wydziałów. Każda z nich zawiera pewne dziedziny, które są prowadzone dla studentów (np Departament edukacji naukowej, chorób wewnętrznych, ginekologii i położnictwa, etc.).

W swojej strukturze Instytut posiada także wydziały. Składają się one z działami i szkoleniu studentów w określonych kierunkach. Społeczny Instytut Medyczny (St. Petersburg) ma następujące działy:

 • medyczny;
 • dodatkowe szkolenia zawodowe.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Wydziału Medycznego

Ci wnioskodawcy, którzy chcą uzyskać dyplom lekarza w instytucji medycznej i społecznej Petersburgu, powinien wybrać Wydział Lekarski. On, według federalnych państwowych standardów edukacyjnych, prowadzi szkolenia w dwóch kierunkach w jednej instytucji akademickich – przypadek pielęgniarstwa i stomatologii.

Wydział Lekarski jest nie tylko zajmuje się nauczaniem. On również prowadzi działalność badawczą:

 • Prowadzi projekty badawcze na zlecenie regionalnych i federalnych rządów, różnych firm;
 • Polega ona na studentów w pracach badawczych;
 • Prowadzi badania międzyresortowej.

Znajomy z Wydziału dokształcania zawodowego

Jest to jednostka strukturalna, która jest częścią instytucji medyczno-społecznych, zajmujących się profesjonalnym przekwalifikowania i dokształcania. Przez tę jednostkę ekspertów zaktualizowanych wiedzę teoretyczną i praktyczną, zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności.

Instytut zaawansowanego szkolenia oferowane jest 5 dodatkowych profesjonalnych programów edukacyjnych:

 • „Reanimacja i anestezjologia”.
 • "Neurology".
 • „Terapia zajęciowa”.
 • „Psychiatria”.
 • „Problemy współczesnego szkolnictwa wyższego.”

Specjalne "General Medicine"

Medycyna i Instytut Społeczny (St. Petersburg), oferty specjalne, takie jak „Medicine” i „Stomatologia”. Na „materii medycznej” na koniec programu, uczniowie są kwalifikacje lekarza ogólnego. Jest to popularny specjalność. To pozwala na tworzenie profesjonalnych po ukończeniu studiów w celu uzyskania wykształcenia podyplomowego i zostać lekarzem w węższym zakresie (np lekarz, ginekolog, endokrynolog, neurolog, onkologa).

Na specjalne „General Medicine” Studium 6 lat w pełnym wymiarze czasu. Szeroki zakres nauczanych przedmiotów umożliwia zakup wielu różnych umiejętności i zdolności niezbędnych do dalszej pracy. Oto ich lista:

 • pomoc medyczna w różnych sytuacjach;
 • Diagnoza chorób i patologicznych;
 • odpowiednie leczenie;
 • przeprowadzania badań lekarskich;
 • przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego;
 • Środki rehabilitacyjne;
 • przeprowadzić profilaktykę choroby;
 • dokumentacji medycznej;
 • Praca z leków, sprzętu medycznego, urządzeń i narzędzi.

Specjalność „Stomatologia”

Na Wydziale Stomatologii Medycznego oraz Instytutu Społecznej (St. Petersburg) uczy jak 6 lat na studiach stacjonarnych. Harmonogram (w przeciwieństwie do leczniczych przypadków) początkowo zawiera specjalne dyscyplin. Studenci uczą się chorób jamy ustnej kariesologiyu, implantologii, stomatologii klinicznej i tym podobne. D. Po pomyślnym trawienie programu edukacyjnego pod koniec umiejętności uczenia przypisanych dentysta powszechna praktyka.

Warto zauważyć, że placówki medyczne i socjalne zapewniają nie tylko wiedzę teoretyczną. Nauczanie uniwersyteckie:

 • przeprowadzenie kontrolnych stomatologiczne dorosłych i dzieci;
 • dać zalecenia dotyczące pielęgnacji jamy ustnej;
 • przeprowadzenia znieczulenia jamy ustnej;
 • sprawowania profesjonalnej higieny jamy ustnej;
 • przeprowadzenie niezbędnych procedur medycznych i estetycznych.

dane kontaktowe

Przed wejściem na uniwersytet chcesz znać wszystkie ważne informacje kontaktowe o nim:

 • gdzie znajduje się placówka medyczna i społeczna (St. Petersburg): Adres – Kondratievsky aleja, 72a, list. E;
 • na jakiej harmonogramu pracy (organizacja edukacyjna działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 godzin);
 • na jaki numer można zadzwonić na uniwersytet i zadawania pytań wynikających (telefon na pytania można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej).

Społeczny Instytut Medyczny (St. Petersburg): Opinie

O Petersburgu instytucji medycznej, socjalnej odpowiedzi przeczącej i neutralny sposób. Niektórzy ludzie nie powinni wejść na ten uniwersytet. Wskazują oni na słabą jakość kształcenia oraz fakt, że absolwenci nie są popytu. Dyplomy wydane instytucji nie wymienione. Również w hotelu, pisząc, że wszystkie korzyści, które wskazuje na uniwersytet na swojej stronie internetowej nie są prawdziwe. Służą one do reklamy przyciągają uwagę kandydatów.

Ci ludzie, którzy mówią o Petersburskim Instytucie w sposób neutralny, nie studiował na tej uczelni, nie są zaznajomieni z istotą procesu edukacyjnego i cechy zatrudnienia. Jednak mimo to, mają tendencję do utrzymania studentów dokonywania niewłaściwy krok w ich życiu – pisali, że większość prywatnych uczelni nie jest wiarygodny, rzekomo zapewniają słabe wykształcenie, szukają tylko zarobić pieniądze na studentów. Najprawdopodobniej wszystko ze względu na fakt, że lekarze przygotować instytucję o charakterze prywatnym.

Podsumowując, warto zauważyć, że obecnie instytucja medyczna i społeczna (St. Petersburg), nie jest skłonny przyjąć studentów na szkolenia. To może się zmienić po skontaktowaniu uczelnię do sądu. Jeżeli sąd spełnia wymagania Instytutu, odbiór zostanie wznowione. Do zrobienia, czy nie – to pytanie odpowiedź, do której znajdą się każdego wnioskodawcy. Jeden tylko przy podejmowaniu decyzji, aby zwrócić uwagę na fakt, że instytucja medyczna i społeczna (St. Petersburg) stracił akredytacji i sprzężenia zwrotnego ma nie tylko pozytywny plan.