259 Shares 1247 views

Uniwersytet Moskiewski Państwowy Technologiczny „STANKIN” (MSTU „STANKIN”): opinie, adres, uboczny wyniki, wydziały

Uzyskać wysokiej jakości szkolnictwa wyższego w Moskwie związane z dziedziny inżynierii, możliwe jest „STANKIN” Politechnika. Ta instytucja edukacyjna wybrany przez wielu wnioskodawców, co zostało zawarte w liście najlepszych uniwersytetów w krajach WNP w 2014 go. organizacja edukacyjna przyznano tę klasę ratingową D. za wpisać uniwersytet „STANKIN”? Opinie o tej szkole?

Trochę historii uniwersytetu

Za datę powstania istniejąca obecnie w Uniwersytecie Moskiewskim technologicznego jest 1930. Odpowiednia kolejność ZSRR Prezydium Rady Najwyższej Rady Gospodarczej postanowił założyć w miejscowości Maszyn Instytutu narzędzi. Decyzja ta została podjęta ze względu na fakt, że w kraju brakowało specjalistów, którzy mogliby pracować w branży obrabiarek.

Nie wszczęcia aż do 1992 roku. Zrobił ogromny wkład w rozwój nauki i technologii. W świetle znaczących osiągnięć uczelni dano mi status uniwersytetu. Ponadto, nie było zmiany nazwy. Od 1992 roku organizacja edukacyjna stał się znany jako Moskiewskim Uniwersytecie Technologii „STANKIN” (skrót – MSTU „STANKIN”).

Uniwersytet jest obecnie

Moskwa Technological University „STANKIN” dzisiaj – nie jest tylko organizacją edukacyjną pracę w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Jest to produkcja i kompleks edukacyjno-naukowe, w których prowadzone są różne badania. Mówiąc o działalności badawczej uczelni, nie wspominając o „Nowe technologie i narzędzia”, który jest częścią ośrodka badawczego uniwersytetu. Jej misją jest rozwijanie procesów wad i wysokiej wydajności szlifowania przy użyciu ściernic wykonane z opatentowanej technologii.

Warto również zauważyć, że MSTU personel „STANKIN” okresowo publikuje swoje badania w rosyjskich i zagranicznych czasopismach. Z jego rozwoju Uniwersytet często bierze udział w wystawach, który zdobył honorowego wyróżnienia i medale od organizatorów.

Wydziały i instytuty

Narzędzie Maszyna Instytut w latach jego istnienia, miał kilka podziałów. Na przykład, w 1955 roku było takich działów jak technologia, prasowych produkcji, obrabiarki, instrumentów i noc. Instytut stopniowo ewoluowały. Przyszło otwarciu pojawiły się nowe wydziały.

W dalszej Baumana „STANKIN” wydziałów stać się bardziej gruboziarniste, łączcie się. Teraz w liceum, istnieją 3 instytucje:

 • Robotyka i automatyka;
 • technologii i systemów informatycznych;
 • Mechanika i budowa maszyn.

Każde z tych zadań jest zorganizowanie jakości procesu edukacyjnego, w promowaniu innowacyjnego rozwoju Uniwersytetu, wzmocnienie potencjału naukowego i poprawa bazy materialnej i technicznej.

Obszary szkolenia

Uniwersytet Moskiewski Państwowy Technologiczny „STANKIN” (MSTU „STANKIN”) oferuje szeroki zakres dziedzin, które są realizowane przez dotychczasowych jednostek strukturalnych sumowane. Na przykład, Instytut robotyki i automatyki tam licencjackich 6 kierunkach ( „Robotyki i Mechatroniki”, „co Instrument”, i tak dalej. D.) i 2 specjalności. Instytut Inżynierii i Inżynierii 8 miejsc w matury oraz 2 specjalności. Oto niektóre z nich – „Inżynieria”, „Materiały i Technologie” Materiały „Bezpieczeństwo Technosfera”.

Po kilku licencjackich studenci decydują się kontynuować naukę rejestrując się w stopniu Mistrza. Na tym etapie Szkolnictwa Wyższego oferowane w tym samym kierunku, jak w studiach. Jednak ze względu na głębszą wiedzę na temat magistra uniwersytetu „STANKIN”. Opinie wskazują, że w niektórych obszarach jest dość szeroka gama profili. Każdy student wybiera obszar wiedzy, którą jest zainteresowany.

testy wstępne

Na kierunkach humanistycznych ( „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”, „zarządzanie” i „gospodarka”) wchodzących egzaminy lub świadczą wyniki egzaminu:

 • w języku rosyjskim;
 • nauki społeczne;
 • matematyka.

Przy przyjęciu do „Inżynieria”, „Automatyzacja procesów technologicznych i produkcji”, „technosfera bezpieczeństwa”, „Robotyki i Mechatroniki” i innych podobnych specjalności MSTU „STANKIN” sprawozdania komisji selekcyjnej, które wymagały kapitulację:

 • Języka rosyjskiego;
 • fizyka;
 • matematyka.

Ale na „instrument” kierunkach „Metrologii i standaryzacja”, „Computer Science and Engineering” incoming zdać egzamin wstępny:

 • w języku rosyjskim;
 • informatyka;
 • matematyka.

Minimalna liczba punktów

Aby móc wziąć udział w konkursie o dopuszczenie, trzeba przynajmniej zebrać minimalną liczbę punktów dla każdego z testów:

 • 40 punktów – dla języka rosyjskiego, informatyki, fizyki;
 • 30 punktów – dla matematyki;
 • 50 punktów – dla Studiów Społecznych.

Jeśli wnioskodawca zdobył niższe wyniki na przynajmniej jednej z pozycji, nie mogą być dopuszczone do uniwersytetu, nawet na podstawie umowy o świadczenie płatnych usług w zakresie szkolnictwa wyższego. W takich przypadkach konieczne jest, aby przejść do innej szkoły lub spróbować swoich sił przy wejściu do „STANKIN” Technological University w przyszłym roku.

MSTU "STANKIN": przechodzące wyniki

Politechnika „STANKIN” jest niskie miejsca. Wnioskodawcy ubiegający się nimi interesować się oceną pozytywną. Jest to suma wyników egzaminów, wejście testów przybyciu, który odbył się ostatni budżet, t. E. To najmniej spośród najlepszych wyników.

Z powyższych definicji możemy stwierdzić – przejście wynik na nieznanym wstępu. Jest ona określana dopiero po złożeniu dokumentów do miejsc budżetu, przekazanie wszystkich testów wstępnych i obliczenie wyników. Po odebraniu może skupić się wyłącznie na przechodzących wynikami z poprzedniego roku:

 1. Najniższy wynik był w kierunku „Projektowanie i wsparcia technologicznego przemysłu maszynowego budowlanych.” Szybkość wprost był równy 162.
 2. w kierunku „Computer Science and Engineering” Wysokie tempo podał zaobserwowano. Był 205 punktów.

kursy przygotowawcze

Otrzymanie – ważny etap w życiu każdego uczestnika. Każdy wnioskodawca chce, aby skutecznie go pokonać. Jednak wiele z nich ma braki w wiedzy na niektóre tematy. W celu uzupełnienia dla nich, i pogłębione studium od znanego już materiału przygotowawczego kursu pracy w Politechnice.

MSTU „STANKIN” (Moskwa) Szkolenie odbywa się we wszystkich obiektów, które są zdefiniowane w testach wstępnych. Kursy mogą zapisać uczniów klas 10 i 11. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z 1 do 3 razy w tygodniu. Czas trwania lekcji przygotowawczych 1 – 4 godzin akademickich.

dane kontaktowe

Ludzie, którzy zdecydowali się pójść do MSTU adres komisja selekcyjna „STANKIN”, oczywiście, trzeba prawo. Vadkovsky Pereulok, 1, -. Tutaj jest uważany uczelnia w Moskwie. Jak się tu dostałeś? Istnieje kilka opcji:

 1. Można dotrzeć do stacji metra „Savelovskaya”, a następnie iść na uniwersytet. Odległość między tymi punktami jest niewielka – ok. 900 m na pieszym wymaga około 10 minut.
 2. Zapewniając dostęp do stacji metra „Novoslobodskaya” lub „Mendelejewa”, a następnie na spacer (odległość około 15 minut) lub przenieść na wózku (№ 3 lub 47) i dostępem do przystanku „Vadkovsky pasa”.
 3. Nie ma innej opcji – dotrzeć do stacji metra „Marina Grove”, a następnie dotrzeć do przystanku „fabryki mebli” № autobus 12 lub 84 i dotrzeć do uniwersytetu.

W sprawach wynikających w związku z przyjęciem do placówki edukacyjnej, można skontaktować się telefonicznie komisji kwalifikacyjnej, która znajduje się na oficjalnej stronie internetowej.

O akademikach uniwersyteckich

Na uniwersytecie, są 2 schroniska. Jeden z nich znajduje się na Vadkovsky Lane, 18, a drugi – na ulicy Student, 33. Pierwszym z nich jest najbliżej uczelni. Dlatego oprócz swoich rosyjskich studentów zakwaterowanych Obcokrajowcy uczestniczących w instytucjach edukacyjnych.

MSTU „STANKIN” hostel posiada wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia i nauki. Dwa akademiki. Meble: szafy, łóżka, stoły, stoliki. Resident studenci są zaopatrzone w pościel. zamontowany telewizor i lodówka w razie potrzeby. Warto również zauważyć, że w schroniskach w każdym pokoju jest dostęp do Internetu.

Uniwersytet „STANKIN”: Opinie

Politechnika „STANKIN” ma wiele pozytywnych opinii. Studenci i absolwenci mówią dobrych nauczycieli. Uczelnia posiada ponad 500 nauczycieli z bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Około 100 osób, wśród nich są lekarze i profesorowie. Około 340 nauczycieli są kandydatami Nauk i docentów.

Pozytywne opinie również zauważyć, wdrażanie programów edukacyjnych z wykorzystaniem technologii e-learningowych i odległości. środowisko e-learning została utworzona w bazie danych Moodle. przydziela ono niezbędne nauczycielom materiały dla studentów uczących się w formie elektronicznej.

Działalność każdej organizacji nie jest bez uzyskania negatywnych opinii. Technological Educational Institution w Moskwie nie jest wyjątkiem. Uczniów opuszczających „STANKIN” uniwersytet negatywne opinie charakter, napisać, że nie podoba im się liceum. Ta opinia jest często ze względu na fakt, że uniwersytet jest bardzo trudny do opanowania. Nauczyciele są surowe dla studentów.

Podsumowując, warto podkreślić, że Uniwersytet Moskiewski State technologiczny „STANKIN” (MSTU „STANKIN”) jest preferowane przez tych kandydatów, którzy nie boją się trudności i nieprzespanych nocy, chcą zrozumieć złożone motywy i stają się wysoce wykwalifikowanych specjalistów chętnych do prowadzenia działalności przemysłowej lub naukowej. Proces edukacji na uniwersytecie zbudował bardzo wysoką jakość, dlatego na rynku pracy, absolwenci tej uczelni jest popyt.