146 Shares 1201 views

Motobloków „Neva” MB 1: Co trzeba wiedzieć?

Wraz z nadejściem wiosny wszyscy ogrodnicy zacząć myśleć o własnej działce. Mamy tak wiele do zrobienia przed posadzeniem nowego zbioru: wykopać z ziemi, należy usunąć wszystkie chwasty, które miały już czasu, aby rosnąć, aby usunąć wszystkie nagromadzone śmieci w zimie, i wiele innych rzeczy. Jeśli lądujesz na dużym obszarze, a następnie jeden będzie bardzo trudno poradzić sobie z całą objętość prac, które należy wykonać. Przyjść z pomocą mistrza jednoosiowy „Neva” MB 1 – nowoczesny, umożliwiające znacznie.

Ciągnik jednoosiowy – to …

Ciągnik jednoosiowy – jest to bardzo dobre dla gospodarki. Potrzebne jest urządzenie, które może pomóc wykonywać niemal wszystkie operacje z ziemią? Motobloków „Neva” MB 1 pomoże w tym. Co zatem jest ta maszyna cud? Motobloków ze swej natury jest podobny do zwykłego mini ciągnika, tylko projekt jest nieco inna. I ciągniki i bloki silnikowe przeznaczone są do innego zakresu prac, ale zasada pozostaje ta sama.

Co za kabiną?

Aby w jakiś sposób ułatwić im życie, ludzie zaczęli stopniowo zastąpić zmechanizowane ręczne pracy. Motobloków „Neva” MB 1 przyjdzie z pomocą tym, którzy jej potrzebują. Musimy pracować na ziemi? Nie ma wątpliwości. Dane motobloków „Neva” MB 1 pozwalają kopać ziemię, Weed, wzgórze, uruchom grabie oczyścić chwasty i robić wiele innych rzeczy. Ponadto, urządzenie jest zdolne do przenoszenia ciężkich ładunków, takich jak woda, obróbki narzędzi, nawozów i innych. Można go usunąć śnieg i gruzu z terenu, w ogóle, to co jest niezbędne do przestrzegania czystości i porządku w ich kraju. Kupując jednoosiowy, człowiek oszczędza pieniądze, które mogłyby być wykorzystane w innych podobnych urządzeń, ale nieskuteczne. Motobloków „Neva” MB 1 – wszechstronność i niezawodność, pomoc w sprzątanie.

Historia motobloków "Neva" MB 1

Pędy i maszyn rolniczych była zawsze popyt. Na innej fabryce jednostka „Czerwony Październik” uwolnienie MB 1. Nawiasem mówiąc, ta firma jest wszystko rosyjski lider w produkcji Glebogryzarki i urządzeń rolniczych. „Neva” MB – jest to seria Glebogryzarki. 1 MB to przodka wszystkich kolejnych modelach i modyfikacji ( „Newa” MB 2 „Newa” MB 3 i tak dalej).

Zaskakująco, prawie wszystkie krajowe produkcja rozłogów obecnych w tej chwili na rynku jest wciąż rozwijającego osiemdziesiątych. Ponieważ nie wydał nowych modeli, ale poprawi istniejący stary.

Na ogół pędy „Neva” MB 1 i „Newa” MB 2 są bardzo podobne. Wygląd są niemal identyczne. Zmieniając ich tylko nadzienie. Nowy model, dzięki czemu jest bardziej wydajny i mocny.

Jaki jest MB?

W chłopów „Neva” jest oznaczone jako „MB”. Co to jest „MB”? Tutaj jest to kombinacja liter – skrótem oznaczającym słowo tyłu ciągnika. Dlaczego tak jest? Aby nie mylić podobnego urządzenia oznaczonego przez MC, tj kultywatory. 1,2,3 – Liczba określa modelu.

Ciągnik jednoosiowy dla których popyt?

Zmechanizowane praca jest zawsze bardziej skuteczne niż instrukcji, więc najlepiej dla swojej stronie kraju, aby kupić ciągnik jednoosiowy MB 1. ZAKRES na tym urządzeniu nie wykopać, ale duży ogród warzywny nie jest problemem dla niego. Trudno jest wykopać jeden dwadzieścia – trzydzieści akrów ziemi, ale łatwiej z takim urządzeniem. Shestisilnogo motobloków „Neva” 1 MB wystarczy przekopać cały ogród.

Motobloków "Neva" MB 1: Instrukcje bezpieczeństwa

Po zakupie na radości nie należy zapominać o prostych reguł bezpieczeństwa. Konieczne jest, aby dokładnie zapoznać się z urządzeniem jest aktywna, tak aby nie powodować żadnych obrażeń i poważnych strat.

Motobloków "Neva" MB 1: Instrukcja obsługi

Podczas pracy z bloku silnika najlepiej zawsze stosować się do instrukcji i nie próbuje doprowadzić go do nieudanej państwa. Z powodu braku takiego chłodzenia, gdy silnik często przegrzany jednoosiowy „Neva” MB 1. Instrukcja konserwacji mówi, że w bardzo upalne dni, najlepiej jest po prostu wyłączyć silnik na chwilę. Pomoże mu w jakiś sposób uniknąć szkodliwego przegrzania.

Ponadto, nie zawsze musi być wypełniony olejem wysokiej jakości, tak jak pługi urządzenia w bardzo trudnych warunkach. Wiele elementów ciernych bardzo szybko po prostu zostać usunięte i zostanie zniszczony, jeśli istnieje niedobór oleju lub jego małżeństwa.