209 Shares 3849 views

truskawki przeszczepach: dbać o przyszłe żniwa

Cykl uprawy truskawek nie kończy się zbieranie jagód, ulubionym ogrodzie mieszkaniec musi być odpowiednio załatwione, tak, że w przyszłym roku, aby uzyskać dobry plon. Obowiązkowa procedura, która musi być wykonana przed mrozem jest przeszczepy truskawek.


Podczas aktywnego tulei łożyskowych owoców utworzonych na kryształy włoskowe, które zostały usunięte lub korzeń przylegle do głównych miejsc, tworząc końcówkę wylotową. Te pędy i przeniósł się do utworzenia nowych, młodych łóżko. Na tworzenie nowych miejsc może korzystać tylko młode rośliny, starsze krzewy będą jałowe.

truskawki przeszczepieniu do nowego miejsca wymaga przestrzegania pewnych warunkach pogodowych. Wskazane jest, aby r nowe łóżka produkować pochmurny dzień lub w godzinach wieczornych, ale przed przymrozkami. Najbardziej pomyślny dzień dla przeszczepie truskawek – w ostatnim tygodniu latem, kiedy to August okazały się nie gorąca i umiarkowanie ciepły wrzesień. Bardzo dobrze, jeśli przed sadzeniem truskawek deszcz spadł, jako zakorzenione w wilgotnych roślin gleby zakorzenić lepiej.

truskawki transplantacji może być przeprowadzone na wiosnę, ale w tym przypadku młodzi owoce na krzakach nie będzie dopiero w przyszłym roku.

Najpierw trzeba przygotować łóżko – rozluźnić ziemię i uczynić go próchnicy, a także złożonych nawozów. Przed sadzeniem czy studnie napełnić wodą.

Truskawki posadzone w otrzymanej brei, prostowanie korzeni szerokości oraz, w górnej pokrytej ziemi. Rozmiar doły zależy od głębokości docelowej głównego powinna być taka, że górna nerki – wzrost pączek, jak to nazywa, nie zostały pokryte ziemią.

ponownie wlać tulei uszczelnienie gleby, pokrytą ziemi ponownie. Jeśli zrobisz to dobrze, to niewielki skurcz ucieczka nie ruszy, i pozostanie na swoim miejscu. Teren wokół potrzeby do mierzwa trocin lub słomy i zapewniają regularne podlewanie krzewów.

Alternative – przeszczepach truskawki na agrovoloknom, których stosowanie zapewnia młode rośliny dodatkowych łóżek opieki.

Agrowłókniny – specjalny materiał, przepuszczający powietrze i wilgoć podczas nawadniania, ale zapobiega odparowywaniu cieczy z gleby. Użycie specjalnego materiału chroni rośliny chwastów, ale system korzeniowy – przed szkodnikami.

Przesadzanie ogrodowych truskawkowy agrovoloknom przeprowadzono następująco: glebę wytworzono z wilgotnym otworze ukrywanie agronomiczną tkanki, która musi być zamocowana na brzegach łóżka. W miejscach, gdzie widoczne wgłębienia wykonane nacięcia. Powstałe otwory za pomocą miarki obsadzone krzewów. Nawy górną ściółkowanie słomą lub trocinami, aby dalej nie uszkodzić agrovoloknom w czasie żniw i nawadniania.

Korzystanie zmielony materiał pokrywa znacznie ułatwia dalszą opiekę dla truskawek, agrowłókniny zimowy służy jako niezawodny izolacji podczas owocowania ułatwia zbieranie jagód, które nie zostały dotknięte przez ziemię i atrakcyjny wygląd.