808 Shares 8430 views

Scott Gill: biografia i życie osobiste

John Barrowman błyska w prasie brytyjskiej dość często – ze względu na plotki o nowym pojawieniu się w "Doktora Who", wznowieniu "Torchwood" i innych projektach (w tym teatralnych). Tego samego nie można powiedzieć o swoim mężu. Scott R. Gill jest architektem, a znalezienie informacji o nim niezwiązanych z relacją z Barrowman jest trudne, ale staraliśmy się.


Scott Gill: Biografia

Sheridan Scott Robert Gill urodził się 2 kwietnia 1963 roku (przy okazji w tym samym roku w Anglii wydano pierwszy sezon klasycznego "Doctor Who"). Niektóre źródła twierdzą, że człowiek jest Szkotem. To zamieszanie wynika z faktu, że Scott Scott partnerem jest John Barrowman.

Jest siostra (zmarła w 2005 roku z powodu raka mózgu). Jest żonaty z John Barroumen (od 2013).

Gillou 54 lata, horoskop – Baran.

Typy zawodu

Architekt z zawodu, Scott pracuje w swojej specjalności. Ma również jedną rolę aktorską w mini-serii "Making of Me" (2008).

Charakter

Mąż nazywa Scotta z niedowierzaniem, co znaczy "ten, kto lubi okazywać uczucia publicznie". Ponadto, Gill jest trochę sentymentalny: człowiek nawet rzucił łzę na projekt partnerstwa cywilnego z Barrowmanem.

W magazynie postaci Scott Gill jest introwertycznym i romantycznym.

Życie osobiste

Jak sam mówi Gill, wcześniej dowiedział się o swojej homoseksualizacji, ale również wcześnie stwierdził, że jest to "przerażająca myśl" dla świata. "W latach 70. nie było przykładów, za wyjątkiem Danny La Rue i Larry'ego Graysona:" Być gejem, jest jak trędowaty ".

Scott Gill opowiadał rodzicom o swojej orientacji, gdy mieszkał poza nimi i "zostawił je w spokoju". Niemniej jednak, dobrze poinformowali o tym. John Barrowman był pierwszym facetem Scottem, który spotkał się z rodzicami i natychmiast ich lubił.

Stosunki z Barrowmanem

John Barrowman i Scott Gill spotkali się w 1993 roku, po spektaklu na początku, w którym aktor grał nagie. Jak powiedziała para, obaj pomyśleli, że każdy z nich spotkał się z przyjacielem, który poprowadził Gill do gry. Po tym odcinku faceci przez rok biegli do siebie przez przypadek, ale zawahali się powitać. "Nie chciałem, aby myślał, że jestem flirtujący, chociaż nie miałem nic przeciwko temu, że naprawdę to robię", powiedział Barrowman.

Rok później chłopaki spotkali się ponownie na premierze show "Sunset Boulevard", gdzie dowiedzieli się, że oboje byli samotni. Więc zaczęli ich związek.

"To niesamowite, ponieważ zwykle kiedy ludzie się zakochują, wzajemność nie pojawia się od razu", mówi Gill.

Na dziś para razem 24 lata. 27 grudnia 2006 r. W Cardiff (Wielka Brytania), po 13 latach związku, zawarli związek cywilny pomimo faktu, że pod koniec 2005 r. John powiedział, że tego nie zrobią. W uroczystości wzięli udział rodziny partnerów, a także Russell T. Davies (producent wykonawczy doktora Who) oraz ekipa filmowa w Torchwood. W tym okresie para unikała zawarcia związku małżeńskiego i nie zamierzała się ożenić zgodnie z prawami religii, które "nienawidzą gejów".

Niemniej jednak, w dniu 2 lipca 2013 r., W Kalifornii, USA, John Barrowman i Scott Gill oficjalnie ożenił się. Dzieci mają teraz jeszcze parę małżeńską, chociaż John mówi, że chciałby je mieć.

Obie twierdzą, że związki są sprawne, ale są ze sobą szczęśliwe i przejdą przez wszystkie bariery.