183 Shares 7397 views

Wielcy aktorzy. „Raz w Ameryce” – doskonały dramat

Innych warunkach niż dramat – intrygująca fabuła, niespodziewane rezultaty, utalentowanych aktorów. „Raz w Ameryce” – obraz, który ma wszystkie te elementy. Ten film gangsterski spodoba się widzom, którzy nie mają nic przeciwko gorzkiego finału, nie jest uważane za szczęśliwe zakończenie obowiązkowe. Kto grał głównych bohaterów fascynujący film?


Kilka słów o działce

Znajomość fabuły kryminale niezbędnym do zrozumienia tego, co bohaterowie grana przez aktorów. „Raz w Ameryce” – filmu, którego fabuła jest zapożyczona z autobiograficznej powieści Garri Greya. Akcja zabiera widzów w Stanach Zjednoczonych w latach dwudziestych, tajemniczej epoki jazzu, „na sucho” i prawie szalonej zbrodni. Był to czas, kiedy nawet tramp nagle stał się bogatym człowiekiem, milionerem – zbankrutować noc.

Głównymi bohaterami historii, która obejmuje prawie pół wieku – Max i makaron, dzieciństwo konkurują ze sobą. Znajomi wrogowie grać tak wspaniałych aktorów jak Dzheyms Vuds i Robert De Niro. Zdesperowani ludzie utworzyć grupy przestępczej, oszustwa genialny przekształcić je w prawdziwych królów świata przestępczego w tym czasie. Bezwzględnie pozbyć się konkurencji, nigdy nie obiecujemy zdradzić siebie. Ale przeznaczenie rozporządza przyjaciół mieszka dość niespodziewanie.

Oczywiście, historia przestępca nie może obyć się bez romantycznej bohaterki, rywalizacji o miłości, która jedynie zaostrza konflikt makaronem i max. Femme fatale grał przez wspaniałą aktorką Elizabeth McGovern.

Kto dostał główną rolę

Po przeczytaniu tej historii, publiczność nie jest Saw dramat, mogą myśleć, że dwóch głównych bohaterów. W rzeczywistości, tylko jeden – Robert De Niro. Role odgrywane przez aktora przed i po kręcenia filmu „Once In America”, jest imponujący w swej różnorodności. Musiał spróbować na obrazach taksówkarza, sportowca, żołnierza, szalony. Wśród jego bohaterów wymienionych gwiazd i legendarnego gangstera Vito Corleone. Nic więc dziwnego, że poradził sobie doskonale z roli szefa mafii, nazywany makaronem.

Hero De Niro na pierwszy rzut oka wydaje się być powściągliwy, zamknięty, pozbawiony emocji, taktowny. Jednak w duszy bohatera szaleje pasji. Po Noodles został zmuszony do zdrady swojego przyjaciela, chcąc ratować swoje życie w ten sposób. Jednak plan nie działa, a całe życie bohatera jest zatruty wspomnienia o nim.

Co ciekawe, rola makaronem w jednym czasie zgromadziła i inne gwiazdy, w tym Zherar Deparde. Jednak aktor zaprzeczył w pierwszej kolejności decyzja była związana z jego akcentu.

Dzheyms Vuds i jego charakter

I inne podmioty zainteresowany „Co się zdarzyło w Ameryce”. W szczególności dotyczy to James Woods, ucieleśniać wizerunek Max – postać przyjaciel-wróg De Niro. Jak makaron, Max przekroczył nawet w dzieciństwie, celował w świecie zbrodni. Jednak przyjaciele początkowo nie były absolutnie do siebie podobne. Max charakteryzują się takimi cechami jak wytrwale, męki. Chcąc ukraść pieniądze gang i rozpocząć nowe życie, postać sprytnie upozorował własną śmierć.

Nie wszyscy aktorzy „Once in America” były znane publicznie przed premierą dramatu, jak Robert De Niro. Dzheyms Vuds zyskał pierwszych fanów w czasie, gdy sprawca odegrała Max. Można go zobaczyć w takich filmach jak „Kontakt”, „Kasyno”, „Any Given Sunday”. Nie zaniedbuj amerykański aktor i mydlanych oper, najbardziej znany projekt telewizyjny z jego udziałem – „pogotowie”.

Elizabeth McGovern i jej charakter

Aktorka w dramacie „raz w Ameryce” dostał się w rolę kobiety, która była jedyną miłością w życiu makaronem. Jednak szef zbrodnia nie była w stanie uzyskać bohaterkę Elizabet Makgovern, bo była żoną jego przyjaciela Maxa, zniknął z nim, kiedy upozorował własną śmierć. Wiele lat później bohaterem De Niro spotkał kobietę, którą kochał, dowiedział się, że urodziła syna z jego przyjacielem.

Jak Dzheyms Vuds, Elizabeth McGovern stał się domagał aktorka dopiero po kryminale. Fani będą mogli zobaczyć gwiazdę w wielu znanych serialach telewizyjnych, w tym „Poirot”, „Opowieści z krypty”, „okna sypialni.”

Inne interesujące znaków

Niestety, wyjście z dramatycznej historii „Once in America” pojawił się na ekranach smutny, ponieważ kilka dni przed premierą zmarłych jest jednym z aktorów w rolach głównych w filmie. Ten amerykański Dzheyms Heyden, którego śmierć wiąże się ze stosowaniem substancji narkotycznych. Aktor grał jeden z członków grupy Noodles and Max, jego postać nosił przydomek Cully. Ta rola była najlepsza ze wszystkich, którym udało się zagrać Amerykaninem.

Dzho Peshi – aktor, pierwotnie twierdził rolę makaron. Reżyser pozwolił mu wybrać dowolny inny sposób, jak wynika z Pesci grał Frankie Manoldi.

Więc wygląda na to najjaśniejszy ról dramatycznych kryminalną historię ze smutnym zakończeniem. Odpowiedź na pytanie, czy oglądać film „Co się dzieje w Ameryce”, każdy widz będzie mógł znaleźć na własną rękę tylko.