250 Shares 7832 views

kartki wielkanocne z własnymi rękami

Ostatnio, nasze życie stało się tradycją, aby dać prezenty dla bliskich, kochanych do chwalebnego święto Paschy. Aby takie proste prezenty na Wielkanoc z ich ręce mogą być z rodziną. Wspólna praca z dziećmi jest dobre dla stworzenia ciepłej, rodzinnej atmosferze, w zabawny postaci rozwijania talentów i umiejętności dzieci, tworzy prawo smak artystyczny, wprowadza nowe sposoby samorealizacji, trenuje umiejętności motorycznych broni lekkiej i stwarza nowe tradycji rodzinnych.


Najbardziej odpowiedni upominek w naszym przypadku może być pocztówka Wielkanoc ręcznie. Co to zajmie nam, że stałaby kartki wielkanocne własnymi rękami?

– wszelkiego rodzaju ciekawe, nie jest zwykłym druku wzór złomu tektury na wizytówki, kawałki papieru do pakowania, tylko aksamitu lub gafrirovannaya kolorowego papieru, wycinki ze starych pocztówek i czasopism.

– Wiele fantazyjnych skarbów: szczątki oplotu, Lurex wątków, koralikami, cekinami, kamienie, kryształy, kwiaty tkaniny i motyli.

– Niezwykłe farby, ołówki, klej dekoracyjne, takie jak cekiny lub jasnych neonowych kolorach, markerów, flop, glina, gips.

– Elementy natury – resztki starych zioła, kawałki skorupki, puch i pierze.

– Narzędzia: ołówki, linijki, nożyczki, klej PVA.

– wyobraźnia przestrzenna i nieokiełznana wyobraźnia.

Więc, co trzeba, która stałaby wielkanocne kartki z rękami podniesionymi na pulpicie, członkowie procesu twórczego są gotowe. Pozostaje w przypadku małych – aby stworzyć ciepłą rodzinną atmosferę i poczucie oczekiwania wypoczynkowego – jest bezpośrednim zadaniem rodziców. Nie jest konieczne w takich momentach być surowe. Jeśli obawiasz się o stan ubrań dzieci i sytuacja w domu, myśleć z wyprzedzeniem o ochronie mebli i ubrań roboczych. Pozwolić dzieciom na trochę odpocząć i po prostu nurkowania z nimi w dzieciństwie.

Jeśli Twoja wyobraźnia stworzyć historię na Wielkanoc kartkę z własnych rąk nie wystarcza, można zajrzeć jej w sklepach i kioskach, gdzie takie karty są przedstawione w szerokim zakresie. Ważnym punktem na początku procesu twórczego jest ustalenie, kto i ile prezenty zamierzasz zrobić. Na przykład, ukochana babcia może zrobić wielki pocztówkę z rodziną lub różnych kart wielkanocnych z rękami na każdym wnuka. W związku z tym pojawia się dalszy przebieg działań: wspólnych lub indywidualnych karty produkcji.

Teraz możemy przejść bezpośrednio do historii. Najczęstszą tego rodzaju widokówek są krashenok wielkanocnych, kury, kury i koguty i easter królik, który przyjechał do nas z zachodniej kultury. Można również zorganizować powitanie w postaci pragnienia, pokroić w różnych publikacjach i kart okolicznościowych, ozdobione niezwykłym ręcznie robione ramki. Można iść w tradycyjny sposób i mniej problemu pamiątkę w postaci odlewów lub kolorowe odcisków dłoni wszyscy członkowie rodziny z jakiś sentymentalny, odpowiedni do okazji napis. Lub wykonać gratulacyjny obraz w stylu origami. Albo zrobić loki elementów dekoracyjnych z młodszych członków rodziny. Zamknij ludzie zwykle dotyka nawet podstawowych aplikacji, która sprawia, że co roku dzieci w przedszkolu. Oraz wprowadzenie elementów kreatywności i naiwności spowodować ręce dzieci i tylko na nich uwagi, należy je w oczach każdego kawałka sztuki rodzina arcydzieło.

Jeśli karta jest przeznaczona dla mniej bliskich, konieczne jest, aby pokazać więcej wyobraźni i oryginalności w wyborze tematu, napisy oraz sposób realizacji poczętego pomysłu. W każdym razie, kartki wielkanocne własnymi rękami nie przejdzie niezauważony.