112 Shares 3608 views

Oleg Anofriev – mężczyzna i muzyk z dużej litery

Niezależnie od tego jak „The Bremy” popularnych piosenek z kreskówek? Oczywiście, lubię, ale prawdopodobnie nie wie, że prawie wszystko, grał przez jedną osobę. Jego nazwa jest Oleg Anofriev.


Opowiedz nam o tym aktor, piosenkarz i twórczy sposób.

życiorys

Oleg Anofriev urodził się w mieście Gelendżik w 1930 roku, jego ojciec był lekarzem w sanatorium w miejscowości wypoczynkowej. Oleg był najmłodszy z trzech braci w rodzinie intelektualistów, który zawsze kochał muzykę.

Artysta Ludowej przyszłej wojnie mieszkał w ewakuacji w Swierdłowsku i Moskwie. Nawet w szkole zainteresował się teatrem, zaczęła uczęszczać klub dramatu. Wybrałem dla siebie zawodu aktora.

Oleg ukończył w 1954 roku Moskiewski Teatr Sztuki i stał się teatr i kino. Dyrektorzy widział go jako utalentowany piosenkarz i muzyk, i została zaproszona do śpiewania w filmie piosenek i odgrywają niewielką rolę.

Oleg Anofriev żonaty, ma córkę i dwie wnuczki.

W 2004 roku aktor otrzymał tytuł Artysty Ludowego.

Oleg Anofriev: Biografia jako filmografii

Filmografia aktora jest bardzo obszerna. On jednak nie przekłada się na ekranie w roli głównej, ale radzi sobie z okazjonalnych i drobnych partii, jest w stanie w krótkim epizodzie opowiedzieć nam o swojej postaci tak, że pamięta się do widzów.

W filmie, Oleg A. usuwane od 1955 roku. W tym czasie grał młodego agronoma w filmie „Prosta historia” z Nonna Mordiukowa udziałem Letiku marynarza w „Szkarłatnej Żagle” w A. Green, starego czarodzieja w „The Tale of Wasted Time” odpoczynku weteranem filmu „Be My mąż! "car„s bajki" Once in a blue moon", etc.

Istotną rolę w aktora filmowego przeprowadzonej w ubiegłym roku minionego stulecia.

Prace nad karykatur i piosenek do filmów

Oleg Anofriev znanym jako unikalny piosenkarza, zdolny do przekazu dźwięku dowolny znak z charakteru poważnych filmach, a kończąc animowany sposób.

W filmie „ziemia sannikowa” to jego śpiew głos główni bohaterowie. Śpiewa piosenkę w filmie o Kapitana Nemo.

Ale, oczywiście, największą popularność przyniosła Oleg Andriejewicz bajki. Pierwszą z nich – „The Bremy”, które Anofriev spełnione niemal wszystkie partie – i trubadura i jego przyjaciele-bestie, a detektywa, a król. Nawet energiczny atamansha śpiewa to w jego głosie.

Kreskówka o cub lew i żółwia? Po tym wszystkim, nie jest również śpiewa Oleg Andriejewicz. Ponownie, dwie partie: wielki i dobry żółwia, a jej ognisty rudowłosa towarzyszka.

Wszyscy pamiętamy musical animowany w 1975 roku, który jest nazywany „Na nabrzeżach”, jest też dużo bohaterów – rosyjskiego chłopca, Meksykańska, etc. Dla wszystkich tych bohaterów Oleg Anofriev śpiewa piosenki wykonywane przez aktora chce jeszcze raz i jeszcze raz słuchać.

Nawet piosenka dla programu „Dobranoc”, śpiewał ją Anofriev. Tak, że jego wkład w rozwój radzieckiej animacji po prostu bezcenne.

Stworzenie wartość muzyk i aktor

Oleg Andriejewicz zapamiętany przez widzów jako autor tekstów i kompozytor-wykonawca, a także bardzo miły i wesoły człowiek, człowieka, rodziny i pana. Po tym wszystkim, aktor ma wieloletnią fascynację – on jest mistrzem rzeźby z drewna. Robię to od dłuższego czasu, więc hobby urósł do nowego zawodu. Dom kraj, w którym mieszka na stałe w Moskwie z dala od hałasu, on urządzony rozmaite rzemiosła rzeźb. Wśród nich są postaciami słynnych muzyków z Bremy.

Anofriev i muzyka – są nierozłączne pojęcia. Po Oleg A. – autor ponad 50 piosenek, utworów na wiersze rosyjskich poetów.

I dzisiaj, mimo zaawansowanego wieku, aktor nie był zniechęcony. Pracuje na swoich wspomnieniach, którego celem jest podzielić się z czytelnikami wspomnieniami swojego życia, aktorów, który jechał na swój los, aby porozmawiać o ich zrozumienie życia i swojego miejsca w nim każdy człowiek.