664 Shares 2511 views

Przepis jest prosty omlet – szybkie i smaczne!

potrawy z jajek zawsze były bardzo popularne, nie tylko ze względu na wysoką zawartość składników odżywczych, ale także szybkość gotowania. Niezwykle łatwe w przygotowaniu, a jednocześnie jest to pyszny przepis na prosty omlet kucharza , który może być kwestią minut. Obecnie istnieje wiele opcji do omletów, ale najbardziej istotne jest dokładnie to danie, które wytwarza się w najbardziej prosty przepis.


Początkowo, należy zwrócić się do ścisłego przestrzegania ustalonych proporcji składników, które zawiera omlet. Przepis jest prosty, ale wynik będzie cię uszczęśliwić nawet jeśli nie uważają się mistrzem gotowania. Aby zacząć gotować jajka, na przykład, standardowa porcja dla dwóch osób wystarczy trzy – cztery jaja, które powinny być rozbite na jednej miski. Drugim elementem niezbędnym żywności – mleko. Tylko w ten sposób jest najprostszy omlet na patelni uzyskać bujny, przewiewne i bardzo smaczne. Stosunek mleka i jaj powinny być w przybliżeniu taka sama liczba i objętość płynu „środek” może mieć na oku.

Nie natychmiast wymieszać składniki, ponieważ najpierw trzeba pokonać jaj. Warto zauważyć, że bije je, jeśli się prosty omlet przepis powinien tylko trzepaczka, blender nie nadaje się do tego celu. Po żółtka jaja miesza się z białkiem, należy dodać do mleka, jaja gotowane masa góry (korzystnie w temperaturze pokojowej) i wymieszać. Po mieszaniu w przyszłości naczynia, można dodać przyprawy i sól. Przepis prosty omlet umożliwia wykorzystanie dodatkowych przyprawy, na przykład świeżych lub suszonych zielonego i pieprzem.

Po puste dla przyszłych posiłki gotowe, trzeba zdecydować, gdzie chcesz zrobić omlet. Tradycyjna wersja classic – prosty przepis na omlet na patelni, ale w tym przypadku nie można dostać się do „Pomp” efekt, w którym spodziewano. Aby potrawy z jajek i wysokiej powietrza powinien gotować je w piekarniku. Aby to zrobić, najpierw formą nieprzywierającą smarować oleju roślinnego (lub śmietany) i piec ciepła do 180-200 stopni. Wybór formy powinny być wykonane z zasadą – im mniejszy, tym wyższa omlet. Piec mieszaniny mleka, jaj w piecu powinna być w ciągu pół godziny w temperaturze 180 do 200 ° C. Nie warto natomiast sprawdzić gotowość omlet, wystarczy wykryć pół godziny. W celu osiągnięcia większej skuteczności „pieczony” można pokryć formy z mieszaniną z folii. Pozwoli to uniknąć zazharistoy skorupę na powierzchni żywności, jeśli nie chcesz tego efektu. Dla fanów dodatkowych składników można dodać kilka elementów, na przykład, pięć minut przed końcem pół godziny, przeznaczone do pieczenia, można posypać powierzchnię danie jaj z tartym serem. Podawać omlet na stole mogą być z różnych sosów i dań z warzyw.