423 Shares 2615 views

Alfa Romeo Spider – wyłączny na rosyjskich drogach

sportowe samochody Alfa Romeo Spider trafił do sprzedaży w 1994 roku. Z biegiem lat, cierpiał nie tylko kosmetyczne, ale również modernizację techniczną.


Obecnie samochód ma dość agresywne i stylowy wygląd. Charakteryzuje stożkowym profilu, z unikalną kombinacją wypukłych powierzchniach uwydatnione krawędzi.

Wystrój Alfa Romeo Spider jest bardzo charakterystyczny i udane. Wewnątrz samochodu, wszystko urządzone w tradycyjnym stylu marki sportowej, która jest przechowywana urządzeń okrągłe ukryte w zakamarkach, oryginalnego wentylacji klatek i wystającym okapem nad głównych instrumentów. Panel przyrząd wewnątrz jest bardzo wyrazisty i ergonomiczny.

Przednie fotele charakteryzują się sportowym wyglądem, ale zamiast tylnego siedzenia jest zamontowane półki na rzeczy. Jest to szczególnie ważne ze względu na pniu Alfa Romeo 8c Pająk małe (155 litrów). Ponadto, model ten jest kryterium „najmniejszy bagażnik” rekord.

Sadzenie sterownik jest dość niska, a kierownica przemieszcza się mocno do przodu.

Alfa Romeo Spider ma dwulitrowy silnik o mocy 150 KM Na pierwszy rzut oka, nic specjalnego. Ale podczas pracy, można mieć pewność, że model ma doskonałą przyczepność, jak również unikalny i charakterystyczny ryk silnika. Ale pomimo tego, że samochód został zaprojektowany jako wyjątkowy, że nawet z prędkością 170 kilometrów na godzinę w otwartej górze iz zamkniętymi oknami, można bezpiecznie rozmawiać, nawet nie podnosząc głosu. Dach może być łatwo podnoszone i składane ręcznie, wymagane byłoby ani umiejętności, ani wiele wysiłku w tej sprawie.

Ale Alfa Romeo Spider ma jeden „bolączką”. Jest to mała sztywność. Będzie to możliwe, aby poczuć, gdy samochód porusza się z prędkością około 70 kilometrów na godzinę na nierównej nawierzchni. W tym przypadku wyraźnie odczuwalne tapicerki skrzypienie w kabinie, wibracja niskiej częstotliwości, który odbywa się na podłodze, szkła i całą wewnętrzną powierzchnię.

Oczywiście, ze względu na sztywność ciała i jest bardzo „ostry” koła (2,2 z zamkiem, aby zablokować) wpływa znacząco na prowadzenie samochodu. Dlatego, aby nauczyć się płynnie i stabilnie podróżować na powłoce niedoskonałej i przy dużej prędkości, zaleca się praktyki przez jakiś czas.

Jeśli nabyć umiejętności niezbędne do kierowania Alfa Romeo, nawet w punkcie zwrotnym będzie ściśle przestrzegać ustaloną ścieżką, potykając się lekko na stłuczki. Ale, oczywiście, zaleca się, aby być tak uprzejmy i zebrano na drodze.

Pomimo tej wady, to jest możliwe, aby przeznaczyć wyjątkową płynność ruchu, który nie jest tak powszechne w samochodzie sportowym. Jest to możliwe przez energochłonne i komfortowym zawieszeniem. Dlatego możemy bezpiecznie przejść na drobne drodze bez obawy zwłaszcza awarie.

Alfa Romeo Spider to nie tylko piękno zewnętrzne, stylowy design, ale również doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu napęd jest w stanie dostarczyć tylko przyjemność. Co więcej, ta marka samochodu jest dość trudno znaleźć na rosyjskich drogach (w przeciwieństwie do podobnych modeli takich firm jak Audi, Mercedes i BMW). Dlatego Alfa Romeo Spider – jest wyłączna.