476 Shares 3645 views

Lek „Baby Calm” – uniwersalny środek na kolki

Lek „Baby Calm” – stosunkowo nowym narzędziem, które, mimo to, już zyskał popularność wśród nowo wykonanych matek. Ten suplement diety jest wykonana na bazie olejków eterycznych i ekstraktów z roślin leczniczych. To narzędzie jest doskonale łagodzi skurcze i wzdęcia, które nie są uważane za rzadkie wśród noworodków.


Istotą „Baby Calm”: struktura i właściwości leku

Ten lek jest dostępny w postaci stężonych esencji, który składa się tylko z naturalnych produktów. Plastikowa butelka zakraplacz jest wygodne, że znacznie ułatwia aplikację produktu. Ten suplement diety jest przeznaczony dla dzieci, których wiek nie przekracza jednego roku.

Nie jest tajemnicą, że w pierwszych miesiącach życia noworodka jest często obarczona problemów w przewodzie pokarmowym. Naruszenia te są szczególnie widoczne u dzieci, które są karmione butelką. Fakt, że grudnichka jelita jeszcze nie wypełnione pożytecznych mikroorganizmów. Brak normalnej mikroflory powoduje wzdęcia, wzdęcia, wzdęcia i kolki.

Istotą „Baby Calm” został zaprojektowany, aby rozwiązać wszystkie te problemy. W ramach niniejszego roślin i olejków eterycznych, które normalizacji czynności jelit. Olejek z nasion kopru zmniejsza stany zapalne, likwiduje skurcze. Materiał ten ma również silne działanie antybakteryjne i wiatropędny.

Ponadto, „Baby Calm” zawiera olejek z liści mięty, która doskonale usuwa stany zapalne i ma ogólne działanie uspokajające. Jest obecny w preparacie olejek anyżku szybko eliminuje wzdęcia, a także aktywuje przewód pokarmowy.

Lek „Baby Calm”: Wskazania do stosowania

To narzędzie jest przeznaczone do leczenia dzieci w wieku poniżej jednego roku. Jest on używany jako pomoc w różnego rodzaju chorób i zaburzeń układu pokarmowego, towarzyszy wzdęcia, skurcze i wzdęcia. Lek ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, środki uspokajające i właściwości wiatropędne.

Lek "Baby Calm": zestawienie

Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem. Pomimo faktu, że lek jest praktycznie nieszkodliwe, nie należy go używać bez wiedzy pediatry. Preparat „Baby CAML” jest emitowane w postaci koncentratu esencji, który musi być rozcieńczany z wrzącej wody, w temperaturze pokojowej. Zaleca się przy 10 kropli roztworu przygotowanego bezpośrednio przed każdym karmieniu.

Nieotwarte butelki mogą być przechowywane przez dwa lata w chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Rozcieńczać esencją należy przechowywać tylko w lodówce, nie dłużej niż jeden miesiąc.

Recenzje tego preparatu w większości pozytywne. Wielu rodziców zauważyć zmianę zachowania dziecka – staje się cichsze, dłużej spać mniej niegrzeczny powodu obrzęku i bólu. Wiele pediatrzy przepisują młodych pacjentów oznacza to „Baby spokój.” Cena ta uzupełnia ponad dostępny. Efekty uboczne, takie jak reakcje alergiczne są bardzo rzadkie.