88 Shares 6381 views

Preparat „Djufaston” na opóźnienie miesiączki

Preparat „Djufaston” podczas miesiączki opóźnienie umożliwia ustalenie procesy hormonalne ciała, zawiera w swoim składzie pochodną – progesteronu, dydrogesteronu. Jest to tworzywo sztuczne, takie jak naturalny hormon wpływa na proces dojrzewania śluzówki macicy. Jest to warstwa macicy aktywnego zmienia się podczas cyklu menstruacyjnego jest zatem oparty na preparatu substancji czynnej jest skuteczna w leczeniu miesiączkowego naturze. Może być również stosowany w leczeniu pacjentów z niedoborem progesteronu, co prowadzi do niepłodności, zwykłego aborcji, rozwój wyraźnymi PMS. Z tego leku może być zmniejszona proliferacji działanie estrogenów na charakter endometrium kobiet w okresie menopauzy.


syntetycznej progestyny pozbawione wiele skutków ubocznych, które obserwuje się, na przykład, po otrzymaniu „cyproteronu” leki „medroksyprogesteronu” lek „Djufaston”. Gdy opóźnienie miesiączki sprzyja owulacji i jajko wyjście z dojrzałego pęcherzyka. Efekty uboczne virilizuyuschego maskulinizacyjnych lub charakter nie charakterystyczne dla tego leku. Lek może być stosowany nawet jeśli jest to wskazane do leczenia kobiet w ciąży, napełniania uszkodzenie naturalnych hormonów w organizmie. Podczas karmienia piersią, warto dać jako lek przenika do mleka matki.

Lek „Djufaston” z opóźnienia miesiączki mogą być podawane w różnych sytuacjach. Może to być terapia skierowana na korektę nieregularnym cyklu, brak miesiączki, bolesne miesiączkowanie. Jest również możliwe stosowanie tego leku w terapii skojarzonej zastępczej. W tym samym czasie, to jest w połączeniu z estrogenem i jest przypisana w drugiej połowie cyklu. Po terapii wstępnie estrogenem środek farmaceutyczny przyczynia się do powstawania endometrium wydzielniczą i powoduje wystąpienie miesiączki.

Lek „Djufaston” na opóźnienia miesiączki jest przypisany, w dawce 10 mg. Lek jest stosowany dwa razy dziennie przez ostatnie 14 dni cyklu miesiączkowego (zakładając jego trwania 28 dni). Leczenie bolesnego miesiączkowania zależy od pewnych cech obrazu klinicznego pacjenta i trwa 3-6 miesięcy średnio. W przypadku leków czenia z nieregularnym cyklu u kobiet przed menopauzą z obecnością skrócenie czasu trwania fazy lutealnej, stosując tę samą dawkę, ale odbiór odbywa się począwszy od 11-go, a kończąc na 25 dnia od początku poprzedniego cyklu.

Lek „Djufaston”, aby uruchomić miesiąc jest stosowany w skojarzeniu z lekami estrogenów, jak brak miesiączki, bolesne miesiączkowanie równowaga tych hormonów zwykle zwykle złamane. Ponadto, w przypadku terapii skojarzonej hamuje proliferacyjnej wpływ estrogenów na wewnętrznej warstwie macicy. W związku z tym, lek można podawać kobietom z czynnikami ryzyka dla rozwoju patologii nowotworowej tkanki. Jednak warto pamiętać, że lek jest przeciwwskazany u pacjentów z zespołem zespół rotora i Dubin-Johnsona.

W razie potrzeby wezwać miesięcznika „djufaston” trzeba uważnie śledzić receptę lekarza i dawkę leku. W przypadku maciczny potrzebne jest dostosowanie dawki jest zazwyczaj w górę. Podczas obróbki wymagane do wykonywania ultradźwięków, co pozwoli zidentyfikować pozytywny lub negatywny wpływ leku na grubości i inne właściwości endometrium. Mianowanie leku nie należy prowokować odrzucenie dalszych badań nad przyczynami zaburzeń miesiączkowania.