625 Shares 8872 views

Co zabrać z Tajlandii: Tips and Tricks podróżnych

Tajlandia … Fairy Nook, czyhających na skrzyżowaniu Pacyfiku i Oceanu Indyjskiego, w kraju Zakochany, szczęścia i wolności. Kraj, uderzające feerią barw i naturalnych życzliwość mieszkańców.


Jedzie na wycieczkę do Tajlandii, wszyscy wydają się najpierw pomyśleć o reszcie, prezentując się w delikatne fale morza, piaszczystej plaży, w ramionach Taek lub tajski … Jednak pod koniec wakacji przychodzi kolej wyboru pamiątki. I wtedy pojawia się pytanie, co zabrać ze sobą z Tajlandii do przyjaciół, rodziców, szef, kochany?

Wybierając prezenty należy podchodzić rozważnie, a nie opóźnić ten moment na ostatni dzień, a potem biec w poszukiwaniu „Nie wiem, co to jest, to musi być jakiś rodzaj …. Cóż, masz pomysł! "

Najpierw musimy zdecydować się na tych, do których chcemy prepodnesti- prezent.

Co zabrać krewnych z Tajlandii?

Jeśli krewnych dorosłości, zwróć uwagę na różnych leków lokalnej tradycyjnej medycyny: balsamy, maści, kremów lub herbatki ziołowe, środki kaszel i imunomodulyatory. Kobiety również będzie zadowolony wszelkiego rodzaju wyrobów z jedwabiu tajskiego, lub po prostu kawałek tkaniny lub skóry krokodyla (pas, torba, portfel). Dla mężczyzn, idealny prezent byłby Thai rum.

Co zabrać z Tajlandii ulubionym?

Wybierając pamiątkę dla siebie na pamiątkę tego wspaniałego kraju, zakup dowolnych produktów twórców ludowych do dekoracji: pluszaki, rytuał statuetki Buddy lub słoni wykonanych z kości słoniowej, ale jeśli wydają się być bardziej użyteczny niezapomniany rzeczą, należy zwrócić uwagę na jakość i oryginalne tekstylia domowe, lateks poduszki, lokalne przyprawy, sosy (oczywiście, jeśli miał do smaku kuchni narodowej tajski) lub kokosowy i olej sezamowy (nawiasem mówiąc, są z powodzeniem stosowane w produkcji kosmetyków naturalnych).

Co zabrać z Tajlandii do znajomych?

Jej przyjaciele będą zadowoleni z lokalnych owoców tropikalnych: papaja, mango, owoców smoka, czarny ryż, chipsy owocowe, miód, przyprawy, olej kokosowy wina. Również popularne w tym kraju i daleko poza jej granicami higieniczne Kosmetyki na bazie aloesu i olej kokosowy, jak również wszystkie rodzaje kompozycji zapachowych. Również dziewczęta chętnie egzotycznych zwierząt w domu na parapecie okna: jasny pachnących orchidei, wspaniałego rozkwitu kaktusa. Mężczyzna przyjaciel w priorytet nad Thai rumu!

Co zabrać ze Tajlandia dzieci?

W tym kraju, bardzo bogaty wybór zabawek i tekstyliów dziecięcych. Oczywiście, to nie jest tak high-tech, a takie rzeczy jak odpowiedniki w Europie, odnoko, jak pokazuje doświadczenie, dzieci będą absolutnie go uwielbiam.

Co zabrać ze Tajlandii ulubione?

Lokalne tajskie jubilerzy – tylko prawdziwi czarodzieje! I innych znaczących będzie niewymownie szczęśliwy pierścień lub bransoletkę z tajskich rubinów, pereł i szmaragdów.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, w Tajlandii są popytu wśród turystów tkanin: bawełna lekki T-shirt, sukienka, lokalne wysokiej jakości biżuteria w stylu etnicznym, oprawiona w skórę książki, ozdobne drewniane i skeramicheskie statuetki w ludowym stylu i techniki, szczególnie popularne iPady i iPhone'y, kopie drogich markowych zegarków. W przypadku zakupu sprzętu, należy zachować ostrożność: ceny są znacznie niższe niż w Europie i WNP, a jakość może być bardzo różny: od bardzo przyzwoite chińskich towarów.

Ponadto dość często musimy dbać o symbolicznych prezentów dla naszych kolegów i przyjaciół, wybrać się na wakacje w Tajlandii. Co zabrać do ludzi, których ledwo znam, ale nie chcą pozbawiać uwagę? To elementarne! Pamiątkowe magnesy na lodówkę odzwierciedlać lokalną smak, oraz są one tanie.

Tak więc, z różnych produktów na rynkach, zwłaszcza w Tajlandii Bangkoku, łatwo jest wybrać prezenty dla wszystkich najbardziej pretensjonalne smaku.