338 Shares 4922 views

Malina „Indian Summer”: opis odmiany, zdjęcia i opinie

Ciepłe letnie chałupników i ogrodników daje obfite plony owoców jagodowych. Jednym z najbardziej popularnych w naszym kraju jest malina. Reprezentuje ona sama, jak gdyby lato. Szczególnie popularne są dziś jego powtarzające odmiany. Zebrać te rośliny produkują dwa razy w roku (w środku i na początku jesieni).


Jednym z najlepszych przedstawicieli takich roślin jest malina „Indian Summer”. , отзывы садоводов позволяют вырастить его на своем участке самостоятельно. Opis odmiany, opinie plantatorzy pozwalają rosnąć na swojej własnej strony. Znając charakterystykę klasy, można uniknąć błędów podczas dorastania.

opis odmiany

Wynikiem hodowców krajowych zaczął maliny „Indian Summer”. представлено далее) говорит о ее районировании в Центральном, Северо-Западном и Кавказском Северном районах. Opis odmiany (pokazane na zdjęciu poniżej) wskazuje na jego podział na strefy w regionach Centralny, północno-zachodniej i Północnego Kaukazu. Autorka przedstawiła malina Kazakow I. Przeszedł odmiany jak „Kuzmin nowości” i „kostinbrodsky”.

Malina nie różni dużej wysokości. Zbieranie jagód jest łatwiejsze. Roślina sięga nie więcej niż 1,5 m. Gałęzie są rozrzucone na boki lekko. Mają rację ma średnią grubość. Nici malin pokryte kolcami. Można też zobaczyć niewielki nalot.

Młode gałązki są pomalowane w delikatnym różowym kolorze. Pędy nie rośnie zbyt aktywny. Metrów kwadratowych na 1 część ma około 10 jednostek. pędy. Kwiatostany charakteryzują się silnym rozgałęzienia. Jest to charakterystyczne dla pędów. Rozmiar Liść dotyczy średniego typu. Walcowana blacha jest słaba, powierzchnia jest gładka.

owoc

Smaczne, soczyste owoce mogą pochwalić malina „Indian Summer”. представлено далее) говорят о наличии ягод средней величины. Opis odmiany, opinie (Zdjęcia prezentowane poniżej) wskazują na obecność średnich jagody. Ich formy jest często zaokrąglone stożka. Jeden płód waży około 3,5, jagody mają ciemny kolor karmazynowy. Mają prawie żadnego zapachu.

Smak jagód są bardzo przyjemne. Pestkowce są małe. Ich jednorodną strukturę. Jagody mają słodki i kwaśny, słodki smak. Owocowania odmiany głównie od średniej części ucieczki.

Jeżeli sprężyna charakteryzowała się wczesnym początkiem ciepła, pojawiają się pierwsze jagody na krzaku od 5 czerwca. Większość z pierwszego zbioru zamierza dniach 10-13 czerwca. Owocniki kończy się na początku lipca. Następnie posadzić trochę czasu odpoczynku.

W zbiorach jesienią rozpoczyna się 1 września. Owocowania trwa aż do mrozów. Jesień może być zbierane około 1 kg jagód z krzaka. Jeśli wyhodować odmianę jako roślina jednoroczna, jesień zbiory będą obfite.

Zalety i wady

обладает массой положительных качеств. Grade „Indian Summer” malina ma wiele pozytywnych cech. Dzięki nim, roślina jest często uprawiany przez ogrodników. Główną zaletą jest to, aby uzyskać plony dwa razy w roku. To pozwala zebrać obfity plon dla prawie całej ciepłym okresie.

Jeśli przez długi czas pada deszcz, jagody nie będzie gnić lub stracić słodycz. Jagody, chociaż nie bardzo duży, ale wiele z nich w buszu. Transportowania nie są one bardzo dobre. Dlatego odmiana najczęściej uprawianych ogrodników i ogrodników do jedzenia na surowo lub leczeniu różnych sposobów jagód.

Odmiany wady są jego niska odporność na choroby, takie jak mączniak prawdziwy, fioletowy plamą. Jednak instalacja jest prawie nigdy dotkniętych Botrytis i kręcone. Może być ataki przędziorki. Odmiana jest odporna na zimę, ale potrzebuje dobrego pokrywy śnieżnej.

Grade "Indian Summer 2"

Późniejsze hodowcy nieco inna odmiana została wyhodowana. Ta malina "Indian Summer 2". представлено далее) определяет ряд отличий этой разновидности малины от своей предшественницы. Opis odmiany (fot zaprezentowane później) identyfikuje szereg różnic odmian malin od swojego poprzednika.

Owocowania odmiana przedstawiona na wysokości 2/3 ucieczki. Również doświadczeni ogrodnicy mówią, że jeśli pierwsze rośliny powtarzające jakości pojawiają się od czasu do czasu, a potem drugi – prawie zawsze.

Klasa II zaczyna przynosić efekty wcześniej i bardziej obfite. Drugi etap wyglądzie jagody wystąpi w sierpniu. To pozwala usunąć upraw przed zimnem. To jest prawdziwe dla zimnych regionach. Klasa II ma duże owoce. Ponadto, jest bardziej odporna na infekcje grzybicze i szkodników.

Cechy maliny "Indian Summer 2"

Czarna Ziemia, Centralny region Kaukazu zaleca się rozwijać maliny „Indian Summer 2”. говорит о массе его положительных качеств. Opis odmiany pokazuje masę swoich pozytywnych cech. To srednerosloe, raskidnoe roślinę.

Pędy silne oddziały. Zbiór odbywa się w prosty sposób. Roczne pędy mieć jasnobrązowy kolor. Mają średnią grubość. Na pędach wzdłuż całej długości widać ostre kolce.

stopień plastyczności „Indian Summer 2” średnio wynosi około 1,5 kg na krzaku. W zimnych regionach do 40% drugiej roślinnej może nevyzrevat. Jednak pierwsze owoce tego okresu pojawiają się od połowy sierpnia.

Jagody osiągną wielkość 3-4 Ich kolor jest blisko jasnym odcieniu czerwonym. Jagody nie są rozproszone. Ich heterogeniczne pestkowce. Klasa II ma dobrą transportowania. Aromat i smak owoców są na górze.

cechy lądowanie

Raspberry preferuje słoneczne miejsca w okolicy „Indian Summer”. садоводов говорят о необходимости защищать растение от северных ветров. Opis odmiany, opinie ogrodnicy mówić o potrzebie ochrony roślin z północy wiatry. Najlepszy ze wszystkich owocowania występuje na południowej stronie placu. Zaleca się sadzić go w pobliżu domu lub innego budynku.

Witryna nie powinna być podmokłe. Wody gruntowe nie powinny zbliżać się bliżej powierzchni niż 1,5 m. W tym przypadku, Bush będzie harmonijny rozwój. Doświadczeni ogrodnicy twierdzą, że roślina roślina w ziemi, gdzie poprzednio uprawianych członków rodziny psiankowatych, nie jest zalecane.

Ponadto, nie sadzić roślin w tym samym miejscu, gdzie rośnie przed innymi krzakami malin. Gleba w tym miejscu jest zmęczony. Malina ma możliwość przydzielenia określonych składników w glebie. Będą one hamować wzrost młodszego Busha. malin roślin w tym samym miejscu tylko po 6 latach.

Sposób sadzenia

Charakteryzuje się pewną metodę sadzenia malin „Indian Summer”. говорит о необходимости выполнять этот процесс весной или осенью. Opis odmiany do konieczności przeprowadzenia tego procesu w wiosną lub jesienią. Najlepszym okresem jest koniec września – początek października.

W wybranej dziedzinie potrzeba kopania rowu głębokość i szerokość 50 cm. Humus rozkłada się w jego dolnej, torfu. Mieszanina może być dodany złożonych nawozów w ilości 1 łyżka.

Korzenie krzewu trzeba zasnąć żyznej gleby. Ubita gleba. Postępując jak w ziemi wokół obficie podlać. W jednym z krzewu potrzeba około 6 litrów wody. Na korzeniach glebie może mulcz. Aby to zrobić, należy użyć torfu lub humusu. Sadzenie na tym etapie jest zakończona. To musi zapewnić właściwą opiekę nad roślinami.

pielęgnacja

раскрывает также особенности ухода, в котором нуждается растение. Opis odmiany malin „Indian Summer” ujawnia również funkcje opieki, w którym potrzebuje roślina. W ciągu pierwszych dwóch lat w przypadku trudności nie będzie. Roślina wymaga terminowego podlewania. Susza, nie cierpieć. System korzeniowy jest typu powierzchni. Susza może uszkodzić roślinę.

Jeżeli hodowca nie może być obecna na co dzień w swojej daczy, można zorganizować system nawadniania kroplowego. Pozwoli to zachować zdrowy wygląd krzewów malin. Jeśli nie jest to możliwe, aby wyposażyć witrynę ze specjalnym wyposażeniem, poprosić sąsiadów, aby przejść i zobaczyć, w ciągu tygodnia do serwisu.

malin wymagana jest duża ilość wilgoci. Trzymając go w korzeniach pomaga mulczowania. Prowadzimy również rozluźnienie gleby. Korzenie wymaga tlenu. Poluzowanie spędzać uważając, aby nie uszkodzić roślinę. W odległości 1 m od krzewu dig na glebę nie powinny być głębsze niż 5 cm. Chwasty i inne niepożądane rośliny potrzeba chwastów. Zmniejszy to ryzyko wystąpienia niektórych chorób, szkodników owadzich.

Przycinanie i nawożeniu

Specjalna technologia wymaga przycinanie pędy malin „Indian Summer”. говорит о необходимости проведения этого процесса в соответствии со своими потребностями. Opis odmiany mówi o potrzebie tego procesu do własnych potrzeb. To pozwala im zebrać 1 lub 2 razy w roku. W pierwszym przypadku, po pędów owocujących są cięte prawie do ziemi. Jeśli chcesz otrzymać mnożnik ogniskowej od 2, należy otplodonosivshie oddziałów wyginać na ziemię.

Jeśli pędy nie są cięte, wydajność wzrośnie o nich w następnym sezonie. Pod koniec następnego sezonu, procesy te są usuwane. Jeśli właściciele witryny chcesz zbierać jesienią, wszyscy biegacze muszą być usuwane na koniec roku.

Roślina dobrze reaguje na wprowadzenie nawożeniu. Pod koniec czerwca, należy skupić się na tworzeniu rozwiązań zawierających azot. W drugiej połowie składników mineralnych niezbędnych do letnich. Zaleca się również, aby zastosować nawóz w kwietniu-czerwcu. Nawożenie musi być płynny. Zatem hodowcy doświadczeniem często wybrać roztwór nawozu z wodą w stosunku 1:10 lub kurczaka nawozu w stosunku 1:20. nawozy, takie promowanie rozwoju harmonicznych w bawełnę, jej wysoką wydajnością. Smak i wielkość owoców jagodowych będzie na najwyższym poziomie.

и отзывы садоводов, следует отметить массу преимуществ представленного растения. Zbadane, funkcje i cechy posiadał maliny „Indian Summer” oceny jakości opisu i ogrodników, zauważyć wiele zalet prezentowanych przez rośliny. Ze względu na swoje właściwości, twierdzi wczasowiczów w naszym kraju. Dobre plony, przyjemny smak i łatwość hodowli i możliwości owocowania dwa razy w roku do przedstawienia swoich odmiany znanej i powszechnie uprawiana.