326 Shares 7161 views

Znaczki brytyjskie wozy: lista zdjęć

Ponad 40 firm motoryzacyjnych mają brytyjskie pochodzenie. Niektóre z nich zostały zniesione, a inni wręcz przeciwnie, stała się znana na całym świecie. Cóż, jest to niezbędne do listy markę samochodów angielskich. Lista jest długa, więc należy zwrócić uwagę na najbardziej popularne.

Mało znana firma do produkcji samochodów sportowych

Firma pod nazwą AC Cars Ltd została założona w 1908 roku. I to nadal funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Interesujące jest to, że firma jest na czele listy zatytułowane „Pierwszy samochód marki angielskiego.” Lista zaczyna się od AC Cars Ltd. Kluczową cechą tej spółki jest fakt, że ta grupa produkuje samochody tylko sportowych. Najmocniejszy model – to napęd na tylne koła AC Ace z 3,5-litrowym silnikiem 354-konnym oraz „mechanika”.

Ariel Ltd – inna firma. Został założony w 2001 roku. Produkcją samochodów sportowych, pozostawiając limitowaną serię. Ostatnio firma wprowadziła do publiczności Ariel Nomad – wydajne i ciche sportowy SUV. Ta maszyna, dzięki silnika 238 KM przyspiesza do „setki” w zaledwie 3,4 sekundy. I jeszcze w 2015 roku firma wydała motocykl Ariel Ace. On agregowane silnik 170 KM i przyspiesza do 260 km / h. Naprawdę imponujące.

Ascari – firma, która produkuje również brytyjski samochód sportowy (oba biegi i droga). Firma została założona w 1995 roku. Najbardziej uderzającą model firmy – to Ascari KZ1. Nawiasem mówiąc, jeden z najbardziej ekskluzywnych samochodów na świecie. Każdy przypadek jest montowane ręcznie, co trwa 340 godzin pracy. Pod maską, ten model kosztuje 500-konny silnik, dzięki czemu samochód przyspiesza do „setki” w zaledwie 3,7 sekundy. A jego prędkość maksymalna wynosi 320 km / h.

Legendarna firma

Mówiąc o marce brytyjskich samochodów, których lista jest naprawdę imponująca, to jest niemożliwe, aby zapomnieć o takim niepokojem, jak Aston Martin. Firma ta została założona w 1913 roku. Od samego początku, koncern produkuje prestiżowych samochodów sportowych. Lagonda Taraf, DB9, Vanquish, Rapide S, Vantage GT3, Vulcan, DBX Koncepcja, GT DB9, DB11 – to tylko krótka lista modeli, które firma opublikowanych.

Ostatni samochód z wyżej – jest to nowość 2016/17. Pod jego maską ekspertów znaleziono 608 KM 5,2-litrowy silnik V12 twin-turbo, za pomocą której urządzenie osiąga 100 km / hw mniej niż 4 sekundy. A jego ograniczenie prędkości 322 kilometrów na godzinę. Nawet zużycie dla tego pojazdu jest dość skromny – 13,5 litrów w cyklu mieszanym. Oprócz cech technicznych, nowy produkt zachwyci bardziej luksusowe wnętrze i wspaniały design. Jednak na zdjęciu powyżej, widać wszystko.

Bentley Motors

Firma zajmuje się produkcją samochodów należących do klasy „luksus”. Firma została założona w 1919 roku. Nawet bardzo pierwszy model miał imponującą wydajność (do lat 20). Pod maską było nowością 65-konny silnik. Kierowcy te czasy natychmiast zrozumiał – ta firma ma wielką przyszłość. Tak się okazało.

Teraz miłośnicy klasy „luksus” samochody są aktywnie omawiając pierwszy rozjazd z „Bentley”, który producenci zwanego Bentayga. I to jest – dzieło sztuki. Pod maską samochodu stoi 6-litrowy 608-konny silnik, pracujący w tandemie z ZF 8-biegową. Crossover przyspiesza do „setki” w zaledwie 4,1 sekundy. I jego limit wynosi 301 kilometrów na godzinę. Ale bardziej imponujące wnętrze z jego cech. Jeśli omówić te brytyjskie samochody, które można bezpośrednio na miejscu z jego wnętrza, model ten „Bentley” będzie w pierwszej kolejności. Zdjęcia wnętrza, nawiasem mówiąc, jest przedstawiony poniżej.

Bristol Cars

Firma powstała w 1945 roku. A ona, jak Bentley Motors, produkuje samochody klasy „luksus”. Ale ta firma ma inną funkcję, która nie może się pochwalić innych marek brytyjskich samochodów, który jest bardzo duża lista. Każda maszyna z Bristol Cars montowane ręcznie. I są one produkowane w małych seriach. Na przykład, w 1982 roku firma sprzedała tylko 104 egzemplarzy. W 2011 roku, jednak firma uzyskała gospodarstwa Kamkorp Group.

Nie tak dawno temu ogłoszono, że firma wkrótce rozpocząć sprzedaż samochodu pod nazwą Bristol Bullet. Pod maską 375 zainstalowany o dużej mocy 4,8 litra sześć prędkości „mechanizm” (chociaż wariant proponuje i 6 automatyczne). Trzeba powiedzieć, że nowy produkt zachwyca dynamiką. Jego maksymalna wynosi 250 km / h, a „setki” ona przyspiesza w zaledwie 3,8 sekundy.

Światowej sławy marki

Naturalnie, nie można nie wspomnieć o Jaguar Cars. Firma ta została założona w 1922 roku i początkowo produkowane motocykle. Teraz jednak, ta firma jest światowej sławy producentem „lux” -class samochodu. Nie tak dawno temu, że przedstawiony opinii publicznej nowość – Jaguar XF 2016. Co ciekawe, ten samochód jest oferowany nie tylko z silnikami benzynowymi, które produkują 240, 340 i 380 KM Inne wersje będą wytwarzane z „olej napędowy” na „163”, konie, 180 i 300, odpowiednio.

Maszyny Anglia – jest nie tylko klasę samochodów „luksusowe” sport sedan i potężny. W Wielkiej Brytanii wciąż istnieje grupa, która produkuje wysokiej jakości SUV. A to – firma Land Rover, który ukazał się w 1948 roku. „Range Rover”, który wywołuje daną firmę, znaną na całym świecie. A w 2016 roku nowością będzie wkrótce na rynku w roku – zaktualizowany model „odkrycie”. Najważniejsze cechy SUV – aluminiowy korpus i nowy silnik z Ingenium. Również nadal dostępne diesel TDV6 i SDV 211 i 256 KM Oraz turbodoładowany silnik benzynowy 340 KM. a.

sport legenda

McLaren Automotive – światowej sławy firma zajmująca się produkcją drogich i wysokiej klasy samochodów sportowych. Historia firmy rozpoczęła się w 1963 roku. Ale pierwszy model produkowano wyłącznie do wyścigów. Dopiero w 1992 roku pojawił się pierwszy samochód produkcyjny. I to był McLaren F1.

Nie tak dawno temu, świat zobaczył nowość – McLaren 675LT. Pod maską, ten samochód ma podwójnym turbodoładowaniem 3,8-litrowy V8. Jego pojemność wynosi 666 „konie”. Czyli 25 litrów. a. dłużej niż jego poprzednik, który był 650S samochodów. Bardziej nowość lżejszy niż poprzedni wzór do 100 kg. I to nie może nie cieszyć, ponieważ zmniejszenie masy ciała ma pozytywny wpływ na dynamikę i zarządzania. Przyspieszenie do „setki” w 2,8 sekundy trwa nowość, a maksymalna kwota, jaka może zostać osiągnięta wynosi 330 km / h. A przecież wszyscy wiemy, że angielski samochody tej firmy nie są tanie. Tak, koszt nowego produktu zaczyna się od 350 tysięcy dolarów.

Rolls-Royce

Firma ta ma bardzo ciekawą historię. Wszystko zaczęło się na początku 1900. Najpierw była firma o nazwie Rolls-Royce. Produkuje samochody i silniki lotnicze. Ale w 1971 roku firma została zlikwidowana. To upaństwowiono i dostał firmy Rolls-Royce Motors. Jednak w 1998 roku firma sprzedała cały zaniepokojenie „BMW”. Więc teraz ona należy do niego. Ale samochody są nadal produkowane pod nazwą „Rolls-Royce”.

Być może jednym z najbardziej atrakcyjnych i oryginalnych samochodu jest nowością – Rolls-Royce Nautical Wraith. Ten model producentów oprogramowania stworzony wspólnie ze znanym brytyjskim klubu jachtowego. Model jest bardzo atrakcyjna – ma niezwykłą konstrukcję i niezwykle komfortowe wnętrze. A pod maską to potężny 6,6-litrowy silnik 524-konny samochód przyspiesza do „setki” w zaledwie 4,4 sekundy. To właśnie ta maszyna jest tylko jedna – jej troska zrobiony na zamówienie.

inne firmy

Poza wymienionymi firmami, istnieją inne marki brytyjskich samochodów. Lista Zdjęcia – wszystkie podane powyżej. Lista może być postrzegane jest jako nazwa Caterham Cars – to firma, która produkuje samochody sportowe oraz zestawów samochodowych. Daimler Motor Towarzystwo – ta sama firma brytyjska, nawiasem mówiąc, jeden z najbardziej „dorosłego” świata. Jego historia sięga 1896 roku.

Invicta – jak brytyjskiej firmy, która produkuje samochody sportowe od 1925 roku. Jednakże, było zamknięte na 50-latach nieparzystych, ale w końcu, produkcja kontynuowana.

I oczywiście, lista może być postrzegane marki MINI, która produkuje słynne „Mini Cooper” w 1958 roku.