523 Shares 3462 views

"Renault Espace 4": opis, dane techniczne, zdjęcia

"Renault Espace 4" – pełnowymiarową van. Czwarta generacja tej marki jest uważany za założyciela linii. Jego produkcja rozpoczęła się w roku 2003. Trzy lata później, samochód został poddany małych zmian, które wpłynęły tylko niektóre szczegóły projektu. Patrząc na „Espace” czwartej generacji, raz oglądany nowoczesnego stylu francuskim, który odpowiada epoce nowożytnej.


powierzchowność

Więc, co widzimy patrząc na „Renault Espace 4”? Przed nami oczekiwać wydłużoną lekko pieprzny kaptur. Wykonana jest pod lekkim kątem. Krata jest wąski, środek jest podzielony na dwie części. To miejsce sprawia, że logo firmy firmy – Chrome diamentu. Reflektory, a także okap jest podnoszony. Ze względu na to, jak się okazuje całkiem ciekawą formę: – dolną część wydłużonego prostokąta, górna – prawie trójkąta równoramiennego. optyka niejasno przypominają skrzydła motyla głowy. Zderzak masywny, składa się z dwóch części. Jeden z nich, drugi jest wykonana w kolorze czarnym – taki sam, jak całego samochodu. Mgła umieszczone w dolnej części zderzaka, mieć prosty kształt okrągły.

Na przednim skrzydle, „Renault Espace 4” wymawiane krawędzi, co daje atmosferę na nadkola. Okno linia równoległa do dachu ma łagodny łukowate. Na drzwiach, na dole znajduje się plastikowa nakładka na czarno. Duża tylna szyba, prostokątny kształt. rozszerzony optyka. Odbywa się od połowy samochodu niemal do dachu. Zderzak mały, nieco na korzyść linii głównej. Bagażnik drzwi ma dostatecznie duży rozmiar. W jego dolnej części wykonane specjalną wnękę na tablicy rejestracyjnej. Nieco wyższa flaunts nazwa modelu i logo firmy.

Trochę o rozmiarze

„Renault Szwajcarski 4” ma długość pojemnika 4661 mm szerokości dochodzi prawie do 1900 mm. Jeśli chodzi o wysokość wskaźnika, to nie jest stan ładunkiem wynosi 1 800 mm. Prześwit jest całkiem do przyjęcia – 175 mm. To zapewnia mu dobrą krzyża.

wnętrze

Teraz nadszedł czas, aby mówić o kabinie. Pierwszą rzeczą, jaką można zobaczyć kierowcę – to niezwykła tablica przyrządów. Przyciski sterujące znajdują się na drzwiach. Koła proste, ale bardzo wygodne. Wszystkie urządzenia są umieszczone w środku torpedy, z góry. W tym celu specjalną kieszeń wykonana. Istnieją dwa schowku: jeden znajduje się w centrum, drugi – przed fotelem pasażera.

„Renault Espace 4” – klasa samochód rodzinny, więc przestrzeń w kabinie jest za mało. Pierwsza linia składa się z dwóch foteli. Drugi – z trzech. Ostatni – dwa fotele. Ostatnie numery mogą zostać usunięte, jeśli to konieczne. Siedzenia są dość wygodne. Istnieje wsparcie boczne, regulacja oparcia. Po wyjęciu tylnych siedzeń, pojemność bagażu dotrzeć do prawie 2900. Litrów.

parametry techniczne

Model ten jest reprezentowany przez kilku rodzajów silników. Na przykład, „Reno Szwajcarski 4” ma objętość 1,9 napędowego – 1870 metrów sześciennych. CM. Moduł jest wyposażony w turbosprężarkę. Jest usytuowany poprzecznie. Moc – 120 "konie". Ma cztery cylindry. Typ – diesel. Ponadto, istnieją modele, które są wyposażone w silnik 2 litry. Ich zdolność wskaźnik wynosi od 150 do 170 litrów. a.

W tym liniowym przedstawiony silniejsze agregatów o objętości 3 i 3,5 litra. Tego typu ustawienia V6. Pochodzenie pokazuje Moc 180 koni, drugi – 245. Silnik „Renault Espace 4” położony jest w dowolnej konfiguracji tylko z przodu. Rosyjscy kierowcy będą mogli kupić samochód z najpotężniejszych jednostek. Inny kraj oficjalnie nie jest importowana.

Konfiguracja i cena

Natychmiast należy zauważyć, że samochód nie może być wywołana opcja budżet. A to oznacza nie tylko cenę, ale także możliwego wyposażenia. Już w „bazie” to prawie wszystkie elektroniczne systemy sterowania, karta chipowa o dostęp do wnętrza i do uruchomienia agregatu, różnych czujników i osiem poduszek powietrznych.

Oczywiście, można od razu zrozumieć, jakie treści nie jest tanie. Na przykład, "Renault Espace 4" (diesel, 170 koni) będzie kosztować właściciela prawie 40 tys. USD. A warto zauważyć, tylko podstawowe wyposażenie. Jeśli zdecydujemy najmocniejszy silnik 3,5 litra o nacisku 245 litrów. a. z kompletem uprawnień, a następnie za luksus trzeba zapłacić 57-60 tys. USD.

Każdy wybiera samochód na osobistych preferencji i możliwości, jednak warto zauważyć, że okazja wezwanie dość trudne dla Rosji „Renault Espace” czwartej generacji.