856 Shares 6387 views

Leczniczy olejek kamforowy do włosów

W odległej Chinach i Japonii rośnie niesamowite kamforę laurowy lub kamfory. To właśnie dzięki tej rośliny, z korzeni i drewna, które wydobywać cenny olej, ludzie mają wiele leków i preparatów kosmetycznych.


produkty do włosów

Studiowanie użytecznych właściwości oleju, który jest produkowany z tego drzewa, ludzie szybko znalazł zastosowanie w kosmetyce. Ze względu na przywracanie i właściwości środków do regeneracji, powszechnie stosowany olej kamfory dla włosów. Wyjaśniono dość proste, ponieważ przyczynia się do poprawy krążenia krwi w skórze głowy, a tym samym stymuluje metabolizm, przyczyniając się tym samym do wzmocnienia włosów. Ponadto, olejek kamforowy zastosowanie do włosów, ponieważ ma wpływ przeciwzapalny i suszenia, więc zaleca się, aby w stanie zapalnym skóry głowy. Również praktyka stosowania tego narzędzia, aby utworzyć maskę medycznej i szampon dla kruchych i włosów przetłuszczających się. Niektóre z tych przepisów chciałbym się z wami podzielić.

Szampon do włosów przetłuszczających się

Aby przygotować w domu, takich jak szampony należy jeden bicz żółtka jaja, które powinny być rozcieńczane dwóch łyżek oczyszczonej wody, a następnie dokładnie mieszany dodając olej kamforowy. Instrukcja mówi, że szampon do włosów w domu będzie prawdziwą nagrodą. Jeśli używamy go regularnie przez 14-15 dni, staną się błyszczące i obszerne. Warto wspomnieć, że fundusze powinny być stosowane w suchym i na mokre włosy i palców, aby wykonać ruch kołowy, pocierając korzeni leczniczych szampon.

Przepis na suche włosy

Jest to zazwyczaj przyjmuje się, że olejek kamforowy służy do pielęgnacji włosów, podatne na tłuszczu. Można jednak przygotować szampon, który będzie dla włosów suchych. Najważniejszą rzeczą jest, aby używać go cały czas, ale tylko w przypadku zapalenia lub podrażnienia skóry głowy. Wystarczy zastosować przygotowany szampon 6-8 razy, a następnie przejść do korzystania z innych środków. Receptura tego szamponu jest dość prosta i obejmuje 3 łyżeczki łopianu oliwą trzy krople olejku z drzewa herbacianego, 5 kropli olejku kamforowego i jednym żółtkiem. Tę mieszaninę dobrze wymieszano i naniesiono na mokre włosy, przecierając przez 5 minut w korzeniach.

Robimy przeciw wypadaniu włosów specjalną maską

Wielu ludzi zmierzyć się z problemem wypadania włosów, więc olej kamforowy do włosów została ulga. Instrukcje dotyczące jego stosowania jest dość prosta, a w połączeniu z innych pożytecznych składników odżywczych i może łatwo zrobić prawdziwy cud maskę. Jest to konieczne, aby przyjmować jedną wyciśnięty sok z cytryny niej i miesza z 5 ml olejku kamforowego. Tę mieszaninę należy wcierać w korzenie włosów na 17-20 minut. Po głowie powinien owinąć folią i pozostawić na 35-45 minut. Jeśli nie masz reakcje alergiczne na olejku kamforowego do włosów, można pozostawić tę maskę na całą noc. Kurs trwa 15 codziennych zabiegów. Maska przemywa ciepłą bieżącą wodą, w dużych ilościach.

Jak widać, olej kamfora, cena jest na tyle niska, można użyć różnych rodzajów włosów, a jesteś zobowiązany uzyskać świetny wynik.