430 Shares 7590 views

Kos Waterfall – jak tkać go od długich i krótkich włosów?

Każda dziewczyna wie, jak splot warkocze, to tkwi w nas przez naszych matek i babć. Jednak nie każdy może stworzyć piękną i modną fryzurę z błyszczącym magazynu. Wiele osób błędnie uważa, że luźne włosy wyglądają niechlujny i zaniedbany. Jest to duży błąd. Fryzura kosa wodospad wygląda bardzo delikatny, elegancki i pełen wdzięku. Dlatego też słusznie zasługuje na współczucie nie tylko wielu romantycznych panienek, ale także kobiety biznesu, stając się jednym z najbardziej poszukiwanych i popularnych typów siatki. W celu dokonania takiego oryginalną fryzurę, nie trzeba specjalnych umiejętności i wiedzy. Wystarczy do chęci wyglądać dobrze, trochę wyobraźni i smaku!


Kos Waterfall – jak tkać?

Ta opcja jest idealna fryzury na długie włosy. Choć wygląda dość trudne, jego stworzenie nie zajmie Ci dużo czasu i wysiłku. Następujące szczegółowe instrukcje, dowiesz się, jak wykonać warkocz wodospad jak tkać go w długie loki. Rozpatrzmy szczegółowo. Teraz jesteś gotowy:

1. Przede wszystkim trzeba dokładnie przeczesać włosy grzebieniem z szerokimi zębami i lekko je nawilżyć. Aby to zrobić, należy skorzystać z natrysku. Jeśli nie masz jeszcze można użyć pustą butelkę spod natrysku.

2. Teraz można przejść bezpośrednio do tworzenia fryzur. Zdecydować, po której stronie rozpoczęciem tkania. Częściej niż nie wolą robić to od prawej do lewej.

3. Teraz zacząć tkać normalny warkocz, skręcając loki razem. Czy to trzy razy, zaczynając od skrajnej prawej żyły, do czasu, aż dojdziesz do lewej. Tkana dodatkowa część włosów w nim, a następnie perekin'te plecionka w centrum.

4. Teraz jest najtrudniejsza część tworzenia fryzury warkocz wodospad. Jak tkać na? Niżej prawą żyłę. powinien zwisać swobodnie.

5. Zaznacz niewielką część włosów i tkanin go do zamka z uprzednio obniżony.

6. Kontynuuj plecionki aż po przeciwnej stronie głowy.

7. Na koniec włosy zablokować niewidoczne i udekorować niektórych oryginalnych akcesoriów. Teraz, wodospad twoich loków gotowy! Pozostaje w przypadku małych – do wprowadzenia gwoździa blokującego i cieszyć się jego pięknem i odparcia.

Kos Waterfall – jak tkać na krótkie włosy?

Zasady tkackie nie różnią się od tych, które zostały opisane powyżej dla długich włosów. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić – to na każdym kroku naprawić skręcone włosy lakierem (co najważniejsze nie przesadzaj, albo warkocz będzie wyglądał nienaturalnie) i niewidoczne. Następnie włosy będą wyglądać schludnie i zamki nie kruszą się w najbardziej odpowiednim momencie! Pamiętaj, że nic nie jest niemożliwe.

Kilka słów na zakończenie

Jeśli jeszcze nie zorientowali się, jak stworzyć warkocz wodospad, splot schemat pomoże Ci stworzyć oryginalną fryzurę. Znajdź go i zbadać nie tak trudne. Dowiedziawszy warkocze tkackich, zawsze można zajrzeć do odparcia i eleganckie. Jak wiadomo, takie fryzury nigdy nie będzie nieaktualny i nie wychodzi z mody – może być absolutnie pewien!