342 Shares 9849 views

Wąsy u dziewcząt – przyczyny i metody pozbycia się ich

Wąsy z dziewcząt – dość nieprzyjemna sprawa dla młodych piękności. Wydawałoby się, że włosy na twarzy – to czysto los człowieka, z którymi robią świetną robotę. Ale nie, wiele dziewcząt ma także długie i trudne, aby pozbyć się pistoletu (i do kogo i od włosia) na twarzy.


Wąsy dziewczęta. przyczyny

Pojawienie się na wąsach kobiet może być spowodowane wiele czynników. Co do zasady, wąsy dziewczęta – jest wynikiem zaburzeń hormonalnych, gdy istnieje nadwyżka w organizmie hormonów męskich. Dlatego nagłe pojawienie się zarostu powinien odwiedzić endokrynologa, który wyznaczy dostarczanie analiz, a jeśli to konieczne, traktowani.

W przypadku stwierdzenia naruszenia hormony działa, przyczyną wąsy u kobiet jest dziedziczność. Wszakże nawet tendencja do wzrostu owłosienia mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Problem ten jest szczególnie zaniepokojony dziewcząt rasy białej. Ale nie wszyscy tak źle, jak wiele osób zdaje sobie sprawę, i ten paskudny drobiazg jak dziedziczną wąsy dziewcząt, dość łatwo rozwiązać. Zobaczmy, co zrobić w tej sytuacji.

Usuwanie zarostu dziewcząt

Istnieje wiele sposobów, które pomogą pozbyć się zarostu. Jeśli nie będzie go usunąć ręcznie, można korzystać z usług salon piękności, w którym możesz zostać poproszony, aby wykonać zdjęcie lub elektrolizy. Metody te pozwalają pozbyć się niechcianych anten około miesiąc. Ale są one bardzo drogie i trochę bolesne.

Wiele dziewcząt są używane do radzenia sobie z tym problemem na własnej obsesji. Na przykład, jeśli masz tylko kilka dodatkowych włosy, które bardzo dobrze, jesteś znudzony, można odwołać się do pęsety i po prostu wyciągnąć je. Robi to najlepiej po kąpieli lub prysznicu, ponieważ skóra na parze, proces ten będzie szybsze i mniej bolesne.

Można również używać starego sposobu naszych babek – wąsy wybielające 3-5% roztworu nadtlenku wodoru. Aby to zrobić, muszą zwilżyć wacikiem i stosować na miejscu wzrostu włosów 1,5 godziny. Wykonaj te czynności, których potrzebujesz na co dzień tak długo, jak włosy nie staną się białe. Ale z tej metody powinny być bardzo ostrożnym, te dziewczęta, których skóra jest bardzo wrażliwa – można go spalić.

Jednym z najbardziej skutecznych i nieszkodliwym sposobem pozbycia wąsami jest depilacja cukier. Aby przygotować pastę, trzeba będzie łyżkę wody, 10 łyżek cukru i soku z połowy cytryny. Wszystkie składniki są mieszane w rondlu i umieścić na wolnym ogniu. Parzonej tej masy aż do momentu cukier topi się i uzyskuje barwę. Następnie mieszaninę chłodzi się i stosuje się do wąsów, a na górze umieszcza się taśmę z tkaniny, która po zagęszczeniu cukru trzeba ciągnąć gwałtownie (w kierunku wzrostu włosa). Oczywiście, procedura jest nieprzyjemne, ale
bardzo skuteczne. Jeżeli po miała podrażnienie skóry nanieść krem kojący tym miejscu. Taka opcja pozbycia wąsami może zastąpić woskowanie, i to jest idealne dla tych, którzy mają bardzo grube włosy i grube.

Wielu właścicieli anten przynajmniej raz, ale to była myśl o ich golenie. Ale nie trzeba! Po tym wszystkim, z każdym kolejnym goleniem będą rosnąć nawet grubsze i ciemniejsze. Naturalnie, aby pozbyć się z nich będzie już trudne.