138 Shares 7599 views

Ksenia Nazarova: biografia, filmografia

Ten nowoczesny aktorka jest wśród młodych, utalentowanych gwiazd. Ona – nie jest częstym gościem na ekranie, ale dziewczyna jest nadal możliwe, aby zebrać informacje. Ksenia Nazarova – aktorka, piosenkarka, gospodarz i piękne kobiety – będzie bohaterka tego artykułu.

fuks

Wielu powie, że jest to „bojownik niewidoczny z przodu” i będzie dobrze. Aktorka nie chwali główne role, jej osiągnięcia nie należą wybitne obrazy zyskały uznanie masowego widza. Ona chętnie zgadza się na wtórne obrazy są rzadko spotykane w miejscach publicznych, i nadal znajduje czas dla różnych innych niż podstawowy zawód, hobby. Kim jest ta Ksenia Nazarova?

Artistry we krwi

Xenia talent jest różnorodny. Podobnie jak większość dziewcząt, które marzą o szczęśliwej przyszłości, buduje iluzję, że pewnego dnia stanie się znana aktorka. Urodziła się w 1978 roku w Petersburgu. Dzieciństwo nie pamiętają niczego specjalnego, a specjalny nie uważa siebie. Ksenia Nazarova urodził się w zwykłej rodzinie. Wśród krewnych nikt nigdy nie mówił o zawodzie aktora i Xenia został pierwszym w rodzinie, która zaczęła się rozwijać w tym kierunku.

właściwy wybór

O podboju antenowego Xenia nigdy zapomnieć. Nawet kiedy byłem w szkole. inscenizacje za każdym razem wzmocnić chęć zrealizować swoje marzenie. Po jedenastej klasie Ksenia Nazarova zdecydował się na najważniejszy krok w życiu i udaje się do Akademii Teatralnej w Petersburgu. W tym czasie myślała, że mury tej placówki wydała wielu młodych artystów, którzy później stali się znani gwiazdy. Chciała zobaczyć się wśród nich. Xenia wybrał Wydziału Aktorskiego, ukończył Akademię w 1998 roku.

Pierwszą rzeczą, Teatr

Ale złamać go do widzów, aby rozpocząć znacznie wcześniej. BDT teatr siedzenie otworzył swoje podwoje dla nieznanej aktorki. Na scenie zagrała w kilku produkcjach, łącząc ją ze studiów. Ksenia doskonalił swoje umiejętności, które się przydać później spektaklu dyplomowym. Po oficjalnym zamawiającego dramatycznej aktorki w trupy podstawowej struktury weszła już Kseniya Nazarowa.

Aktorka znakomicie przeprowadzone główne role w wielu produkcjach. Wśród nich, „Mieszczanin szlachcicem”, „Maskarada”, „California Suite” i innych sztuk, stała się klasycznym świecie. Xenia jest doskonale reinkarnacji w studentów, konkubin, pokojówki, pokojówki. Będzie to jej pomóc w przyszłej karierze telewizyjnej.

Po Xenia przyznał, że trudno jest dokonać wyboru między teatru i telewizji. A dlaczego? Rozwija się w obu kierunkach, a żaden z nich nie chce opuścić.

Co poważny nie będzie chciał być generałem?

Wszelkie teatr-nawiązań, zwłaszcza niedawno wydany, chcąc podbić publiczność. Nazarova karierę w filmie zaczyna serią części bit w serialu „The Streets of Broken Lampy”, „Gangster Petersburg”, „Polowanie na Kopciuszka”, „Narodowy Security Agent”. Tak się składa, że większość rosyjskich obrazów karnego detektyw gatunku nakręcony w Petersburgu, rodzinnym mieście Xenia. Nie jest zaskakujące, że jest ona zaangażowana w nich. W 2000 roku na ekrany melodramat Lew Durow „moon ogród pełen był” oznaczony na Festiwalu Filmowym w Moskwie, a rok później – „Miłość i inne koszmary” Choć jest to pierwsza poważna aktorka telepracy. Brak ciekawych propozycji ponownie zmuszony do zwrócenia uwagi na serialu. Mówią, że jeśli aktor jest w nich zbyt zainteresowany, aby wydostać się z „mydła” gatunek staje się coraz trudniejsze.

bardziej różnorodne

Udział w słynnej filmowej adaptacji „Mistrza i Małgorzaty”, a nie uciekać od naszej gwiazdy. W ramach wspólnego projektu z Białorusią 2005 „Gentle Winter” dostaje główną rolę Ksenia Nazarowa.

Biografia Xenia zawiera mało znane, ale na pewno interesujące dla jej fanów faktów. W 2000 roku tymczasowo część popularnej grupy Girl „Strzałki”, który wystąpił w teledysku do piosenki „Boomerang”. Pasja do muzyki doprowadziła ją do telewizji jako wiodący kolumnie „Pro-news” na kanale „Muz-TV”. Ponadto, podczas Xenia z 2004 to program na "Ren-TV", "Natural Selection".

Aktorka nie lubi udzielać wywiadów. W szczególności wielbiciele jej talentu i nie wiem powody zajęło pseudonim, zastępując nazwę Xenia Vladislav; w kredyty z jej obrazów są na wiele sposobów. Ona nie jest żonaty. Ma dobry wygląd, może stać się wzorem. Jej zdjęcia, jednak zdobić okładki magazynu jest niezwykle rzadkie.

Wiele twarzy Kseniya Nazarova

dorobek obejmuje innych niewymienionych kinoraboty:

  • „W lustrze Wenus” (1999).
  • "W imieniu Baron", "Mole 2", "Pure Life" (2002).
  • "Gdzie Miłość Lives" (2006).
  • "Sea Devils 2" (2007).
  • "Demon" (2008).
  • "Moja starsza siostra" (2008).
  • "Latający Squad" (2009).

Wśród najnowszych projektów Ksenia Nazarova – serial kryminalny „Witness Protection” (2011) oraz dramat przygodowy „Jestem cofające śmierci” (2012). Od tego czasu aktorka nie pojawia się na zdjęciu. Mamy nadzieję, że do szybkiego powrotu do nowego ciekawego projektu.