590 Shares 7807 views

Na drutach dla dzieci – gorący temat macierzyństwa.

Przez wiele wieków, przyszłe mamusie mogą przygotować posag dla swoich dzieci. Prawdopodobnie ten instynkt budzi się na kobiety w ciąży, a oni szukają każdy możliwy sposób do swoich niewykorzystanych zdolnościach: nauczyć się szyć, czy po raz pierwszy w moim życiu objęciu szprychy. Na drutach dla dzieci daje prawdziwą radość, małe rzeczy zawsze okazują się dobre, a ich produkcja nie zajmuje dużo czasu, co daje szybkie rezultaty. Ale to nie jest ich największym atutem, że zainwestował część duszy i kochającym sercem. Ponadto, powinny być wygodne, funkcjonalne i związane z przędzy ekologicznym.  


Na drutach dla dzieci wymaga specjalnego podejścia do wyboru przędzy. Skóra dzieci jest bardzo delikatna i często skłonność do reakcji alergicznych. Głównym wymogiem – przędzy o wysokiej jakości. Nie jest konieczne, aby kierować się ceną – nie jest dobrym produkcja producentów krajowych oraz w przystępnej cenie. Cała uwaga w wyborze przędzy należy zwrócić na jego skład.

Bawełna, jedwab, wiskozy, wełny, alpaki, wełna Merino (to jest miękka i nie kłujące) – bardziej naturalną strukturę, bardziej odpowiedni gwint na drutach dla dzieci. Moher, angora, poliamidy, nici z lurex – to włókno powinno być unikane lub używane w produkcji ubrań dla dzieci. Jeżeli skład mylić lub nie ufa producentowi, sprawdzić wątek na „naturalność” może być stary „przestarzały” metoda: mały kawałek nitki trzeba spalić. Włókna pochodzenia naturalnego spalania popiół formy i roztopionego syntetyczny i zamieniają się w spotkaniu z tworzywa sztucznego.

Jeżeli spalanie naturalnej wełny, emanuje zapach palących się materiałów i drutach dla dzieci z wełny jest bardzo popularny. Taka przędza nadaje się do dokonywania swetry, sukienki, garnitury, i oczywiście, kapelusze i trzewiki. Gotowe elementy są miękkie, elastyczne, a ich przyjemność trzymać w dłoniach i przycisnął do ciała, są dobrze utrzymane, ciepłe. Dzieci najbardziej przyjemny wełny merino – cienka i puszyste, bardzo silna na jakość – nie podrażnia skóry dziecka. Ale musimy być ostrożni, bardzo małe dzieci mają tendencję do wszystkich smaku i jest wysoce niepożądane, które piętrzą towarów wełnianych na okruchy usta.

Bawełna ma swoje zalety, ma naturalną bazę, takie przędza uniwersalny. Chociaż bawełniane długie wysycha, i to, co z niego często usiąść i zdeformowane do noszenia, jego popularność nie spada. Nawet w okresie letnich upałów daje uczucie chłodu. Na drutach dla dzieci szydełka dobrze z bawełny, nie ma elastyczność, a dobrze dobrane wzory pozwalają igła kobiety tkają pierwsza klasa ażurowe. Kompozycje przędza z bawełny są często spotykane, ale jeśli taka przędza przyjmuje się rzeczy dziecięcych, bawełna procentowa nie powinna być mniejsza niż 45-50% całkowitej kompozycji, i to jest dobre, jeśli reszta upadku na jedwabiu jedwabiu lub akrylu.

Ważną rolę odgrywa grubości w dziewiarskiej i skręcania wątku. Knitting na szprychy mashly ciasno skręcone nici jest trudne, dlatego najlepiej do przędzy szydełka. Jeśli używasz igły, może się okazać, płótno jest zbyt sztywny lub bezkształtna, wyeliminować tę wadę jest bardzo trudne, nawet po wyrównaniu żelaza przez mokrą tkaniną. Co do grubości przędzy, ubrań dziecięcych, tradycyjnie wolą cieńszą nić. produkty dla dzieci są zazwyczaj bardzo małe i grubości przędzy będzie wyglądać nieestetyczne. Wyjątkiem może być wykonane przez płaszcz dziewiarskich, poncza, kombinezony. Grubość przędzy zawsze mogą być widoczne na opakowaniu oznacza, liczbę metrów na gram. Grubość przędzy od 135 m do 50 g lub od 200 do 150 m g będą optymalne dla małych dzieci.

Nie tak ważne, po tym wszystkim, co nitka wybrano sohdaniya rzeczy dla dziecka. Znacznie ważniejsze jest Miłością i delikatne uczucia, ona wchłonąć podczas pracy!