507 Shares 4855 views

Jak zrobić sobie tatuaż z henny: Strona Receptura

Tatuaże były w modzie w każdym czasie, ale wiele z nich nie odważył się ozdobić swoje ciało z powodu strachu przed bólem i igieł. tatuaże tymczasowe, lub temptu – nie jest rozwiązaniem, ponieważ farba jest używana do nich nie są całkowicie zmyte, a pozostałe do usunięcia plam nie jest zbyt przyjemny sposób. Dzisiaj, w każdym salonie tatuażu wie jak zrobić sobie tatuaż z henny. Różni się on od temptu który całkowicie zmyty z upływem czasu. Moda ciało malować piękne wzory henną przyszedł do Europy z Indii, który z kolei pochodził z Bliskiego Wschodu i Afryki. W współczesnych Indii, wzory henna stosowane są do organizmu tylko podczas rytuałów religijnych.


Przed , jak to zrobić tatuaż z henny, konieczne jest znalezienie odpowiedniego barwnika. Proszek stosowany do farbowania włosów, a nie jak do ciała. To niewystarczający sproszkowany i zanieczyszczenia. Henna tatuaż ma jasnozieloną barwę i bardzo drobnego mielenia. Taki proszek „lęk” światła i wilgoci, tak więc musi być przechowywane w suchym i ciemnym miejscu. Jeśli prawidłowo przechowywany może być stosowany przez cały rok.

Rozpoczęcie procesu, określić wzór kolorów. Normalny proszek daje bardzo bladą, prawie odcień skóry. Aby tatuaż jaśniejsze, musi być rozpuszczony w zimnej wodzie kilka kryształków grafitowym i rozcieńczyć wodą henna w proszku. Ponadto, można kupić gotową pastę z henny różnych kolorach.

Tak, jak zrobić sobie tatuaż z henny w domu? Po pierwsze, ze proszek henny jest niezbędne do gotowania makaronu odpowiednią konsystencję, stosowanie metalowych naczyń nie powinno być.

Istnieje kilka receptur, ale idziemy do najbardziej prosty sposób. Wycisnąć sok z cytryny i dodać trzy łyżki nim w filiżance gorącej i herbaty silny. Istnieje również dodać 5 melabia kropelki oleju. Jeśli jest to pożądane, herbata może być zastąpiony przez kawę i egzotycznych – olej eukaliptusowy i oliwek. Wynikiem jest roztwór katalizatora. Olej to podcherkivet zapach henny i ułatwia wytłaczanie mieszaniny z rury, herbata zwiększa bogactwo pasty kolor i stosując mieszaninę soku z cytryny jest lepiej wchłaniane przez skórę. Jedna część gorącego roztworu należy zmieszać z proszkiem cztery części henny.

Do uzyskania jednorodnej pasty, można ponownie przejść proszku przez szlifierki. Otrzymana masa powinna mieć konsystencję błota. Odstaw na godzinę i pół – i dostać się do pracy.

Przed wykonaniem tatuażu z henny, skóra powinna być odtłuszczona. Następnie zastosowano wzór obwodu. Najprostszym sposobem na to jest przez szablon, który można wyciąć z cienkiej folii z tworzywa sztucznego. Gotową pastę umieścić w folii stożek tatuażu lub standardowej strzykawki i stosuje się go na skórę za pomocą pędzla.

Zastosować można wkleić i drewnianego lub plastikowego kija, ale używać do tego metalowych przedmiotów nie powinno być. Gruba warstwa musi być stosowany w pętli rysunku i pozostawić na 30-40 minut, aż do uzyskania pasty wchłonięty przez skórę. Wszystkie konieczne usuwa się mokry wacik bawełniany. Jeśli chcesz całkowicie pokolorować rysunek, pasty rozprzestrzenianiu na niej drewnianą łopatką, – Grubsza warstwa pasty, tym ciemniejszy odcień wzoru.

Niewielu wie jak zrobić sobie tatuaż z henny. Po tym, musimy nauczyć się zachować rysunek. Osusz nie powinna być mniejsza niż 8 godzin. Rysunek nie zamglony owinąć go folią i zamocować lub pokrycie kilkoma warstwami lakieru do włosów.

Gdy pasta z henny jest sucha, delikatnie zeskrobać go z tępą stroną noża, ale w żadnym przypadku nie należy spłukać wodą. Pozostała masa może być czyszczone z sokiem z cytryny. Aby dowiedzieć pozostał nieco dłużej przed zabiegi wodne, wytrzeć go z olejem roślinnym. Uszkodzenie może spowodować częsty kontakt z ubraniami, myjka, mydło i zarośla, a także do golenia lub usuwanie włosów.

Wreszcie, przed wykonaniem tatuażu z henny, zastanów rysunek, zmyj go natychmiast, ponieważ nie uda.