133 Shares 1761 views

Jak zrobić sobie tatuaż w domu

Jako domu zrobić tatuaż teraz nie będzie działać, ponieważ potrzebują specjalnej maszyny (i jest to niebezpieczne), omówione w artykule trafi wyłącznie na tymczasowe tatuaże, bezbolesne i łatwo zmywalne. Takie tatuaże robi i w salonach, ale jest dość drogie, a do których takie wydatki, jeśli można zrobić wszystko samemu, zwłaszcza, że procedura nie jest tak skomplikowane jak się może wydawać. Warto spróbować, a ostatecznie będzie można poddać się z różnych wzorów tatuaż na dowolnej części ciała.


Czego potrzebuję? Jak zrobić sobie tatuaż w domu? Wszystko to będziemy wyjaśniać w sposób wystarczająco szczegółowy, tak, że każdy może mieć pożądany wzór na własną rękę i bez wychodzenia z domu (z wyjątkiem jedynego magazynu narzędzi i farb).

Tymczasowy tatuaż w domu można zrobić z henny. Będzie ona trwać kilka tygodni, a następnie zmyć wodą, bez żadnych specjalnych narzędzi do demontażu. Henna farba wnika tylko w górnej warstwie skóry i schodzi z niego.

Sam rysunek jest stosowana z pergaminu i stały farbą henna wzornika. A jeśli masz talent do rysowania, można to zrobić bez pustego szablonu. Gotowe mieszanki henna rysować tatuaże dawna sprzedawane w wyspecjalizowanych działów w sklepach. Przygotowanie mieszanki może być w domu. Wiele receptur.

Jak zrobić sobie tatuaż w domu henny? przepis №1

Henna wybrać zielony (40 g), a nie do barwienia włosów i sklepach kosmetycznych. Dodanie henna, główny składnik staje się albo kwas cytrynowy lub wapna soku. Wszystko inne w domu prawdopodobnie znajdzie: 2 łyżeczki herbaty i kawy mielonej.

Po pierwsze, 0,5 l wody do wrzenia, dodano herbaty i kawy, i gotować przez około jedną godzinę. Wyłącz gaz i wprowadzić proszek delikatnie Henna natychmiast niszcząc grudek. Ostatnią rzeczą, dodaje sok z cytryny. A tym bardziej, im bardziej nasycony kolor będzie gotowanego pasty (do 3 łyżeczek). Można dodawać i specjalne barwniki, jeśli można znaleźć je na sprzedaż.

Farba gotowy musi być pozostawiony przez 3 godziny w lodówce (nie w zamrażarce).

przepis №2

Litrach wody miesza się z 250 gramów proszku henna. Dodaj 2-3 kropli olejku eukaliptusowego. Mieszaninę następnie nakłada się na korpus za pomocą wzornika, a następnie potraktowano mieszaniną soku cytrynowego i cukru łyżka do malowania lepiej wchłaniany.

Jak zrobić sobie tatuaż w domu z pomocą pergaminu i szablonu?

W tym czasie można przygotować pergamin: umieścić na niej rysunek za pomocą pióra w wodzie. Można to zrobić bez pergaminu, natychmiast wyciągnąć znacznik na ciele pożądanego wzorca. I szablon: wyciąć wzór do niej później mogą być pokryte farbą czerpiąc z henny.

Podczas korzystania łupinach w miejscu rysunku trzeba przygotować: oczyścić alkoholem lub zarośla, a następnie smarować roll-on dezodorant, to pomoże rozwiązać linii prześledzić znacznik. Konieczne jest jedynie, aby nacisnąć pergamin dobrze do skóry.

Jak zrobić sobie tatuaż w domu henny? Wybierz narzędzie.

Wykonane z barwnikiem henny pomoże zapiąć rysunek tatuaż na skórze. W przypadku jego stosowania można użyć dowolnego narzędzi: szeroką szczotkę do barwienia stencils luki; i wyciągania ścieżki – wacikiem wykałaczki, igłę (tępy koniec). Nadwyżka tusz dopuszczone do rysowania konturu następuje natychmiast usunięte.

Henna jest szybko wchłaniany przez skórę, ale farba musi dokładnie wyschnąć. W ciągu 2 do 8 godzin. I pożądane jest, aby trzymać je w słońcu do malowania stał się bardziej nasycony kolor. Gdy tatuaż jest sucha, można przelewać na tatuaż z lakierem do włosów, aby naprawić obraz. Umieścić pożądany do mycia w ciągu następnych 2 dni tatuaż. I przed myciem po dwóch dniach jest lepiej smarowany olej słonecznikowy, aby chronić tatuaż wzór. Nie martw się o ubrania: henna tatuaż rysunek pozostawia żadnych śladów na jej temat.

Dokonaj tymczasowy tatuaż w domu nie jest tak trudne. Ale to, co jest wynikiem i jak zaoszczędzić pieniądze! W salonach kosmetycznych taki tatuaż będzie kosztować 400 rubli. Pergamin, pióro, henna i kilka limonki są 2 razy mniej. Chociaż, oczywiście, po raz pierwszy można dostać tatuaż nie jest tak piękny, więc należy udać się raz do salonu i wykonaj czynności zawodowych. Warsztat ten pomoże Ci opanować sztukę własnej bio-tatuaż.