694 Shares 7614 views

Jeśli życie toczy się „źle”. Skąd mam wiedzieć, czy istnieje szkoda mi?


Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie: „Skąd wiesz, czy nie ma uszkodzeń mnie?” – niech zdefiniowanie pojęć. Rozważymy energetyczną ludzkiego ciała, które nie jest widoczne. To może być tylko doświadczony i po dobrym treningu. Korupcja – jest negatywnym programem, który jest wykonany w tym samym polu. Mocuje się je tam i zaczyna działać, czasami powodując nieodwracalne szkody dla ludzi. Jej energia ma ciemną barwę. Ale aby zobaczyć je może jedynie jasnowidzów. „A sam jaki sposób dowiedzieć się, czy nie ma uszkodzeń mnie?” – pytasz. Spójrzmy na kilka prostych sposobów.

Jak rozpoznać, czy nie ma uszkodzeń: korzystanie z wosku

Ta metoda jest bardzo prosta. Użyj go, każdy może. Aby to zrobić, trzeba będzie Pialat czystą wodą, wosku i łyżką. Przed rozpoczęciem rytuału aby się modlić. Zapytać większą moc, aby otworzyć oczy na wydarzeniach, które są ukrywane przed wami teraz. Uchwyt trzeba coś takiego: „Pytam was, Siła Wyższa, pomóż mi zobaczyć co nie dociera do mnie, ale zepsuć swoje życie, niech wpływ pomóc mi zobaczyć, że nałożyły i jak sprawdzić, czy mnie zniszczyć! „wosk jest konieczne do stopienia świecy, umieszczając ją we wstępnej łyżką. Kiedy wszystko się rozpuści, wlać go do wody. Powstały wzór wosk dokładnie brane pod uwagę. Uszkodzenie będzie oznaczać każdą podpowiedź diabelskiej obecności w obrazie. To może być droga z piekła, straszna osoba lub cokolwiek innego tego rodzaju. Ten straszny obraz natychmiast uderzył, nie musiał wymyślać!

Skąd mam wiedzieć, czy istnieje szkoda mi? oznaki zewnętrzne

Jeśli wynik poprzedniego eksperymentu okazało się „pozytywne”, to znaczy, że zobaczyłem znak na ujemny wpływ wosku, konieczne jest, aby przeanalizować swoje życie. Spójrz część, która nie podoba się przebieg zdarzeń. A potem kontrast fakty opisujące negatywne skutki energii wymienionych poniżej. Oznaki pogorszenia :

– regularnie występujących kłopotach różnych właściwościach: nie mają czasu na transport, ukraść lub zepsuć przy pracy nie może dostać się dalej, i tak dalej;

– stale czuć wyciskany, słaby energię "left you";

– jesteś drażliwy ponad miarę, nawet malutki nieprzyjemny fakt może cię wyprowadzić z siebie, uzyskać histerię;

– całkowicie brakuje wiary we własne siły;

– często chorują.

W przypadku wystąpienia takich przesłanek (wszystkich lub niektórych) znajdują, a następnie kierować droga do „babci”. Lepiej jest nie do opóźnienia, ale pozbyć się negatywnego wpływu. Im dłuższy program jest outsiderem w swojej dziedzinie, tym trudniej pozbyć się efektów swojej pracy.

Łatwy sposób określić negatywnego wpływu

Do pracy z woskiem potrzebują wyobraźnię. Jeśli widzisz oznaki uszkodzenia w ich życiu, ale nie widzi wylany na zdjęciu, a następnie spróbuj w inny sposób, aby odpowiedzieć na to pytanie. Do pracy potrzebny jest świeca kościół i wolnego czasu. Co zrobić i jak? Aby dowiedzieć się, czy uszkodzenie, to nałożona będzie „rozmawiać” ze świecą. Módl. Siedzieć przed zapaloną świecą i patrząc na światła, pamiętam wszystkie ich problemy. Stopniowo, „martwić”, które dbają o niedawno. Nie spiesz się. Poczuj horoshenechko te sytuacje. Jeśli świeca odpowiedział trzaski błyski ognia, to jest negatywna. Jeśli uszkodzenie, kapie z wosku będą malowane w ciemnym kolorze. Jeśli reakcja nie jest widoczny, to jesteś po prostu zbyt oszukać siebie. Wszystko w porządku, uspokoić i przestać myśleć o „wróg” ataku.