90 Shares 6988 views

Ekspert do protokołu, jak prawidłowo wyciąć jeansy szorty

Jeans – Odzież uniwersalna. Mogą one pełnić wiele lat jako spodnie, a następnie skręcić w krótkich spodenkach i używać więcej niż jeden sezon wiosenno-letni. Tylko dla magicznej transformacji trzeba znać pewne subtelności techniczne.

Faza przygotowawcza

Jak wyciąć jeansy szorty: rozważyć szczegółowo nieco później. Tymczasem zaymomsya omówienie wspólnych punktów:

  1. Po pierwsze, wybrać te spodnie, które pasują dobrze na ciebie. Pamiętaj: jeśli dżinsy zbyt szeroka w biodrach, workowate pośladki, czy jesteś trochę tłoczno – widok Odśwież będzie bynajmniej luksusowe.
  2. Po drugie, struktura. Dla niewtajemniczonych: kwestia „jak wyciąć jeansowe spodenki pod” nie ostatni roli odgrywanej przez rodzaj materiału. Idealne 100% bawełny lub tkaniny z niewielką domieszką włókien syntetycznych. Wtrącenia gumowe, rozciągliwy materiał w tym przypadku będzie stać zła obsługa, i spodnie lepiej nie eksperymentować. Ale wam znane c / b również dobrą wydajnością na leczenie.
  3. Teraz ten mały trick, w jaki sposób prawidłowo wyciąć jeansowe spodenki pod spodem. Jeśli zbyt szerokie i luźne spodnie wybrałeś kilka razy umyć je w maszynie i dobrze wysusz. Z pewnością są one trochę usiąść i wtedy nie będzie dokładnie pasuje ci. Pamiętaj, że już są odcięte rzecz na pewno jest zmniejszona.

Wybór stylu

Zgadnij kształcie – jest nie mniej ważne niż dowiedzieć się, jak wyciąć jeansowe spodenki pod spodem. Można dokonać capri, bermudy, bryczesy. Każda część garderoby ma swoje osobliwości. Capri, jeśli są one cięte na kostce lub połowy łydki, będzie świetnie wyglądają z butami i niskich i wysokich obcasach. Ponadto, jest to opłacalne rozwiązanie, jeśli naprawdę jeszcze nie zdecydowali się na długości. Pozwoli im krótszy w stanie w każdej chwili! A jeśli masz jakieś dżinsy zbyt duży, można umieścić na mankietach nogawek: nieporadność będzie częścią stylu i nie będzie już psuć widoku, ale raczej podkreślają subtelność i elegancję talii. Ale załóżmy, Bermudy długość do kolan i powyżej połowy uda. Są dobre i na napięty postaci lekko spalony. Należy o tym pamiętać, myśląc o tym, jak wyciąć dżinsy szorty, a nowy byłoby niezwykle stylowy. Jeśli mieszkasz na klasykę, noga krawędzie muszą bronić plemię 3-6 cm i krótkiej wersji :. Długość równa 5 cm od zewnętrznej krawędzi. Jest to mały dobry jak mocno. Jeśli są szerokie u ciebie, nie będzie zbyt wiele do gołego ciała.

Dżinsy stają się …

Jeśli wszystko przemyślane i brane pod uwagę, nadszedł czas, aby ćwiczyć. urządzenia produkcyjne, jak wyciąć jeansy szorty:

  • Spodnie umieścić na płaskiej, twardej powierzchni i kredy zaznaczyć granice cięcia. frędzle planuje – dolna linia 3-4 cm Hem – .. 1.5cm Idąc do podwinąć mankiety – zarobić więcej długości 10-15 cm.
  • Odciąć nogi nie powinny być w linii prostej i pod pewnym kątem do zewnętrznej krawędzi, przypominający łacińskiej litery V. z mini-szorty uważać: zbyt głębokie cięcie pozwoli im tak bardzo niedyskretne.
  • Neaten krawędzie sekcji, jeśli to jest wliczone w swoich planach, a załączenie lub dokonać mankiety. Nawet jeśli chcesz grzywkę, zbyt mało podciągnąć, inaczej tkanina będzie kruszyć.
  • Aby ominąć spodenki prążków po kilku cyklach prania lub zatarcia krawędź normalnego gotowania tarce.
  • Jego nowe ubrania można „nosić”, pocierając tkaninę papierem ściernym lub tarką, posypać w niektórych miejscach wybielacza.

Gotowy produkt ozdobić haftem, haftem, cekinami. Uzyskać efektowne i eleganckie. Czy taka moda jest teraz szczeliny. Noś szorty z przyjemnością!