763 Shares 4809 views

Artykuł jest dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak rysować graffiti,

graffiti jest jasny i oryginalne. A co najważniejsze, zawsze w pełnym widoku. Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób wypowiedzi. Będziesz także chcą, ale nie wiesz, jak rysować graffiti,? To ten artykuł będzie pomocne dla Ciebie.

Zacznijmy od jednej z zasad artystów graffiti. Czerpią wyłącznie na ścianach. A nawet tych, którzy są zainteresowani tylko teraz pytanie, jak narysować Graffiti, wiem kolejną cechą sztuki ulicznej sztuki, że jest to główny instrument puszkę farby w sprayu. Cała trudność polega, aby uzyskać jasny obraz rozpryskiwania farby płynnej. Na początku wydaje się zupełnie niemożliwe, ale ze zrozumieniem specyfiki rysunku przyjść i umiejętności.

Aby rozpocząć na pytanie jak rysować graffiti, niezbyt przestraszony czytnika, otworzy mały sekret, że nikt nie będzie cię winić, jeśli używasz wstępnie przygotowany szablon. self-made wzory mogą być cięte od zwykłej tektury i wykorzystywać je nie raz, ale kilka razy. farby w sprayu nie rozmazuje się dodatkową powierzchnię ściany, a rysunek raz okazało się tak jak powinno być.

Każdy, kto nie wie, jak rysować graffiti, nawet narysować prostą linię prostą może być trudne dla niego. Taki początkujący miłośnik malarstwa ulicznego może być wskazane, aby używać tej samej metody, ale nic wycinać i nie jest konieczne. Prosty arkusz papieru nanosi się na ścianę i farba rozpyla się na jego krawędzi. Część ściany do malowania, a papier uczyni linię prostą. Sposób ten jest uniwersalny i tworzenia konturu linii pod dowolnym kątem. Gładkie linie zależy od wysokości szablonu. Farba spadnie pod nim, a linia okaże się piękna i ruchu, plastik.

Jeżeli jesteś fanem graffiti, ale nie chcą być skazani na ogół społeczeństwa jest uszkodzone ściany, a następnie trzeba być zainteresowany w temacie, jak nauczyć się rysować graffiti, ołówek. Począwszy od przerysowywania rysunków, które lubisz, pamiętaj, że plagiat jest niedopuszczalne w graffiti. Jest to kolejna zasada artystów ulicznych. Przydatna regularne pad szkic, ołówek i gumkę zwyczajnym. I doświadczeni artyści graffiti powinni zacząć od rysunku ołówkiem z literami alfabetu, ponieważ jest faktycznie rysowane na ścianach bardzo krótkich tekstów. jest wybrana metoda rysunek wymiarowy, litery pojawiają się bardziej obszerne. W przeciwnym razie ta technika w profesjonalnym języku graffiti zwany „bubble styl”.

Dla tych, którzy są zainteresowani w tej kwestii , jak nauczyć się rysować pastel grafitti, trzeba dowiedzieć się, jak zrobić różne wzory naciskając ołówek, a także opanować technikę i stosowanie cieni smug. Dzięki czemu można stworzyć efekt głębi lub, wręcz przeciwnie, wzór powierzchni.

Pytanie brzmi, jak rysować graffiti – twórcze. sztuka ulicy i dlatego, że pięknie wygląda i przyciąga uwagę, co jest praktycznie niemożliwe, aby znaleźć identyczne obrazki. Więc śmiało, fantazjować i urzeczywistnia swoje fikcje. Korzyść, że na ścianach ulicznych wystarczająco dużo miejsca.

Ale należy pamiętać, że nie można wyciągnąć na powierzchnię budynków mieszkalnych, czy są to wartości kulturowe. Zabrania się psuć kilka szkiców nagrobków i pomników wszystkich. Nie podoba profesjonalnego graffiti i tych, którzy malują na samochodach i innych pojazdach. nie powinny być stosowane na górze zdjęcia z prac innych graffiti. Poczucie solidarności i szacunku do pracy innych – to niepisana zasada profesjonalnego graffiti.

Jeśli nie wszystkie z tych zasad nie jest ciężarem, a ty nadal poważnie myśleć o tym, jak narysować Graffiti, następnie naszą ostatnią radę: czytać fachowe publikacje doświadczeni artyści graffiti. I będzie sukces. Pod dłonie stają się nudne bramy unikalne kąty, kolorowe zabawy i niezwykłych szkiców.