796 Shares 7769 views

jak skateboardingu

Więc właśnie kupił swoją pierwszą deskorolkę, a ty jesteś bardzo zainteresowany w pytaniu: „Jak jeździć na deskorolce” Aby rozpocząć, należy zapoznać się ze wszystkimi częściami instalacji deskorolka (koła, łożyska, deska) i innych elementów, które można zachować bezpieczeństwo podczas jazdy (ochraniacze, kask i kombinezon).


Podstawa – to ważne!

Nie będzie początkujący wspinacz sane próba podboju K2, jako pierwsze wejście. Może nie pierwszym roku student medycyny, aby wykonać przeszczep serca. Aby stać się ekspertem w każdym razie, musimy stopniowo w górę, zaczynając od podstaw i postępuje, i robić skomplikowane rzeczy tylko wtedy, gdy jest całkowicie gotowy. To samo odnosi się do jazdy na łyżwach: położyć dobre podstawy, będzie można zobaczyć efekty swojej pracy. Kroki te mogą wydawać się podstawowe, ale nie spiesz się z nimi, ponieważ uczenie się od początku, można uzyskać solidne podstawy. Są to umiejętności, które pomogą w rozwiązaniu problemu „jak jeździć na deskorolce”. I w końcu doprowadzi cię do następnego poziomu. Gotowy do jazdy na deskorolce? Spójrzmy na niektóre wydarzenia.

Wybór wygodną pozycję

Skateboarding wymaga że jedna noga jest z przodu, a druga za plecami równolegle. Twoja przednia stopa zapewnia równowagę, natomiast z tyłu steruje kierunkiem przepływu. Zanim cokolwiek na pokładzie, trzeba naprawić swoją pozycję. Jeśli przed skateboarding, snowboarding, na pewno pamiętają, jakie stanowisko jest bardziej wygodne dla Ciebie. Czy nadal wątpić? Postaraj się, aby elementarny ruch do przodu, aby zobaczyć, czy prawidłowym ustawieniu. Poproś znajomego, aby popchnąć cię delikatnie w razie upadku, był w stanie zapewnić ci. Pamiętaj, aby pamiętać, którego stopa zrobieniu kroku. Jest to konieczne dla lepszej absorpcji i przypomnienia następnym razem.

miękki start

Jeśli postęp jest zauważalny po wykonaniu powyższego, należy udać się bezpośrednio do jazdy na łyżwach. Aby rozpocząć, należy umieścić płytę na miękkim podłożu (murawa lub dywan jest idealny do tego). Stanąć na wrotki i nauczyć się przyzwyczaić do sposobu chcesz pozycję. Upewnij się, że jeden z nogą jest na przednie koła jeździć, a drugi – na plecach. Zapewni to równowagę organizmu. Warto zauważyć, że takie stanowisko jest standardowy (z wyjątkiem sztuczek, które wymagają korekcji pozycji). Spróbuj zginanie kolana, aby wdrożyć kilka skacze. Kołysząc się tam iz powrotem od krawędzi do krawędzi stopy i do tyłu, aby dać poczucie elastyczności kół i ogólnego ruchu podczas jazdy. Pamiętaj: Przed jeździć na deskorolce, należy zawsze nosić kask i inny sprzęt ochronny. Nie staraj się wdrożyć kilka skomplikowanych elementów do pełnej asymilacji programu podstawowego. Tak, to był krótki kurs jak nauczyć się jeździć na deskorolce. W przypadku poprawnego wykonania wszystkich elementów, to na pewno stać pewni na pokładzie i będzie w stanie w pełni zanurzyć się w świecie deskorolki.