795 Shares 5150 views

Najlepsze baseny w Nowosybirsku: gdzie zapisać się do pływania

Atrakcje w zimny zimowy wieczór? Zbierają się w basenie. Można nie tylko z sercem na igraszki, ale również utwardzone i przywracania zdrowia, ale także do poznania ciekawych ludzi. Dzisiaj chcemy wam powiedzieć o basenach w Nowosybirsku. W wielkim mieście bez liku, a kiedy o do popływać, okazuje się, że nie znam ani jednego. A czasami, nie jesteś zadowolony z jakości usług dla tych znajdujących się w pobliżu domu.


Wszystko w „Spartakus”

Basen – jest to świetny sposób, aby rozwijać siłę i wytrzymałość, a także zadbać o kondycję. Ze względu na środowisko wodne, nie czuję stresu i bólu, tak jak w konwencjonalnych siłowni, a jednocześnie intensywnie ćwiczyć wszystkie mięśnie w organizmie. Baseny w Nowosybirsku – to najbardziej przyjemny sposób na poprawę zdrowia.

Więc, po pierwsze chcemy przedstawić Państwu największy i najbardziej popularny wśród mieszkańców wód miejskich. Większość obywateli, chcąc pływać, wolę je. Oczywiście, to pula „Spartakusa”. Nowosybirsk – olbrzymia metropolia, a zatem jest to nawet ważniejsze dla mieszkańców często bywa w takich instytucjach, zmniejszenie stresu i ćwiczenia.

Krótki opis

Miska basenu o długości 25 m i głębokość waha się od 1,2 do 4 metrów. Oznacza to, że jest ona przeznaczona dla dorosłych, dzieci są zbyt głębokie. Od lipca do sierpnia basen nie działa. W tym czasie, na otwarte wody i wykonywać pracę prewencyjną tutaj. Pool „Spartak” (Nowosybirsk) oferuje 6 tory pływackie, które pozwala dużo pływania nawet w godzinach szczytu. Jest utrzymany w komfortowej temperatury wody +28 stopni. Czas trwania jednej sesji – 45 minut. Jest to mały, więc biorę bilet dla dwóch osób. Należy pamiętać, że trzeba odwiedzić zaświadczenie lekarskie, należy wziąć je z wyprzedzeniem. Woda tutaj oczyszczono za pomocą światła UV i kilku filtrów.

Nie będzie coś zrobić. Jest sauna i prysznic, jacuzzi i solarium. Koszt jednej wizyty – 230 rubli dla dorosłych i 140 dzieci. Można kupić abonament na jeden miesiąc lub sześć miesięcy. Adres – ulica Kryłowa, 20, wizyty w godzinach od 8:00 do 20:45.

"Aquazone"

Jest to ogromny kompleks usług wodnych, która obejmuje, oprócz basenu, a nawet saunę, salę fitness oraz pokój relaksacyjny. Porównując baseny w Nowosybirsku, warto zauważyć, że shestnadtsatimetrovaya miskę czystej wody w przyjemnej temperaturze na pewno zadowoli każdego, kto lubi sporty wodne. Ceny będą mile zaskoczyć, jest 250 rubli za 60 minut. Istnieje duża liczba programów i nabycia zbiorowe bilety wizyty. Adres: Pisarev Street, 42. Godziny otwarcia: 7:30 do 23:00.

Pool "Zarya" (Nowosybirsk)

Akwen typu zamkniętego. Oferuje on pływać w jednym z 10 utworów. Czas trwania kąpieli – 45 minut, jeśli chcesz pływać z serca, to lepiej wziąć bilet na 2-3 sesjach. Tutaj czas leci. Jednorazowa wizyta – 180 rubli, a jeśli chcesz, aby odkupić ten utwór na ich wykorzystanie, 1600 rubli. Pool „Zarya” (Nowosybirsk) przyjmuje gości tylko z zaświadczeniem lekarskim. Godziny pracy – od 8:00 do 22:00. Zatrudnia sekcję sportową dzieci uczyć lekcje pływania i wodny aerobik odbywają się.

Gdzie można pójść z dziećmi

Jak wiadomo, uzdatnianie wody dla dzieci jest bardzo pomocne. Jeśli zaczniesz od najmłodszych lat, aby przejść do basenu z doświadczonym instruktorem, można osiągnąć zadziwiające rezultaty. Dziecko wcześnie będzie lepiej rozwinięte. Powiemy wam o basenach dziecięcych Nowosybirsk po prawej stronie, aby można wybierać. Należy zwrócić uwagę na małe i kameralne wód zwanych „Merry kaczki”. Adres: Świt Street, 5/1.

Jednak trzeba wybrać na basen, który jest najbliżej domu. Dlatego przedstawiamy jeszcze kilka centrów rekreacji wodnych. „Splash” Należy zauważyć, basen. Zajmuje dzieci od dwóch miesięcy. Zatrudnia grupę poprawy gimnastyka i pływanie szkolenia. Oferuje on basen z hydromasażem dla dzieci z różnych diagnoz, a także jako odskocznię dla tych, którzy studiują skacząc z wysokości. Najnowszy sprzęt zapewnia całkowite bezpieczeństwo swoich dzieci. Znajduje się przy ul. Michurina 10.

"Aqua-alfabet"

Basen bardzo popularny dzieci. Nowosybirsk co roku zachwyca nas z otwarciem nowego centrum odnowy biologicznej, a ten stał się jednym z najbardziej ukochanych obywateli. Znajduje się on przy ulicy Wysockiego, 15/1. Główne zalety tego basenu są bardzo profesjonalni instruktorzy, a także dostępność szkoleń. Wśród personelu są certyfikowanych specjalistów, którzy pracują z dziećmi z niepełnosprawnością. Jest to jedyny prywatny basen, który oferuje usługi takie gidroreabilitatsii dzieci z 50% zniżką.

„Ośmiorniczka”

Sądząc po opiniach rodziców, to kolejny godny uwagi basen. przyjmują dzieci od 2 miesięcy do 6 lat dla każdego pacjenta indywidualny program, w zależności od ich indywidualnych cech. Wszystkie zajęcia są indywidualne, czyli z wyjątkiem autokaru i Twojego dziecka w basenie pusty. Opiekun będzie okazją, aby wygodnie siedzieć i pić herbatę za darmo. Nowoczesne systemy uzdatniania wody sprawiają, że kąpiel bezpieczniejsze. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w temperaturze 32-34 ° C. Adres – Street Kropotkin, 261/2. Klasy te są bardzo korzystny wpływ na samopoczucie i rozwój Twojego dziecka, a umiejętność pływania zawsze się przyda mu się w życiu. Baseny w Nowosybirsku są w każdej dziedzinie, my pokazaliśmy wam niewielką część z nich.