236 Shares 1802 views

Jak upiec boczek w piekarniku tak, że okazało się, pachnący

Biustu – to najwyższa kategoria mięsa, najlepiej wraz z szynki cięte zwłok zwierzęcych. W tym kawałku łączy warstwę tkanki tłuszczowej i mięśni, a ta kompozycja daje danie specjalnego mostka, z niczym porównywalnym smaku. Mięso nadaje się do solenie, wędzenie, grillowanie jednego kawałka, w zupach i pieczeni. Piec w piekarniku boczek – ciekawe rzeczy. Wystarczy tylko wybrać zimno, aby rozgrzać piekarnik nie zepsuć atmosferę w mieszkaniu. Istnieje wiele sposobów tego rodzaju pieczonego mięsa. Przyjrzyjmy się tylko niektóre z nich.

Oczywiście, jest mostek wieprzowina, wołowina, cielęcina i jagnięcina. Na którym zwierzę zmasakrowany, zależy od liczby gruczołów żył, miękkie i soczyste produktu. I według tych wskaźników i metod gotowania również zróżnicowane. grubsze wieprzowina i jagnięcina – dieta. Przyjrzyjmy się, jak rostbef. Ten kawałek, splecione z czosnkiem, może być nie tylko doskonałym zimny obiad, ale idź do kanapek. Danie serwowane a gorące z dodatkami smażonymi ziemniakami i warzywami.

Przed upiec wołowiny w piecu, najpierw musi marynować. Sos sojowy wycisnąć przez prasę kilka ząbków czosnku, dodać łyżkę oleju roślinnego i kilka kropli soku z cytryny. kawałek funt mięsa natrzeć pieprzem i umieścić w marynacie przez około dwie godziny (a jeszcze lepiej w nocy). Po tym, czubek noża do płytkich cięć powierzchnia i wpakować je w pół ząbki czosnku i marchwi. Do wołowiny nie staje się suchy, piec w folii, swaddle w dwóch warstwach, tak aby nie płynął SAP. Po pierwsze, część jest umieszczona na pieczeniu w piekarniku rozgrzanym do 250 °, ale gdy potrawa zaczyna skvorchat Bates ciepło do 200 °. Ponieważ mięso pieczone przez około dwie godziny. 10-15 minut, aby zakończyć przygotowania trzeba wdrożyć kawałek folii i wlać sok wytrąca. I ciasto wyjdzie i soczystość kontynuować.

Dobrze jak o owce? Boczek piec w piecu może być w taki sam sposób, jak wołowina – w folii. Tym bardziej, że w celu wyeliminowania specyficzny zapach (jeśli ktoś go nie lubi) można połączyć z mięsem wewnątrz blachy aluminiowej różnych ziół, takich jak świeżej mięty i bazylii, liścia laurowego. Do potraw bardziej soczyste w kawałki i umieścić więcej kawałków słoniny.

schab długa mięso z tworzeniem skórki. Aby złagodzić go, trzeba trochę zniechęcić go ze skór. marynata wieprzowina nie boli. Szczególnie potrzebne gruboziarnistego papieru ściernego. nie w TH sekcje, dobry natrzeć mieszaniny soli i pieprzu, ulubionych przypraw. Następnie nashpiguyte połówki mięsa goździkowy czosnku. Można upiec boczek w folii w piekarniku, ale można tworzyć tylko w głębi, a następnie zebrać rozlany smalec. Nie zapomnij w przypadku blach aluminiowych wdrożyć kawałek mięsa i dać to propechsya do złotego koloru.

Jak upiec boczek w piekarniku na blasze lub w formie? Umieść kawałek sukna up niekoniecznie. Około 40 minut mięso powinno być suszenie w wysokiej temperaturze, a potem jeszcze jeden i pół lub dwie godziny – przy średnich. Chęć sprawdzenia naczynia ostrym nożem z cienkim ostrzem, jeśli jest to łatwe, ale wydała bezbarwny sok, boczek jest gotowy do umieszczenia wynikowy zastrzyk. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do wołowiny, wieprzowiny pyszne schłodzone.