428 Shares 5891 views

„Gorenje” – piekarnik elektryczny: modele, cechy, opinie

Do przygotowania pysznych dań, wiele osób wybiera piece marki „Gorenje”. Głównie stoją dużą moc. Przewodnik wykorzystuje dobrej jakości. Wiele modeli zamontowany wyświetlacz, który pozwala na regulację temperatury i wybierania trybów gotowania.


Wielkości piece są zupełnie inne. Urządzenia wykorzystywane są programiści E-Type. Wiele piece stosowane dwie tablice. Sprzedam wysokiej jakości model w sklepie sprzętu gospodarstwa domowego może być tak niskie, jak 25 tys. RUB.

Główne funkcje piekarników

Jakościowa piekarnik „Gorenje” wykonany jest z funkcjami mikrofalowych, a także podwójnej kotła. dolny układ konwekcyjny umożliwia angażują się w kuchni chleb. Niektóre piece nadają się do przygotowania dwóch dań. Nadal główne funkcje należy przypisać grill. Blokada sterowania jest w wielu modelach tej marki. Wszystkie funkcje piekarnika „Gorenje” zawsze mogą być przeglądane w instrukcjach produktowych.

Urządzenie posiada BO73CLI

Piekarnik „Gorenje” opinii, co do zasady, dostaje dobre. Konsumenci chwalą ją na wysokiej podstawce. Drzwi w tym przypadku otwiera się w dół. Jeśli wierzyć nabywców, krata może być przeniesiona pod brojlerów. Model Pizza pasuje. W sumie, piekarnik ma trzy mury obronne. Funkcja Variogrilya jest w tym przypadku.

Do przygotowania jednostki chleb jest idealny. Jeśli mówimy o minusy, należy wspomnieć o niskiej przełącznik temperatury. Prowadnice montowane są tylko w dolnej części piekarnika. Wysokość reprezentował modyfikację 56 cm. Rozporządzenia ruszt jest łatwa do regulacji. Uchwyt model używany wysoką wytrzymałość. Ta kuchenka jest, co do zasady, biały i szary. System ochrony przed przegrzaniem nakłada trzecią klasę. Jest to piec "Gorenje" (elektryczny), około 28 tys. RUB.

piekarnik Opis BO75CLI

Są piekarnik „Gorenje” (zdjęcie zrobione poniżej) są produkowane z funkcją grilla. Również wśród ważnych funkcji, aby zauważyć obecność dwóch szyn, które są zamontowane w dolnej części obudowy. Czasowy przedstawiony w piecu nie jest dostępna. Jeśli wierzyć opinie klientów, urządzenie nadaje się do zapiekanek wspaniałe. Problemy z prowadnicami są bardzo rzadkie.

Można kontrolować temperaturę z panelu. Funkcja mikrofal ten model ma. Zdaniem nabywców, mięso gotuje się bardzo szybko. System konwekcyjny działa świetnie. Temperaturę doprowadzono bardzo proste. W sumie, model stosowany dwa szyby ochronnej. Drzwi w tym piecu otwiera się łatwo i nie głośno. Uchwyt służy dość szerokie i nie luzem. variogrilya cechą modelu nie jest dostępny. Bloker stosowany tyle jakościowy. Kiedy trzeba zainstalować model odstawia.

Kratka jest używany nie jest bardzo szeroki. Standardowo ustawiony piec ma trzy listki. Pieczenie jest stosowana dość głęboko. Do przygotowania modelu chleba dobrze pasuje. W układzie chłodzenia stosuje się szereg śr Ruszt w tym przypadku spalonego rzadko. Sprzedam piec z tej serii mogą być tak niskie, jak 20 tys. RUB.

opinie klientów piekarnika BO78CLI

Te piece (elektryczność, wbudowane) „Gorenje” ma wiele zalet. Pierwszymi nabywcami jego pochwały za ciekawy design i kompaktowe wymiary. Kierowanie modelu zainstalowany w dolnej części piekarnika. Funkcja grill w tym przypadku nie występuje. Do pieczenia mięsa modelu pasuje idealnie. Do regulacji temperatury może być bardzo proste.

układ zapłonowy działa bez zarzutu. Szczególną uwagę drzwi podane. W tym przypadku, to otwiera się w dół. Jako kupujący zastrzeżenia do gotowania pizzy modelu pasuje świetnie. System pracuje w trybie konwekcji automatycznym. Zegar jest ustawiony z panelu. Standardowy model zawiera zestaw dwóch kraty.

Taca do pieczenia wykorzystywane nie jest bardzo głęboka. W razie potrzeby, można regulować na wysokość. Funkcja mikrofalowa w piecu jest. Bloker stosować konwencjonalne. Inną z cech ważnych wspomnieć system sterowania gazem. Szuflada w piecu nie jest przewidziane. Model można kupić za 33 tys. RUB.

Cechy modelu BO635E11X

Ten wysokiej jakości, model low-cost of "pieczenie". Temperatura pieca jest z płyt obrotowych gałka. Sprzedawane seria modelu przedstawiane z dwóch tac. Jeśli wierzyć opinie klientów, to ma wielki grill. świetnie pasuje do pieczenia mięsa. Funkcja Variogrilya dostarczone przez producenta. Konwekcja w tym przypadku działa w trybie automatycznym. Można wybrać stoper lub zegarek, jeśli jest to pożądane.

Funkcja mikrofalowa jest przewidziane. Do wytwarzania wyrobów piekarskich Urządzenie pasuje idealnie. Jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby zwrócić uwagę na słaby element grzejny. funkcja rozmrażania, model nr. Kupcy mówią duże posiłki w określonym piecu nie będzie pasować. Blokada model ma. Kup ten piec w sklepie sprzętu gospodarstwa domowego może być za 29 tys. RUB.

piekarnik Opis BO635E12X

Firma „Gorenje” piekarnik BO635E12X bardzo popularne. Wymiary ma dość dużą wysokość wynosi 56 cm. Variogrilya funkcjonować urządzenie ma. Można ustawić zegar i licznik czasu w razie potrzeby. Temperaturę wybiera się z panelu. Standardowy model posiada zestaw trzech patelni. Kuchenka mikrofalowa funkcji obecnie. Drzwi w tym przypadku otwiera się w dół.

czujnik temperatury stosowany w prowadnicach. Są one instalowane w dolnej części piekarnika. W sumie istnieją trzy modele szkła ochronnego. Kraty ona czyszczona bez problemów. Funkcja regulacji gazu, model nr. Urządzenie do gotowania zapiekanek pasuje idealnie. W układzie chłodzenia stosuje się szereg śr Sprzedam piec może być tak niskie, jak 33 tys. RUB.

Opinie klientów o modelu BO635E23X

Produkowane przez „wypalanie” piekarnik opinii BO635E23X bywają od nabywcy uzyskać pozytywny charakter. Inny model jest nie tylko kompaktowy, ale również doskonały element grzewczy. Funkcja Grill jest w tym przypadku. Tylko standardowy zestaw piecu, istnieją trzy bary. małe płytki szerokość są używane, ale są trwałe i mogą wytrzymać ciężar dużym naczyniu. Do gotowania zapiekanek Model pasuje. Konwekcja w tym przypadku działa w trybie automatycznym.

W układzie chłodzenia stosuje się jako standard serii RS. Chowany wózek niestety nieobecny. Jeśli wierzyć opinii kupujących, a następnie jako piec konwekcyjno-parowy może być używany. układ zapłonowy działa poprawnie. Do wytwarzania produktów piekarniczych odpowiednie urządzenie normalnie. Sonda termiczna w tym przypadku znajduje się w dolnej części piekarnika.

Czysty model ten jest bardzo prosty. Regulator temperatury jest tylko jeden. W celu wytworzenia dwóch naczyń jest odpowiednie urządzenie. Rzadko wybucha, ale jeśli kuchenka nie działa, „palenie”, to należy natychmiast skontaktować się z centrum serwisowym. variogrilya wyposażone brakuje. Kupić określony piec może być tak niskie, jak 32 tys. RUB.

piekarnik Opis BO75SY2B

Firma „Gorenje” BO75SY2B piekarnik dostaje różne opinie. Niektórzy kupujący są chwaleni za swoją zwartość. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że arkusze są wykorzystywane małą grubość i duża waga produktu nie są w stanie wytrzymać. Na szczególną uwagę zasługuje funkcjonalną część urządzenia. Opcjonalnie można wykorzystać model do wypieku chleba. variogrilya cechą tego modelu jest. Jednak w tym piec konwekcyjny dostępne.

Wyłącznik temperaturowy jest tylko jeden. Zapłon działa prawidłowo, a krytyka nie było. Wszystko kompletne, istnieją trzy bary w wyborze. Chowany wózek nie jest wyposażony w piekarniku. Ważne jest również, aby pamiętać, że model ma wyświetlacz, więc czas nie może się ostać. Funkcja parowiec jest dostarczany przez producenta. Sonda termiczna w tym przypadku znajduje się w pobliżu szyn. Kup w sklepie model może być do 25 tys. RUB.

Odpowiedź na modelu BO75SY3B

Produkowane przez „wypalanie” piekarnik opinii BO75SY3B zazwyczaj otrzymuje za jakość elektrycznego zapłonu. W tym przypadku system konwekcyjny pracuje w trybie automatycznym. W razie potrzeby użytkownik może ustawić zegar i timer. W układzie chłodzenia stosuje się szereg śr Funkcja variogrilya w piecu jest. Wystarczy ustawić można znaleźć dwa bary.

Taca do pieczenia wykorzystywane nie jest bardzo głęboka. Dla urządzenia zapiekanek jest często używane. Gaz-control modelu usług. Chowany wózek z pieca jest obecny. Pizza w tym modelu okazuje się bardzo dobrze. Arkusze są lekkie i mogą wytrzymać dużo masy. piekarnik nie pasuje najlepiej przygotować dwa różne dania. Rack, model wykonany ze stali nierdzewnej. Instalacja jest dość proste urządzenie. Sprzedam piec z tej serii mogą być tak niskie, jak 33 tys. RUB.

Cechy modelu BO75SY8B

Ten piec ma wiele zalet. Przede wszystkim kupujących wybiera się do zwartości. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na kierunek zmian funkcjonalnych. Urządzenie Variogril jest świadczona. Konwekcja służy wysokiej jakości. Wystarczy ustawić piec ma trzy listki. Pieczenie zapewnia średnią szerokość. Przesunięcie arkuszy jest bardzo prosta. Maksymalna temperatura w komorze uzyskuje się w ciągu kilku minut. Do wytwarzania produktów mięsnych urządzenie odpowiednie. to jest bardzo łatwe do czyszczenia.

Drzwi w tym przypadku otwiera się w dół. Termicznie refleksyjna warstwa w komorze ma. Timer i zegar można regulować. Na panelu sterującym znajdują się tylko dwa kontrolery. czujnik temperatury stosowany ze standardowymi szynami. Funkcja parowiec w piecu jest. od producenta ochrona dzieci jest również przewidziane. Sklep urządzenie to piekarnik „Gorenje” (elektryczny) kosztuje około 29 tys. RUB.

Piekarnik Gorenje BO75SY9B: Charakterystyka

Piec jest wyposażony w funkcji serii wytwarzane mikrofalową. Jeśli wierzyć nabywców, model nadaje się do przygotowywania wypieków. W zestawie znajduje się wiele siatek. Jeśli to konieczne, miska może być regulowana na wysokość. Blokada rodzicielska narażony dość prosta. Gaz-kontrola w piecu tam. Szczególną uwagę zwraca się na jakość konwekcji. Zegar, a zegar odstawia się z panelem sterowania.

Urządzenie do gotowania pizza jest często używane. Przewodniki w piecu typu teleskopowego użyte. Czujnik temperatury model dostępny jest wziernik. Funkcja parowiec jest dostarczany przez producenta. W sumie istnieją trzy modele szkła ochronnego. System służy do chłodzenia klasy PC. Kup wymieniony piec może być w sklepie urządzenia do 27.500 rubli.

Reasumując

Wśród kompaktowych kuchenek należy zauważyć BO75SY2B. Wszystkie podstawowe funkcje tego modelu obsługuje. Ma jednak trochę sprzętu. Wśród uniwersalnych modeli godnych uwagi BO73CLI. Wspomniany piekarnik ma wysokie parametry. Opcje on jest bardzo dobry.